Hakkımızda

Joomla! Via projesi 2015 Ağustos ayının başlarında çalışmalarına başlamış olup 18.08.2015 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Joomla'nın 10. yılına özel olarak atılan bu adım da, Joomla! ile ilgili haberleri ve paylaşımları sitemizde bulabilirsiniz...

Joomla! Via projesi Şenol Şengül tarafından oluşturulmuş olup, amacı Joomla! kullanıcılarına Joomla! haberleri, güvenlik haberleri, ipuçları, eklentiler ve Joomla! eğitim dersleri hakkında bilgiler aktarmaktır.

Joomla! Via'da bulunan bilgilerin bir kısmı, bu zamana kadar edinmiş olduğumuz tecrübe ve bilgiler'den gelir... Bunun yanı sıra kaynak olarak joomla.org sitesini kullanıyoruz, ayrıca Joomla! ile ilgili yayın yapan yabancı kaynaklar'dan da faydalanmaktayız.

Joomla! ile ilgili yayın yapan bu kadar çok site varken neden Joomla! Via?

Aslına bakarsanız Joomla! Via projesi www.senolsengul.org adresinde yer alan Joomla! ile ilgili yazıların artık sadece www.joomlavia.com adresinde yayınlanacak olmasıyla da alakalı...

Ayrıca, Joomla! kullanıcıları için ne kadar çok kaynak olursa o kadar iyi mantığı ile hareket ediyoruz, malumunuz "bilgi paylaştıkça çoğalır"... Sahip olduğumuz bilgi ve birikimleri artık Joomla! Via çatısı altında yayınlayıp, Joomla! kullanıcıları'nın bu bilgiler'den faydalanmasını amaçlıyoruz.

Sosyal Medya'da Paylaş.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn