Joomla 5

Web sitenizi, blogunuzu veya mağazanızı bugün oluşturun. Ödüllü ve ücretsiz içerik yönetim sistemi

Joomla 5

Joomla Nedir?

Güvenli, Erişilebilir, Hızlı, Genişletilebilir ve Sizin

Joomla Dünyasına Hoş Geldiniz! Sağlam, güvenli, ölçeklenebilir ve çok yönlü, ödüllü, açık kaynaklı bir İçerik Yönetim Sistemi (CMS). Kurumsal web sitelerinden, küçük işletme sitelerine, çevrimiçi dergilere ve e-ticaret platformlarından hükümete, kar amacı gütmeyen kuruluşlara, topluluk temelli, okullara ve hatta kişisel ana sayfalara kadar Joomla her konuda yanınızdadır.

Tutkulu bir gönüllü topluluğu tarafından sevgiyle hazırlanmış Joomla en son web teknolojisini tamamen ÜCRETSİZ OLARAK sunar! İster içerik yayınlayın ister dinamik çevrimiçi uygulamalar oluşturun, sorunsuz ve kesintisiz yönetim için Joomla'ya güvenin. Joomla'nın gücünü ve basitliğini benimseyin ve birlikte yaratalım.

Joomla 5 ile İçerik Yönetiminin Geleceğini Deneyimleyin

Joomla 5 ile tanışın: CMS evriminin zirvesi. Joomla 4'ün güçlü yönlerini temel alan bu en son sürüm, benzersiz güvenlik, ışık hızında performans ve kusursuz kod kalitesi sunar. Erişilebilirliğe öncelik vererek WCAG yönergeleriyle kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Uyarlanabilirliği benzersizdir ve geniş uzantı dizini ile bloglardan e-ticaret platformlarına kadar her şeye hitap eder. Her şeyden önce Joomla 5 size gizli ücretlerden, barındırma kısıtlamalarından ve üçüncü taraf küçük baskılardan muaf, tam veri özerkliği sağlar.

Joomla 5 Güvenlidir

Sağlam güvenliği maksimum performansla birleştirin! Çevrimiçi tehditleri etkili bir şekilde savuştururken sorunsuz bir deneyimi garanti eder.

Kullanıcı Yönetimi ve İzinler

Tüm yönetim ihtiyaçlarınız Joomla'nın kullanıcı yönetimi kullanılarak karşılanır. Site kullanıcılarını ve gruplarını kolaylıkla organize edin ve kontrol edin.

Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama

Joomla, kullanıcıların hesaplarını güvende tutmasını kolaylaştıran çok faktörlü kimlik doğrulama ve parolasız oturum açma desteğine sahiptir.

Son Teknoloji Kod

Joomla 5, modern PHP özelliklerinden ve en iyi uygulamalardan yararlanmak için yoğun bir yeniden düzenleme sürecinden geçerek kullanıma sunuldu.

Güvenlik Uzmanları Tarafından Desteklenir

Gönüllü Güvenlik Saldırısı Ekibimiz, olası bir güvenlik açığı durumunda hızlı harekete geçmek için güçlü süreçlerle hazır durumda.

Joomla 5 Erişilebilir

Joomla erişilebilir olacak şekilde tasarlandı; varsayılan şablonlarımız W3C Erişilebilirlik Yönergeleri (WCAG) 2.1 AA uyumluluğuyla gururla uyumludur.

Joomla 5 Duyarlı

Joomla'nın her cihaza ve modern tarayıcıya sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan tamamen duyarlı tasarımıyla kusursuz bir tarama deneyiminin keyfini çıkarın.

WCAG Uyumlu

Varsayılan şablonlarımızın, kutudan çıktığı haliyle WCAG 2.1 AA düzeyi standartlarıyla uyumlu olmasından gurur duyuyoruz.

Yerleşik Erişilebilirlik Araçları

Hızlı gezinme, bağlantıları atlama ve erişilebilirlik testinin tümü başlangıçtan itibaren yerleşiktir. Erişilebilirlik bir kontrol listesi değil, devam eden bir çabadır ve Joomla ile içeriğinizin erişilebilirliğini sürdürmek kolaydır.

Joomla 5 Hızlıdır

Optimum kullanıcı deneyimleri ve hızlı sayfa yüklemeleri sağlayarak, başlangıçtan itibaren son derece hızlı bir web sitesi performansına sahip olabilirsiniz.

Acısız İçerik Düzenleme

Klavye kısayolları ve hızlı yükleme süreleri sayesinde ön uçtan veya arka uçtan düzenleme yapmak hızlı ve kolaydır. Ayrıca, birden fazla öğeyi aynı anda yönetmek için toplu düzenlemeden yararlanabilirsiniz.

Hızlı Yükleme Şablonları

Varsayılan şablonlarımız, kullanıma hazır temel web hayati değerlerinde %100 puan alır. Farklı bir şablon mu kullanıyorsunuz? Web Varlık Yöneticimiz, geliştiricilerin dosyaları yalnızca ihtiyaç duyduklarında yüklemelerine yardımcı olur.

Esnek Önbellek Yönetimi

İhtiyaçlarınıza uyacak farklı düzeylerde site ve sayfa önbelleğe almayı etkinleştirerek sitenizi daha da hızlandırın. Hatta gerçek zamanlı olarak güncellenmeleri gerekiyorsa belirli sayfaları veya modülleri hariç tutabilirsiniz.

CDN'ye Hazır

Bir CDN veya yük dengeleyiciyle daha da ileri gitmek mi istiyorsunuz? Sorun değil; Joomla'nın CDN'nizle etkileşim biçimini optimize etmenize yardımcı olacak ayarlar var.

Joomla 5 Genişletilebilir

Siteniz ihtiyaçlarınızla birlikte büyüyebilir. Joomla uzantıları ve şablonlarıyla basit bloglardan karmaşık e-ticaret platformlarına kadar ölçeklenebilirsiniz.

Ölçeklenebilir

Büyüme konusunda endişelenmenize gerek yok. Joomla, küçük sitelere ve geniş platformlara zahmetsizce uyum sağlayan benzersiz ölçeklenebilirlik sunar.

Entegre SEO Araçları

Joomla'nın hareket halindeyken hazırlanmış ve optimize edilmiş güçlü SEO yeteneklerini kullanarak sitenize birçok yeni ziyaretçiyi davet edeceksiniz.

Çok Dilli Hazır

Başlangıçtan itibaren 70'in üzerinde kullanıma hazır çeviri paketi sunan Joomla CMS ile sorunsuz bir şekilde çok dilli olun!

Özel Alanlar ve Veriler

İçeriğinizi düzenli ve sitenizin ihtiyaçlarına özel tutun! Temel içerik bileşenlerinde varsayılan olarak mevcuttur ve birçok 3. taraf uzantı tarafından da desteklenir.

Joomla 5 Sizindir

Verileriniz, düzenleriniz, şablonlarınız, hayal gücünüz; Joomla, sıfırdan size ait olacak şekilde tasarlandı.

Verilerinize Sahip Çıkın

Sitenizin sorumlusu olun. Abonelik tabanlı platformların aksine Joomla, her yerde esnek barındırma olanağı sağlayarak veri sahipliğini garanti eder.

Canlı Bir Topluluk Tarafından Destekleniyor

Yardıma ihtiyacın var mı? Güçlendirilin, konuksever ve kendini adamış bir topluluğa katılın. Sizi desteklemek için buradaki kolektif uzmanlığı kullanın.

Sonsuza Kadar Ücretsiz

Ve ödemek zorunda değilsin! Kendini işine adamış gönüllüler tarafından titizlikle hazırlanmış ve bakımı yapılmıştır. Sevgiyle inşa edilmiş sonsuza kadar özgür bir platform.

ve dahası...

Joomla'nın tüm avantajlarını ve temel özelliklerini keşfedin

Zaten Joomla kullanıyorum, Joomla 5'e yükseltmek ne kadar kolay? Joomla 4'ten Joomla 5'e geçiş bir geçiş DEĞİL yükseltmedir, dolayısıyla süreç basittir.

Joomla 4.4.x'ten 5.x'e yükseltme belgelerini inceleyin

Joomla Yolculuğunuza Bugün Başlayın

Çok fazla beklemeden Joomla yolculuğunuzu başlatın.

Joomla 5 Yolculuğu
Tüm İstediğin

Tüm İstediğin

Tüm dosyaları bana ücretsiz ver, ben de onu istediğim yerde barındıracağım, istediğim gibi oluşturacağım...

Sizin İçin Kuruldu

Sizin İçin Kuruldu

Geliştirici olmayanlar, dijital pazarlamacılar, blogcular veya ilk kez başlayanlar için idealdir. Bir isim seçin, kaydolun ve başlatın...

Sıkça Sorulan Sorular

Joomla hakkında sıkça sorulan sorulara genel bir bakış

Joomla'nın Kullanımı Kolay mı?

Joomla, çeşitli web geliştirme topluluklarında yaygın olarak benimsenmesinin ayrılmaz bir parçası olan benzersiz kullanım kolaylığı ve genişletilebilirlik sunmaktadır.

Kullanıcı dostu arayüz, minimum teknik bilgiye sahip kişilerin bile verimli bir şekilde güçlü web siteleri oluşturabilmesini sağlar.

İçerik, görsel ve diğer ortamların yönetimini kolaylaştıran mantıksal menüler ve duyarlı tasarımlarla yönetimsel arka ucu sezgiseldir. Ayrıca Joomla, kapsamlı kodlamaya ihtiyaç duymadan çeşitli işlevsel gereksinimleri karşılayan çok sayıda uzantı sunar. Canlı topluluk ve zengin belge deposu, kullanıcılara her adımda yardımcı olarak ve web sitesi geliştirme ve yönetimini herkes için erişilebilir ve yönetilebilir hale getirerek geniş destek sağlar.

Joomla Diğer Dilleri Destekliyor mu?

Kesinlikle Joomla'yı yerleştiren muhteşem özelliklerden biri. CMS'ler arasında özel bir konuma sahip olan şey, üçüncü taraf uzantıları gerektirmeden derin çok dilli desteğidir. Joomla doğası gereği birçok dili destekler ve çok dilli web siteleri oluşturmak için çok yönlü bir platform sağlar.

Kullanıcılar çeşitli dillerde kolaylıkla içerik oluşturabilir ve yeni dil paketlerinin kurulumu sorunsuz ve basittir. Ön uç çevirileri destekler ve yönetici paneli de tamamen çevrilebilir, bu da dünya çapındaki kullanıcıların web sitelerini verimli bir şekilde yönetmelerini kolaylaştırır.

Joomla'nın Dil Geçersiz Kılma işlevi bir as'tır; yöneticilerin sitede görüntülenen herhangi bir varsayılan metin dizesini değiştirmesine olanak tanır. Ayrıca, özel topluluk, mevcut dil paketlerini güncellemek ve genişletmek için sürekli olarak çalışarak küresel kullanılabilirliği artırır.

Bu güçlü çok dilli kapasite, geliştiricilere ve site yöneticilerine içeriği yerelleştirilmiş bir şekilde sunma ve böylece daha geniş, küresel bir kitlenin sorunsuz bir şekilde etkileşime geçmesini sağlar.

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.