Bileşen

Joomla! Twitter Eklentisi - Twitter Feed Pro

Joomla! Twitter Eklentisi - Twitter Feed Pro

Twitter Feed Pro, Twitter içeriğini Joomla! web sitesine kolay ve sorunsuz bir şekilde eklemek için basit ve güçlü bir uzantıdır. Bu uzantıyla, web sitenizin ziyaretçilerinin kitlesini ve katılımını artırabilirsiniz.

Twitter hesabınızda yayınladığınız tweetler veya belirli hashtag'lere sahip tweetler, otomatik olarak web sitenizde Twitter Feed Pro uzantısıyla görüntülenir. API anahtarı gerekmez; Kodlama becerisine gerek yoktur; Anında önizleme.

Joomla! Twitter Feed Pro 2 farklı modda çalışabilir: tweet'lerle herkese açık Twitter profilini görüntüleme veya belirli hashtag'ler tarafından Twitter yayınlarını görüntüleme. Yeni tweetler olduğunda otomatik olarak güncellenecek fotoğraf ve videolarla feed'ler oluşturabilirsiniz.

Joomla! Twitter eklentisini web sitenize eklemek bir dakikadan daha az sürüyor. Yapmanız gereken tek şey eklentiyi kurup widget ayarlarını yapılandırmak ve kısa kodu, feed'in görüntülenmesini istediğiniz sayfaya veya şablona kopyalayıp yapıştırın.

Duyarlı Düzen

Twitter Feed Pro widget boyutunu istediğiniz yere sığacak şekilde ayarlayın ve içeriği feed'in boyutuna uyarlayacak, böylece herhangi bir cihazda harika görünecek. Ayrıca her cihaz boyutunda nasıl görüneceğini özelleştirebilirsiniz.

Özelleştirilebilir Özet Akışı

Twitter Feed Pro özet akışını, 30'dan fazla özelleştirilebilir seçenekle web sitenizin düzenine uyacak şekilde özelleştirin. Widget'ı Twitter profil bilgilerinizin tam kaynağı olarak gösterin veya çekici bir feed'e ya da galeriye dönüştürün.

Twitter Feed Pro Özellikleri

 • Kodlama gerekmez
 • Herhangi bir Twitter kullanıcısı genel profilinden gelen tweet'leri görüntüler
 • Bazı hashtag'lerin tweet'lerini görüntüler
 • Tüm özelleştirmeler entegre görsel oluşturucu ile yapılır
 • Metin, fotoğraf, video gibi tüm ana Twitter içeriği türlerini destekler
 • Feed'deki tüm içeriği görüntülemenizi sağlamak için Daha Fazla Yükle düğmesi
 • Twitter Özet Akışı boyutunu istediğiniz gibi ayarlayın. Ekranınızın tam boyutuna sığdırın veya web sitenizin belirli bir alanına yerleştirin
 • Tüm mobil cihazlar için mükemmel, tamamen duyarlı ve uyarlanabilir içerik
 • Uyarlanabilir yükseklik, kaydırılabilir sabit boyutlu bir widget ayarlayın veya feed'iniz uzadıkça genişlemesini sağlayın
 • Widget başlığı, herhangi bir genel Twitter profilindeki ana bilgileri görüntüler, kapak, resim, ad, tweet sayısı ve beğeniler gibi
 • Tamamen özelleştirilebilir başlık. İhtiyacınız olmayan bilgileri gizleyin veya başlığı tamamen devre dışı bırakın
 • Joomla! için Twitter Feed Pro, her yazı hakkında ayrıntılı bilgi görüntüler - yazar, yayın tarihi, biçimlendirilmiş mesaj metni, resim, retweetler ve beğenme sayısı
 • Tüm fotoğraflar ve videolar, Twitter sitesine gitmeden doğrudan Joomla! web sitenizde şık bir açılır pencerede açılır
 • Popup resim veya videoyu, yazarını, açıklamasını, yayınlanma tarihini, retweet'leri ve beğeni sayılarını görüntüler
 • Doğrudan açılır pencerede içerikte gezinmek için okları kullanın

Web Sitenizi Çekici Hale Getirin

Ziyaretçileri Sitede Tutun

Müşterilerinizi web sitenizde saatlerce tutun, en önemli konularda özenle seçilmiş Tweet'leri gösterin veya Twitter tarafından tanıtılan yarışmalara dahil edin.

Takipçi Sayısını Artırın

Interactive Twitter Feed Pro feed, kullanıcıların web sitesinden ayrılmadan fotoğrafları, videoları görüntülemelerini sağlar. Bir takipçi daha kullanın ve Twitter topluluğunuzu genişletin.

Güven İçin Güçlü Sosyal Kanıt

Müşterilerinizin işletmenizin geliştiğinden ve onlarla etkileşimde bulunmak istediğinizden emin olmak için Twitter profilinizin aktif olduğunu gösterin.

Twitter Kullanmanın Faydaları

Ortalama insanlar bile Twitter kullanıyor. Twitter'ın 2016 istatistiklerine göre, platformda günde 500 milyondan fazla tweet gönderen 300 milyondan fazla kullanıcı var.

Aslında, Twitter'ın hâlâ meşgul bir kitlesi var. Herhangi bir çevrimiçi işletme veya kişi için biyografisinde veya iletişim bilgilerinde Twitter kullanıcı adının olmaması nadirdir. Canlı televizyon şovları Twitter üzerinden geri bildirim ve katılım ister. Haber medyası makalelerinde tweet atıyor ve ünlüler platform aracılığıyla büyük duyurular yapıyor.

 • Pazarlama uzmanı Mark Schaefer, "Known" adlı son kitabında, içeriğiniz için bir dağıtım kanalı seçmeniz gerektiğinde Twitter'ı önerdiğini söyledi (sayfa 138).
 • Sosyal medya pazarlaması hakkındaki gerçek, doğrudan satışın pratik bir hedef olmamasına rağmen, %69'u Twitter'da gördükleri bir şey nedeniyle küçük ila orta ölçekli bir işletmeden satın alındı. Üstelik %94'ü Twitter'da takip ettikleri bir markadan satın almayı planlıyor!
 • Twitter'ı iş için kullanarak müşterilerinizin ne istediğini keşfedebilirsiniz. İnsanlar geri bildirim, görüş, rehberlik ve bilgi vermekten mutluluk duyar.
 • Başarılı bir çevrimiçi işletme için özel içerik oluşturmak zorunludur. Özel içerik üretmek zaman ve para gerektirir, bu nedenle yatırımınızı en üst düzeye çıkarmak istersiniz. Özel içeriğinizi tekrar kullanmak, olası satış ve dönüşüm açısından sizin için çalışmasını sağlamanın anahtarıdır.
 • Twitter Feed Pro, feed'leriniz için mükemmel bir tasarım özelleştirmesi sağlar. Feed düzeni sütunlarınızı, satırlarınızı ve mobil optimizasyonunuzu ayarlayın. Twitter yayınlarının görüntüsünü ve tüm yayını hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirin.

Joomla! Twitter Feed Pro uzantısını web sitenizde kullanmak ister misiniz? Eklentiyi indirmek ya da demo sayfasına bakmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

Twitter Feed Pro: İNDİR

Twitter Feed Pro: DEMO

Twitter Feed Pro: BELGELER

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.