Joomla CMS

Joomla İçerik Yönetim Sistemi hakkında kısa ön bilgiler

136 Milyon İndirilme

Joomla dünyanın en popüler yazılım paketlerinden biridir. Dünya çapında küçük işletmeler, hükümetler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve büyük kuruluşlar için içerik oluşturmak, düzenlemek, yönetmek ve yayınlamak için kullanılır.

Joomla bugüne kadar toplam 135 milyon indirilme sayısını geçmiştir.

70'ten Fazla Dil Paketi

Joomla, büyük bir ekosistem ve güçler tarafından desteklenir. Bilinen tüm ticari web sitelerinin %9'undan fazlası, yaklaşık 2 milyon aktif web sitesi ve CMS Pazar Dünyasının %6'sından fazlası Joomla kullanmaktadır.

Joomla 70'in üzerinde akredite edilmiş dil paketine sahiptir, ihtiyacınız olan Dil Paketleri 'ni kurabilirsiniz.

Joomla Eklenti Deposu

Joomla, Joomla Eklenti Dizini adresinde kolayca bulunabilecek binlerce onaylanmış üçüncü taraf eklentiye sahiptir. Ayrıca, Joomla Eklenti Deposu 'nda ücretli ve ücretsiz olmak üzere yaklaşık 8.000'den fazla eklenti bulunmaktadır.

Kategorilere ayrılmış eklentiler arasından dilediğiniz eklentiyi bulabilirsiniz. Bu sayede, web sitelerinizde ihtiyacınız olan alanları oluşturabilir ve sitenizi geliştirebilirsiniz.

Joomla Eklenti Deposu
Joomla CMS Ücretsiz Olarak Deneyin

Ücretsiz Olarak DENEYİN

Joomla ile saniyeler içinde tamamen ücretsiz bir web sitesi hazırlayabilir ve içeriğinizi derhal çevrimiçi yayınlamaya başlayabilirsiniz.

Joomla Launch üzerinden tamamen işlevsel Joomla web siteleri oluşturun ve dünyanın en iyi İçerik Yönetim Sistemini ÜCRETSİZ olarak deneyimleyin.

Joomla Gönüllüler Portalı

Joomla'nın dünyanın en iyi İçerik Yönetim Sistemi olmasının bir nedeni var. Joomla Projesi tamamen gönüllü bir organizasyondur ve Joomla'yı diğer Açık Kaynak projelerinden ayıran da budur.

Joomla projesi tutkulu olan, yalnızca gönüllü katılımcıların gelişen bir topluluğuna sahip. Katılmanızı öneririz, yapılması kolaydır ve çok faydalıdır!

Gönüllülük yaparak, insanları ve şirketleri dünya çapındaki ağlarda bağlantı kurma, iletişim kurma ve rekabet edebilme güçlendirme arayışı içinde, geniş, uluslararası ve çeşitli tutkulu bireyler grubuna katılıyorsunuz.

Joomla Gönüllüler Portalı

Joomla CMS

Joomla hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen temel özellikleri inceleyin.

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.