Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan sorularınız JoomShaper uzmanları tarafından cevaplanmaktadır. Aradığınız soruların bir kısmına cevap niteliğindeki bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Lütfen aşağıdaki bilgileri kontrol edin.
Joomla! Sayfa Oluşturucu Sıkça Sorulan Sorular
01

TEMEL

SP Page Builder Nedir?
SP Page Builder, tek bir satırı kodlamadan bir site oluşturmak için kullanabileceğiniz dünyanın en iyi Joomla! sayfa oluşturucu eklentisidir. Birkaç dakika içinde bir site oluşturmanıza olanak sağlar.
02

FİYATLANDIRMA

Bileşen İçin Nasıl Ödeme Yapabilirim?
Fiyatlandırma veya ürün ayrıntıları sayfasındayken, Şimdi Satın Al düğmesine tıklayın. Bundan sonra, ödeme sayfasında, ödeme yapabilirsiniz. PayPal, MasterCard, Visa, American Express ve tüm kredi kartlarından ödeme kabul edilmektedir. Ödeme esnasında kart bilgileri sunucuda saklanmamaktadır.
03

UYGUNLUK

JoomShaper Dışından Gelen Şablonlar ile Çalışıyor mu?
Tabii ki! SP Page Builder, herhangi biri tarafından geliştirilen herhangi bir Joomla! şablonu veya çerçevesi ile çalışır. SP Page Builder, diğer uzantılar, şablonlar veya çerçevelerle çakışmayan sadece bir Joomla! uzantısıdır.
04

DESTEK

Destek Veriyor musunuz?
SP Page Builder Pro kullanıcıları için yetenekli bir müşteri destek ekibi bulunmaktadır. Pro kullanıcılarına tam bir yıl boyunca (veya üyelik aboneliğine devam ettiğiniz sürece) özel destek sunulmaktadır. Hem ücretsiz hem de Pro kullanıcılarının topluluk desteği isteyebileceği ve alabileceği bir Facebook tartışma grubu var.

SP Page Builder 3 PRO

Aradığınız cevabı bu kısımda bulamadıysanız lütfen JoomShaper ile iletişime geçin!

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.