Sayfa Oluşturucu Özellikler

Aşağıdaki şaşırtıcı Sayfa Oluşturucu özelliklerini inceleyin ve hemen edinin! Tamamen duyarlı ve mobil dostu tasarım. SP Page Builder ile ne inşa ettiyseniz, bu tamamen duyarlı ve mobil uyumlu hale gelir. SP Page Builder, sorunsuzca çalışması için Bootstrap 4'ü kullanır.


Bu araçla bir sayfa oluşturursanız, %100 duyarlı ve mobil cihazlar ile uyumlu olacaktır.
Joomla! Sayfa Oluşturucu Özellikler

Gerçek Zamanlı Ön Uç Düzenleme

SP Page Builder, en uygun web geliştirme deneyiminiz için yepyeni bir önyüz düzenleme sistemi sunar. Bir öğe ekleyin, düzenleyin ve değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görün.

Özelleştirmenizi gerçekleştiği gibi izleyin, önizlemeye gerek yok. Her şey gözlerinizin önünde oluyor.

Hazır Bölüm Tasarımları

SP Page Builder tarafından sunulan 90+ kullanıma hazır bölüm tasarımını kullanın. Bu yerleşik bölümler, geliştirme çalışmalarınızı inanılmaz derecede kolay hale getirecektir.

Seçtiğiniz herhangi bir bloğu sürükleyip bırakın, sayfa anında tasarım halini alır. Tüm süreç anında tamamlanır!

Cihaza Özgü Duyarlılık

'Tek beden' herkese uygun değildir. Bu yüzden SP Page Builder'da, cihaza özgü duyarlılık bulunmakta. Sitenizi farklı cihazlarda olduğu gibi oluşturabilir ve belirli bir cihaz kategorisinde nasıl göründüğünü görebilirsiniz.

En heyecan verici kısmı, tüm bu özelleştirmeleri hemen göreceksiniz!

Joomla! Sayfa Oluşturucu Cihaza Özgü Duyarlılık

Kendi Bölüm Kitaplığınızı Oluşturun

Web siteniz için tekrar tekrar benzer bölümler oluşturmayı unutun. Yeni SP Page Builder kitaplık sistemiyle, önceden tasarlanmış bir bölümü farklı sayfalarda tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken tasarımınızı kütüphanede saklamak ve istediğiniz yere yerleştirmektir. Çok basit değil mi?

Yenilenmiş Sistem Yapısı

SP Page Builder'da UI ve UX tamamen elden geçirildi. Her iki editörün (arka ve ön) tüm görünümü ve izlenimi yeniden tasarlandı.

Gelişim sürecini daha hızlı hale getirmek için “Modallar” a hoşçakal dedik, her şey şimdi canlı ve elinizin altında.

Joomla! Sayfa Oluşturucu Güçlü Eklentiler

Güçlü Eklentiler

Eklentiler, genişletilmiş sayı alanları ve işlevleri ile yeniden tanımlanmış yeni bir görünüme kavuştu. Şimdi yenilikçi eklentileri daha rahat kullanabilirsiniz.

Yeni alanlar ve kişiselleştirme araçları, deneyiminizi yeni bir standart'a taşıyacak. Bu güçlü eklentilerle hayallerinizi gerçeğe dönüştürün.

Yeniden Tasarlanmış Medya Yöneticisi

SP Page Builder, hayal edebileceğiniz en gelişmiş medya yöneticisini sunuyor. Modaya uygun Materyal tasarım konsepti uygunlandı. Yeniden tasarlanmış fonksiyonellikler gerçekten şaşırtıcı.

Görüntüler, videolar, belgeler ve arşivler gibi birçok dosya türünü ve eki destekler.

Şaşırtıcı Özel Şekiller

Shape Divider ile web sitenize farklı bir görünüm kazandırmak daha kolaydır. SP Page Builder'da web sayfalarınızın farklı bölümlerini tasarlamak için birçok hazır özel şekiller vardır.

Web sitesi bölümlerinin üstüne ve altına şekil eklemek oldukça kolaydır. Ayrıca şekilleri esnek bir şekilde ters çevirebilirsiniz.

Yazı Tipi Stillerini Özelleştirin

SP Page Builder ile metinlerin stillerini değiştirmek hiç olmadığı kadar kolay. Yazı tipi ağırlığını ayarlamak ve daha çekici hale getirmek, eklentinin düzenleme arayüzünden kolayca yapılabilir.

Yazı tipini seçip, metin boyutu, harf aralığı, kenar boşluğu, hizalama vb. Seçeneklerle birlikte stillendirin.

Joomla! Sayfa Oluşturucu Yazı Tipi Stilleri

Google Yazı Tipleri

Sitenizi metinlerle süslemek, istediğiniz yazı tiplerini seçmenin yolunu bulana kadar eksik kalır. Sayfa Oluşturucu ile sitenizde Google Yazı Tiplerini kullanma olanağına sahipsiniz.

Mümkün olan en kolay çabayla harika bir tipografi almak için Google Fontları koleksiyonundan doğru fontları seçin.

Yeniden Tasarlanan Kullanıcı Arayüzü

SP Page Builder'ın ön uç düzenleyicisinin düzeni, çekirdekte Materyal Tasarımı olacak şekilde yeniden tasarlandı. Artık içerikleri değiştirmek için ekleri veya satır seçeneklerini açmak zorunda değilsiniz.

Her stil, kenar çubuğunda yapılabilir. Ayrıca, arka uç düzenleyicinin düzenini ve kullanıcı deneyimini iyileştirdik.

Joomla! Sayfa Oluşturucu Satır ve Sütün Yapıları

Karmaşık Satır ve Sütun Yapıları Oluşturma

SP Page Builder ile yaratıcılığınız sınır tanımaz. Hayal edebileceğiniz herhangi bir düzen oluşturmak mümkündür.

Satır, sütun, iç içe sütun ekleme göz açıp kapayıncaya kadar yapılabilir. Hızlı bir şekilde mükemmel bir düzen oluşturmak için kenar boşluklarını ve dolguları ayarlayabilirsiniz.

Kopyala, Yapıştır İşlevleri

SP Page Builder, varolan satırları, sütunları ve eklenti düzenlemelerini yeniden kullanarak hızla karmaşık mizanpajlar oluşturmanıza yardımcı olacak kopyala-yapıştır işlevlerini sunar.

Öğeleri kolayca kopyalayabilir ve bunları istediğiniz konumlara yapıştırabilirsiniz.

Devre Dışı Bırakma

Satır, sütun ve eklentiler gibi sayfa öğelerini kolayca etkinleştirin veya devre dışı bırakın. Devre dışı bırakılmış öğe arka uçta hâlâ mevcut olacak, ancak kullanıcılar onları canlı sitede göremeyecek.

Bu şekilde, değerli özelleştirmeleri kaybetmeden deneyler yapabilir ve geliştirme faaliyetlerine devam edebilirsiniz.

Sınırsız Geri Al ve Yinele

SP Page Builder'ın sınırsız geri alma, yineleme özelliğini en yeni araçla çok daha iyi bir şekilde kullanın. Bu özelliği kullanarak, sayfayı düzenlerken değişiklikleri anında geri alabilirsiniz.

Hayat kurtarıcı olarak bulacağınız inanılmaz derecede kullanışlı bir işlevselliktir. Sayfanın önceki durumuna geri dönmek çok kolaydır.

Joomla! Sayfa Oluşturucu Geri Al ve Yinele Özelliği

Kontrol Sütunu Yatay Boşluk

SP Page Builder ile 'oluk' olarak bilinen sütun yatay boşluğunu kontrol edebilirsiniz. Sayfanızın tasarımında iki sütun arasında boşluk kalmayacak şekilde bitişik sütunlar isteniyorsa, boşluk alanını kaldırmak gerekebilir.

Böylece artık sadece olukları kaldırarak buna uygun hale getirebilirsiniz.

Çok Dilli Destek

SP Page Builder, diller de %100 özgürlük sunar. Site diliniz ne olursa olsun (RTL komut dosyaları dahil), sayfa oluşturucu yerel olarak çalışır. Ayrıca, dil yönetim sistemiyle, yeni diller yüklemek için bileşende tek bir tıklama yöntemi elde edersiniz.

Ardından, sayfa oluşturucu, sitenizin varsayılan diline uygun olarak gösterilecektir.

Joomla! Sayfa Oluşturucu Önceden Tasarlanmış Şablon Düzenleri

Önceden Tasarlanmış Şablon Düzenleri

25'den fazla önceden tasarlanmış sayfa düzeni SP Page Builder Pro'da sağlanmıştır. Bir siteyi dakikalar içinde aktif hale getirmek için bu hazır sayfa mizanpajlarını kullanabilirsiniz.

Sadece önceden oluşturulmuş bir düzen seçin ve içeriğinizle özelleştirin. Artık siteniz hazır. Düzenli olarak yeni düzenler eklenmektedir.

Sayfaları Dışa ve İçe Aktar

Gerçekten zaman kazandıran ve zevk almanız gereken kullanışlı bir özellik. SP Page Builder ile sayfa düzenlerini dışa aktarabilir ve daha sonra yapıyı geri almak için içe aktarabilirsiniz.

Dışa aktarma özelliği, önceden oluşturulmuş bir sayfa düzeni kullanmanıza ve en kısa sürede bir site oluşturmanıza olanak sağlar.

Sınırsız İç İçe Satırlar

SP Page Builder'ın iç içe satır özelliğini kullanarak, karmaşık sayfa mizanpajları oluşturmak ve içerikleri istediğiniz gibi göstermek için mevcut satırların veya sütunların içine satırlar ekleyebilirsiniz.

Bu işlevsellik, bir geliştiricinin önünde büyük bir özgürlük kapısı açar ve son kullanıcılar için daha iyi bir UX sağlar.

Sayfalara Özel CSS Ekleme

SP Page Builder, tek bir satır kodlama yapmadan herhangi bir web sitesi düzeni ve yapısı oluşturmak için fazlasıyla yeterli olan birçok yenilikçi ve kullanışlı araç sunar.

Aynı zamanda, araç, bir sayfa öğesine özel CSS ekleyerek size daha kişisel bir görünüm elde etme özgürlüğü sunar. Keyfini çıkarın!

Joomla! Sayfa Oluşturucu Özel CSS Ekleme

Joomla! Makaleleri Oluşturma

SP Page Builder yerel Joomla! makalelerini destekler. Seçilen Joomla! makalelerini en üst düzey özgürlükle süslemek için aracın güçlü özelliklerini kullanmanızı sağlar.

Bu nedenle, SP Page Builder ile Joomla! makalelerini daha profesyonel olarak oluşturun, güzelleştirin ve yönetin.

JCE ile Zengin Düzenleme Deneyimi

SP Page Builder Pro, SP Page Builder metin düzenleme arayüzünde JCE olanaklarını kullanmanıza olanak sağlayacak olan JCE editör desteğiyle birlikte gelir.

Yani TinyMCE editörünü kullanmak istemiyorsanız önünüzde yeni bir seçenek bulunmaktadır.

Joomla! Sayfa Oluşturucu Modülü

Sayfa Oluşturucu Modülü

Artık Joomla! 'da herhangi bir sekme, akordeon ve benzeri eklentileri kullanabilirsiniz! Herhangi bir manuel kodlama olmadan modül pozisyonlarında güzel tasarımlar yaratmayı kolaylaştırır.

Facebook Open Graph Verileri

Open Graph verileri bir sitenin sosyal medya görünümünde hayati bir rol oynar. Örneğin, Facebook open graph verilerinden bağlantı başlığını, açıklamasını ve küçük resimlerini toplar.

SP Page Builder open graph ayarlarını kullanarak, sayfa başlığınızı, sayfa resminizi ve sayfa açıklamanızı kolayca tanımlayabilirsiniz.

Görsel Olarak K2 Öğeleri Oluşturma

Birçoğunuz Joomla! siteleri için popüler içerik uzantısı olan K2'yi kullanıyorsunuz. Yerel Joomla! makalelerinin yanı sıra, SP Page Builder, K2 öğelerini de destekler.

Bu, artık çeşitli SP Page Builder işlevlerini kullanarak doğrudan K2 destekli içeriğinizi düzenleyebileceğiniz anlamına gelir.

J2Store ile Uyumlu

J2Store ile bir mağaza sayfasını veya e-ticaret sitesini mi yönetiyorsunuz? Azami müşteri ilgisini çekebilmek için ürünlerinizi mükemmel bir şekilde sunmak çok önemlidir.

SP Page Builder, J2Store öğe açıklamalarını daha çekici hale getirmek ve en iyi dönüşüm oranını elde etmek için dekore etmenizi sağlar.

Joomla! Sayfa Oluşturucu J2Store ile Uyumlu

Sayfa içi ACL

ACL (Erişim Kontrol Listesi) desteğini kullanarak, her sayfa için erişilebilirliği ayrı ayrı kontrol edebilir veya farklı kullanıcı grupları için tek Eklenti'yi kullanabilirsiniz.

Bu işlev, size belirli kullanıcı türleri için herhangi bir sayfayı veya öğeyi gösterme ya da gizleme olanağı sağlar. Bu, daha iyi bir site yönetiminde ve gizliliğin korunmasında önemli bir rol oynayabilir.

Sürükle ve Bırak Sistemi

SP Page Builder'ın ödüllü sürükle ve bırak sistemi, bir web sitesi oluşturmayı çok kolaylaştırır. Joomla! sayfa oluşturucu kenar çubuğunda her şey var, sitenize sürükleyip bırakmanız yeterli.

Canlı önyüz düzenleyicisini kullanarak gerekli düzeltmeleri yapın ve sitenizi hazırlayın.

SP Page Builder'ı Kullanan 400K+ Kişi

Şimdi muhteşem siteler oluşturmaya başlamak için, SP Page Builder ihtiyacınız olan tek şey.

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.