8000'den fazla Joomla Eklentisi

Joomla kullanıcıları'nın ihtiyaçlarını karşılayabileceğini düşündüğümüz eklenti tavsiyelerinin bir kısmını ilgili kategoriler de bulabilirsiniz.

Akeeba Backup

Akeeba Backup Core, Joomla için en yaygın kullanılan açık kaynaklı yedekleme bileşenidir. Görevi basittir: Joomla uyumlu herhangi bir sunucuda geri yüklenebilen bir site yedeklemesi oluşturmak, yalnızca yedeklemeler için değil, aynı zamanda site transferleri ve hatta müşterilerinizin sunucularına siteleri dağıtmak için idealdir.

Joomla Yedekleme Eklentisi - Akeeba Backup
Joomla E-Bülten Eklentisi - AcyMailing Starter

AcyMailing Starter

AcyMailing Starter, Joomla için güvenilir bir Bülten ve e-posta pazarlama uzantısıdır. Sınırsız sayıda aboneyi verimli bir şekilde yönetmenize, onları posta listeleri halinde düzenlemenize, kişiselleştirilmiş haber bültenleri göndermenize (Merhaba {ad} ...) ve otomatikleştirmenize olanak tanır.

SP Page Builder

SP Page Builder, Joomla! için güçlü, zengin özelliklere sahip ve hızlı bir şekilde sürükle-bırak yöntemi ile çalışan bir sayfa oluşturucusu'dur. SP Page Builder ile dakikalar içinde tam olarak duyarlı ve mobil olarak hazır bir web sitesini görsel olarak oluşturmanızı sağlar. Ön uç (aynı zamanda arka uç) aracı sayfayı yenilemeksizin anında değişiklikleri gösterir.

Joomla Sayfa Oluşturucu - SP Page Builder
Joomla Blog Uzantısı - EasyBlog

EasyBlog

EasyBlog, Joomla CMS'ye güç katan en iyi Joomla blog uzantısı'dır. Kişisel blogunuzu, şirket blogunuzu, kategori bloglarınızı ve hatta takım bloglarınızı yönetmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca blog yazılarınızı Facebook, Twitter, LinkedIn'de otomatik olarak yayınlamanıza izin veren çok sayıda Sosyal Ağ entegrasyonuna sahiptir.

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.