SP Page Builder V.5

SP Page Builder hakkında sıkça sorulan sorularınız JoomShaper uzmanları tarafından cevaplanmaktadır. Aradığınız soruların bir kısmına cevap niteliğindeki bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

SP Page Builder Sıkça Sorulan Sorular

SP Page Builder (PRO)

Joomla sayfa oluşturma aracı SP Page Builder nasıl yapılır ipuçları ve sıkça sorulan sorular.

01

TEMEL

Lisans Anahtarı Nasıl Eklenir ve Pro Özelliği Nasıl Etkinleştirilir

Uzantı özelliklerini kullanmaya çalışırken " Bu özellik yalnızca SP Page Builder'ın Pro sürümünde kullanılabilir. " mesajını fark ettiyseniz , öncelikle SP Page Builder Pro sürümünün yüklü olduğundan emin olun.

Page Builder'ı yalnızca bir lisans anahtarı ekleyerek Lite'tan Pro'ya yükseltemezsiniz. Öncelikle Pro sürümü kurulmalıdır.

 1. Yüklü bir Lite sürümünüz varsa, lütfen Pro sürümünü * indirin ve yükleyin. İçerikten önce oluşturulan uzantı kodunu dokunmadan yükseltir, tamamen güvenli bir işlemdir.
 2. JoomShaper Kontrol Panelinize gidinDaha sonra lütfen lisans anahtarını, çevresinde boşluk olmayan yalnızca rakamlarla kopyalayın. Lisans anahtarı 32 haneli bir sayıdır.
 3. Daha sonra Joomla Arka uçta şuraya gidin: SP Page Builder Pro > Seçenekler (sağ üst köşe) > Lisans ve Güncelleme (aşağıdaki ekran görüntüsüne bakın). Joomla
  4.x'te yönetici alanı: Bileşenler > SP Page Builder Pro > Sayfalar > Seçenekler > Lisans ve Güncelleme.
 4. E-posta adresini ve lisans anahtarını ilgili alanlara girin. JoomShaper hesabına kaydolurken girdiğiniz e-postanın aynısını kullanın.
  Not: Herhangi bir ekstra alan hatayla sonuçlanacaktır.
 5. Ayarları Kaydet ve Kapat.
 6. Tarayıcı önbelleğini temizleyin.

  Artık tüm PRO özelliklerini kullanabilmelisiniz.

*SP Page Builder Pro'yu ve gelecek güncellemeleri indirmek için ücretli abonelik gereklidir. Kişisel ve Ticari Üyelik planlarının farklı sınırlamaları vardır. Hızlı başlangıç ​​paketinde bulunan SP Page Builder Pro, SP Page Builder'ı ayrıca güncellemenize ve indirmenize izin vermez.   

SP Page Builder

SP Page Builder dökümanları hakkında daha fazla bilgi edinmek için ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.