Joomla! CMS

116 milyon indirilme sayısı.

Joomla! CMS Hakkında

İçerik Yönetim Sistemi Joomla! CMS Hakkında Genel Bilgiler

116 Milyon İndirilme

116 Milyon İndirilme

Joomla! dünyanın en popüler yazılım paketlerinden biridir. Dünya çapında küçük işletmeler, hükümetler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve büyük kuruluşlar için içerik oluşturmak, düzenlemek, yönetmek ve yayınlamak için kullanılır.

Joomla! bugüne kadar toplam 116 milyon indirilme sayısını geçmiştir.

70'ten Fazla Dil Paketi

70'ten Fazla Dil Paketi

Joomla!, büyük bir ekosistem ve güçler tarafından desteklenir. Bilinen tüm ticari web sitelerinin %9'undan fazlas, yaklaşık 2 Milyon aktif web sitesi ve CMS Pazar Dünyasının %6'sından fazlası Joomla! kullanmaktadır.

Joomla! 70'in üzerinde akredite edilmiş dil paketine sahiptir, ihtiyacınız olan Dil Paketleri 'ni kurabilirsiniz.

Joomla! Eklenti Deposu

Joomla! Eklenti Deposu

Joomla!, Joomla! Eklenti Dizini adresinde kolayca bulunabilecek binlerce onaylanmış üçüncü taraf eklentiye sahiptir. Ayrıca, Joomla! Eklenti Deposu 'nda ücretli ve ücretsiz olmak üzere yaklaşık 8.000'den fazla eklenti bulunmaktadır.

Kategorilere ayrılmış eklentiler arasından dilediğiniz eklentiyi bulabilirsiniz. Bu sayede, web sitelerinizde ihtiyacınız olan alanları oluşturabilir ve sitenizi geliştirebilirsiniz.

Joomla! Eklenti Deposu
Joomla! CMS Ücretsiz Olarak Deneyin
Ücretsiz Olarak Deneyin

Ücretsiz Olarak Deneyin

Joomla! ile saniyeler içinde tamamen ücretsiz bir web sitesi hazırlayabilir ve içeriğinizi derhal çevrimiçi yayınlamaya başlayabilirsiniz.


Joomla! Launch üzerinden tamamen işlevsel Joomla! web siteleri oluşturun ve dünyanın en iyi İçerik Yönetim Sistemini ÜCRETSİZ olarak deneyimleyin.

Joomla! Gönüllüler Portalı

Joomla! Gönüllüler Portalı

Joomla! 'nın dünyanın en iyi İçerik Yönetim Sistemi olmasının bir nedeni var. Joomla! Projesi tamamen gönüllü bir organizasyondur ve Joomla! 'yı diğer Açık Kaynak projelerinden ayıran da budur.

Joomla! projesi tutkulu olan, yalnızca gönüllü katılımcıların gelişen bir topluluğuna sahip. Katılmanızı öneririz, yapılması kolaydır ve çok faydalıdır!

Gönüllülük yaparak, insanları ve şirketleri dünya çapındaki ağlarda bağlantı kurma, iletişim kurma ve rekabet edebilme güçlendirme arayışı içinde, geniş, uluslararası ve çeşitli tutkulu bireyler grubuna katılıyorsunuz.

Joomla! CMS Gönüllüler Portalı

Joomla! CMS

Joomla! hakkında daha fazla bilgi edinmek için temel özellikleri inceleyin.

E-bülten aboneliği
En son haberleri kaçırmamak için abone olun!
Joomla! Via Hosting hizmetlerini turhost.com'dan almaktadır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the UnitedStates and other countries.
JoomlaVia.com is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.

Arama