Sayfa Oluşturucu

SP Page Builder ve SP Simple Portfolio Güncellendi

SP Page Builder ve SP Simple Portfolio Güncellendi

Web sitesi oluşturma deneyiminizi ilahi bir deneyim haline getirme çabamızda, Joomla ürünlerimizi web trendleriyle güncel tutmak için yorulmadan çalışıyoruz. Başlığa göre, şimdiden söyleyebilirsin, yine başka bir güncellemeyle buradayız.

Bu sefer sadece bir değil, en sevdiğiniz araçlardan ikisi - SP Page Builder ve SP Simple Portfolio, mükemmel performans sağlamak için birçok yeni özellik ve düzeltmeyle güncelleniyor. Bu güncellemede ne alacağınızı öğrenmek için heyecanlı mısınız? Hemen konunun içine dalalım.

SP Page Builder v3.7.8

Bugünün güncellemesiyle hem Pro hem de Lite sürümleri Joomla 3 ve diğer iyileştirmeler için yeni bir yönetici modülü alıyor. Eminim bu değişiklikleri seveceksiniz ve daha gelişmiş bir web sitesi geliştirme deneyimi yaşayacaksınız. Bugünkü güncellemenin neyle ilgili olduğunu öğrenelim, olur mu?

SP Page Builder v3.7.8 Değişiklik Günlüğü:

  1. Yeni: Ön uçta check-in özelliği
  2. Yeni: Yalnızca Joomla 3 için yönetici modülü
  3. Düzeltme: mod_sppagebuilder hatası

Ön Uçta Check-in Özelliği

Bu özellikle, birden çok kullanıcı, giriş yaptıklarında ön uçta aynı sayfayı düzenleyebilir. Kullanıcıları bir arada gruplandırmanın ve onlara düzenleme erişimi sağlamanın gelişmiş bir yolunu sunar. Açıkça, geliştirme sürecinizi hızlandırmanın en iyi yollarından biridir.

Joomla 3 için Yönetici Modülü

Bu güncelleme ile hem Lite hem de Pro sürümlerinde Joomla 3 için admin modülünü ekledik. Artık sayfaları kolayca oluşturup düzenleyebilir ve Joomla sitenizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

SP Simple Portfolio

SP Simple Portfolio Tasarımcıların, sanatçıların, fotoğrafçıların çarpıcı portföyler oluşturmasına, yönetmesine ve Joomla sitelerinde yayınlamasına olanak tanır. Filtrelenebilir portföy - belirli bir etiket seçildiğinde, seçilen etiketten yeni bir proje listesiyle proje listesi anında yeniden oluşturulur.

Bugünün güncellemesinde neler olduğuna bir göz atalım:

SP Simple Portfolio v2.0 Değişiklik Günlüğü:

  1. Yeni: Bileşeni kurarken otomatik modül kurulumu
  2. Yeni: Modüldeki sıralama seçeneği
  3. Yeni: Joomla 4 uyumluluğu
  4. Düzeltme: Sayfa Oluşturucu entegrasyonu
  5. Düzeltme: Modern yönlendirici sorunu
  6. Düzeltme: Alt kategorilerden öğeler

Modülde Sıralama Seçeneği

Kullanıcıların isteği doğrultusunda sıralama seçeneğini menüden modüle taşıdık. Sıralamayı ayarlamak için yönetici kontrol panelinden Uzantılar > Modül'e gidin ve SP Simple Portfolio modülünü seçin. Öğelerinizi başlığa veya sıraya göre sıralayabilirsiniz, ihtiyaçlarınıza göre açılır menüden sıralama seçeneğinizi seçmeniz yeterlidir.

Bugünkü güncellemeyle ilgili düşünceleriniz neler? Acele edin, en son özelliklerin ve iyileştirmelerin keyfini çıkarmak için favori sayfa oluşturma aracınızı ve SP Simple Portfolio'yu güncelleyin. Görüşlerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

SP Page Builder: İNDİR

SP Simple Portfolio: İNDİR

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.