Sayfa Oluşturucu

SP Page Builder, dünya çapında 400.000'den fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu, Joomla! sayfa oluşturucu son derece güçlü bir sürükle ve bırak aracıdır. İster acemi olun, ister profesyonel olun, bağımsız olarak bir site oluşturmanıza olanak sağlar!

Joomla Sayfa Oluşturucu
Image

SP Page Builder

Joomla sayfa oluşturucu'nun çığır açan özelliklerini kontrol edin ve zaman kaybetmeden hemen şimdi satın alın.

Gerçek Zamanlı Önyüz Düzenleyicisi

SP Page Builder, parlak bir yeni önyüz düzenleme sistemine sahiptir. Joomla! sayfa oluşturucu en hızlı ve en uygun web geliştirme deneyimini sunar. Kişiselleştirmelerinizi gerçek zamanlı ve CANLI olarak izleyin, açılır pencere yok.

Cihaz Bazında Duyarlılık Kontrolleri

Sayfa oluşturucu, web sitelerini her cihaza sığdırmanızı sağlayan çığır açan duyarlılık kontrolleri sunar. Düzenlerken, yanıt verebilirliği kontrol etmek ve gerekirse düzeltmek için sitenizi doğrudan mobil, tablet ve masaüstü görünümlerine hazırlayabilirsiniz.

Kodlama Olmadan Web Sitesi Oluştur

Sürükle ve Bırak Sistemi

SP Page Builder'ın ödüllü sürükle ve bırak sistemi, bir web sitesi oluşturmayı çok kolaylaştırır. Joomla! sayfa oluşturucu kenar çubuğunda her şey var, sitenize sürükleyip bırakmanız yeterli. Canlı önyüz düzenleyicisini kullanarak gerekli düzeltmeleri yapın ve sitenizi hazırlayın.

Hazır Bölümler ve Şablon Tasarımları

SP Page Builder ile kodlama yapmadan birkaç dakika içinde profesyonel ve işlevsel bir web sitesi oluşturun. Hatta önceki tasarımlara gerek yok. Bu sıkıcı görevlerin tümü Joomla! sayfa oluşturucu tarafından yapılır. Herhangi bir siteyi birkaç tıklamayla başlatmak için 90'dan fazla kullanıma hazır bölüm tasarımı ve yaklaşık 25 tam sayfa düzeni elde edersiniz.

Joomla! Sayfa Oluşturucu Sürükle ve Bırak Sistemi

Ücretsiz Önceden Tasarlanmış Şablonlar

Gelişiminizi hızlandırmak için SP Page Builder'da önceden tasarlanmış sayfa düzenlerinden oluşan zengin bir koleksiyon sunulmaktadır.

Image

Süper İşlevli Siteler Oluşturmak İçin Güçlü Eklentiler

Harika bir site oluşturmanıza yardımcı olacak 50'den fazla eklentiye sahip Joomla sayfa oluşturucu. Herkes için lite sürümünde 14 ÜCRETSİZ Joomla sayfa oluşturucu eklentisi sunuyoruz.

PRO Versiyon ile Birlikte Gelen 50+ Eklenti

Joomla! sayfa oluşturucu'nun ücretli sürümünde 50'den fazla eklenti bulunmaktadır.

Herkes İçin Ücretsiz Eklentiler

Herkes için lite versiyonunda 14 ÜCRETSİZ Joomla! sayfa oluşturucu eklentisi sunulmaktadır.

3. Parti Entegrasyonları

Joomla! sayfa oluşturucu, Joomla! makaleleri, K2 ve J2Store gibi uzantılarla çalışır.

Image
Joomla! Makalesi

Joomla! Makalesi

Zengin ve profesyonel blog yazıları oluşturmak için yerel Joomla! makalelerini SP Page Builder ile düzenleyin ve stillendirin.

K2

K2

K2 içeriklerini düzenlemek, yönetmek ve çarpıcı kalitede içerik sunmak için SP Page Builder'ı kullanarak kaliteli işler çıkarın.

J2 Store

J2 Store

J2Store'un fantastik SP Page Builder araçlarını kullanarak ürün tanımlarını daha da iyi hale getirin ve satışları artırın.

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.