Sayfa Oluşturucu

SP Page Builder v3.7.10 Yayınlandı

SP Page Builder v3.7.10 Yayınlandı

SP Page Builder PHP 8 ve MySQL 8'i destekliyor. SP Page Builder'ın PHP 8 ile uyumlu olmasını bekleyenler için, bugün sizin gününüz. Güncelleme, hem SP Page Builder Free hem de Pro sürümlerine uygulanacaktır.

PHP 8, MySQL 8 desteğinin yanı sıra, yeni sürüm (v3.7.10) ayrıca çeşitli iyileştirmeler ve düzeltmeler içerir. Bu güncellemenin size neler getirdiğini kontrol etmek için değişiklik günlüğüne bir göz atalım. Aşağıdaki değişiklik günlüğü yalnızca en önemli geliştirmeleri içerir.

SP Page Builder v3.7.10 Changelog (Ücretsiz ve Pro)

  • Yeni: PHP 8 desteği
  • Yeni: MySQL 8 desteği
  • Yeni: Joomla 4 beta 7 uyumluluğu
  • Düzeltme: Joomla 4 menü seçimi sorunu düzeltildi
  • Düzeltme: Boş tuvalde bölüm düşme sorunu düzeltildi (yalnızca Pro)

SP Page Builder PHP 8 ile Uyumludur

Bir süredir en sevdiğiniz Sayfa Oluşturucu 'da PHP 8 desteği istiyordunuz. Artık SP Page Builder'ın PHP 8 ile tamamen uyumlu olduğunu söyleyebiliriz.

PHP 8.0, PHP dilinin en son büyük güncellemesidir. Adlandırılmış bağımsız değişkenler, birleşim türleri, öznitelikler, yapıcı özellik yükseltmesi, eşleşme ifadesi, boş güvenli operatör, JIT ve tür sistemindeki iyileştirmeler, hata işleme ve tutarlılık dahil olmak üzere pek çok yeni özellik ve optimizasyonla birlikte gelir.

PHP 8 için tam destek verdiğimiz için, şimdi PHP 8 üzerinde çalışan sitenizde artık Sayfa Oluşturucu ile herhangi bir sorun olmayacak. En sevdiğiniz araçla daha hızlı, daha iyi ve daha sorunsuz bir site oluşturma deneyiminin keyfini çıkarın.

SP Page Builder Artık MySQL 8'i Destekliyor

MySQL 8.0 ayrıca birçok yeni ve heyecan verici özellik getiriyor. MySQL'in uzun zamandır beklenen büyük bir sürümüdür. Yeni sürüm, yeni nesil web, mobil, gömülü ve bulut uygulamalarını etkinleştiren geliştiriciler için önemli performans, güvenlik ve üretkenlik iyileştirmeleri içerir.

Şu andan itibaren, destekle birlikte en son güncellemeyi (v3.7.10) yayınladığımız için SP Page Builder'daki tüm bu geliştirmelerin keyfini çıkaracaksınız.

PHP 8 ve MySQL 8 desteğinin yanı sıra, SP Page Builder v3.7.10, Joomla 4 beta 7 uyumluluğunun kod tabanına da önemli iyileştirmeler getiriyor. Ayrıca, Joomla 4 menü seçimi sorununu ve bilinen diğer bazı sorunları düzelttik.

Peki, son güncellememiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu güncellemeyi alın ve aşağıdaki yorum kısmında düşüncelerinizi bize bildirin.

SP Page Builder: İNDİR

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.