Sayfa Oluşturucu

SP Page Builder v3.7.9 Yayınlandı

SP Page Builder v3.7.9 Yayınlandı

Web siteniz, insanların işletmeniz hakkında gördüğü ilk şeydir. Bu, mümkün olan en iyi siteyi sunmanızı önemli kılar. Ve bunu başarmanın web sitenizi güncel tutmaktan başka ne yolu var? Joomla sitenizin her zaman mevcut web trendlerine uygun olduğundan emin olmak için, ürünlerimizi güncel ve hatasız tutmak için yorulmadan çalışıyoruz.

En sevdiğiniz sayfa oluşturma aracı - SP Page Builder (hem Pro hem de Lite), daha da iyi bir geliştirme deneyimi sunmak için bugün itibariyle güncellenmiştir. Bu güncelleme size birkaç düzeltme ve ince ayar getiriyor, böylece sorunsuz Joomla siteleri oluşturmaya devam edebilirsiniz.

Bu güncellemede ne alacağınızı öğrenmek için heyecanlı mısınız? Değişim günlüğüne bir göz atalım.

SP Page Builder 3.7.9 Değişiklik Günlüğü

  • Güncelleme: Font Awesome v5.15.1
  • Düzeltme: Font Awesome simgesi eksik ve yinelenen simge sorunu
  • Düzeltme: Slayt gösterisi eklentisinde (Pro) ön uç sayfa sonu sorunu
  • Düzeltme: Arka uç eklenti ayarlarında üzerine gelme sorununda kalem simgesi yanlış
  • Düzeltme: Özellik Kutusu eklentisinde boş başlık seçicide sorun gösteren HTML kodu
  • Düzeltme: Arka Uç Satır sürükleme sorunu
  • Düzeltme: Instagram eklentisinde (Pro) "Sınıf 'Facebook \ Facebook' bulunamadı" sorunu

Artık değişiklik günlüğünü bildiğinize göre, biraz daha ayrıntıya dalalım.

Font Awesome v5.15.1 ile Donatıldı

Font Awesome'ı kim sevmez? Sitenizde görsel ipuçları olarak kolayca kullanılabilen, daha hızlı yüklenebilen ve ihtiyacınız olan hemen hemen her şekle veya markaya sahip geniş bir vektör simgeleri kitaplığına sahiptir. Ve en iyisi? SP Page Builder'ın bugünkü güncellemesinde Font Awesome 5.15.1 simge kitaplığına sahip oluyorsunuz!

Artık SP Page Builder kullanıcıları Font Awesome 5.15.1'deki geliştirmelerin ve düzeltmelerin keyfini çıkarabilir. COVID-19 ile ilgili yeni simgeler, çok beklenen TikTok simgesi, JS ile SVG için maske kimliği ve başlık kimliği belirleme yeteneği, Lighthouse gibi araçlarda yazı tipi görüntüleme uyarılarını engelleyen yazı tipi gösterimini açıkça engelleyecek şekilde ayarlayın, vb. Toplamda, bu güncellemeyle 1609 harika simge alacaksınız!

Diğer Önemli İyileştirmeler

Her güncellemede olduğu gibi, web sitesi geliştirme deneyiminizi yeni özellikler ve düzeltmelerle geliştirmeye çalışıyoruz. Bu güncellemede, mevcut eklentilerde bazı önemli iyileştirmeler yaptık. Slayt Gösterisi ve Özellik Kutusu eklentilerindeki bilinen temel sorunlara ilişkin düzeltmelerin keyfini çıkaracaksınız. Ayrıca, en son SP Page Builder 3.7.9'a güncelledikten sonra Arka Uç Satır sürükleme ve Font Awesome simgesi eksik ve yinelenen simge sorununa veda edin.

Acele et! En son düzeltmelerin keyfini çıkarmak için favori sayfa oluşturma aracınızı güncellemenin zamanı geldi. Düşünceli geri bildiriminizi yorumlarda paylaşabilirsiniz. Daha şaşırtıcı şeyler yolda. Bizi izlemeye devam edin!

SP Page Builder: İNDİR

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.