8000'den fazla Joomla Eklentisi

Popüler Joomla eklentilerinin yanı sıra, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabileceğini düşündüğümüz eklenti tavsiyelerinin bir kısmını ilgili kategoriler de bulabilirsiniz.

Akeeba Backup

Akeeba Backup Core, Joomla için en yaygın kullanılan açık kaynaklı yedekleme bileşenidir. Görevi basittir: Joomla uyumlu herhangi bir sunucuda geri yüklenebilen bir site yedeklemesi oluşturmak, yalnızca yedeklemeler için değil, aynı zamanda site transferleri ve hatta müşterilerinizin sunucularına siteleri dağıtmak için idealdir.

Joomla! Yedekleme Eklentisi - Akeeba Backup
Joomla! E-Bülten Eklentisi - AcyMailing Starter

AcyMailing Starter

AcyMailing Starter, Joomla için güvenilir bir Bülten ve e-posta pazarlama uzantısıdır. Sınırsız sayıda aboneyi verimli bir şekilde yönetmenize, onları posta listeleri halinde düzenlemenize, kişiselleştirilmiş haber bültenleri göndermenize (Merhaba {ad} ...) ve otomatikleştirmenize olanak tanır.

EasyBlog

EasyBlog, Joomla CMS'ye güç katan en iyi Joomla blog uzantısı'dır. Kişisel blogunuzu, şirket blogunuzu, kategori bloglarınızı ve hatta takım bloglarınızı yönetmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca blog yazılarınızı Facebook, Twitter, LinkedIn'de otomatik olarak yayınlamanıza izin veren çok sayıda Sosyal Ağ entegrasyonuna sahiptir.

Joomla! Blog Uzantısı - EasyBlog

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.