Bileşen

Joomla Anaokulu Eklentisi - SP Kindergarten

Joomla Anaokulu Eklentisi - SP Kindergarten

Bir anaokulu veya ilkokul web sitesi açmayı planlıyorsanız, bu, kuruma özgü verileri yönetmek için amaca yönelik özel bir sistem gerektirir. SP Kindergarten ile sınıflar, kurslar, öğretmenler ve aktiviteler (konuşmacılarla etkinlikler) gibi okulla ilgili tüm bilgileri etkili bir şekilde yönetebilir ve çok fazla zaman kazanabilirsiniz.

Başlangıçta Kidzy şablonu için geliştirilmiş olan SP Kindergarten şimdi bağımsız diğer Joomla! şablonları ile de kullanılabilir. Sadece çocuklar için değil her türlü eğitim kurumu için kullanılabilir.

SP Kindergarten'ın Temel Özellikleri

  • Okul öncesi etkinliklerinin tamamını, sınıflar ekleyerek ve daha sonra dersleri altlarına listeleyerek kolayca yönetin
  • Bir öğretmenin kariyer zaman çizelgesi, kariyerindeki dönüm noktası başarılarını gösterir
  • SP Kindergarten bileşenini kullanarak etkinlikleri daha kolay düzenleyin. Birkaç fare tıklamasıyla yeni etkinlikler ekleyin
  • Adları, atamaları, görüntüleri, açıklamaları, ilgili bağlantıları vb. İle konuşmacı profilleri oluşturarak etkinlik konuşmacılarını ekleyin ve görüntüleyin
  • Modüllere sahip bileşen çeviri için hazırdır (kılavuzu kontrol edin)
  • Anaokulu sitenize öğretmen profilleri ekleyin ve ekibinizi yenilikçi bir şekilde sunun. Öğretmen profilleri ad, atama, resim, açıklama, sosyal bağlantılar, kariyer zaman çizelgesi vb. Gibi temel bilgileri içerir
  • Dersler, öğretmenler, ilgili kurslar, sınıf mevcudu, öğrenim ücreti vb. Gibi ayrıntılı bilgiler içeren kursları gösterin
  • Her etkinlik sayfasında geri sayım sayacı, harita, yol tarifleri vb. Gibi birçok önemli özellik bulunur
  • Joomla 3+ siteleri için çevrimiçi web tabanlı uzantı (araç)
  • Mobil Uyumlu Tasarım

Özellikleri

Sınıf Ekle: Kurumunuzun sunduğu akademik programları listeleyin. SP Kindergarten'ı kullanarak siteye sınıflar ekleyin.

Kursları Yönet: Ders ayrıntılarını konular, öğretmenler, sınıf mevcudu, öğrenim ücreti ve diğer ilgili bilgileri ekleyin.

Sınıflara Göre Sırala: İlgili sayfada, mevcut kursları sınıflara göre sıralayın. Her bir sınıfa ait kursları gösterin.

Bilgilendirici Öğretmen Profilleri: Öğretmen profilleri, temel bilgileri, sosyal bağlantıları ve kariyer zaman çizelgesiyle ayrıntılı, bilgilendirici ve zengindir.

Menüde Tek Kursu Göster: SP Kindergarten ile eklediğiniz kurslar sitenizin menü çubuğunda gösterilebilir. Gezinme çubuğunda hem toplam kurs listesini hem de tek bir kurs bağlantısını gösterebilirsiniz.

Etkinlik Düzenleyin: SP Kindergarten'in etkinlik özelliği yardımıyla buluşmalar düzenleyerek her türlü olayı kutlayın.

Konuşmacı Ekle: Etkinlik konuşmacılarının profilleri sitede daha fazla işlevsellikle sunulabilir.

Etkinlik Konumlarını Atayın: Bir etkinlik eklerken, potansiyel katılımcılara önceden yardımcı olmak için etkinlik sayfasına bir Google Haritalar çerçevesi yerleştirebilirsiniz.

Geri Sayım Saati: Ziyaretçilere etkinliğin ne zaman gerçekleşeceğini bildirmek için etkinlik sayfasında bir geri sayım sayacı mevcuttur.

Joomla CMS ile anaokulu veya ilkokul web sitesi açmayı planlıyorsanız, kuruma özgü verileri yönetmek için SP Kindergarten sahip olduğu özellikler ile ihtiyacınızı karşılayabilir. Eklentiyi indirmek ya da demo sayfasına bakmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

SP Kindergarten: İNDİR

SP Kindergarten: DEMO

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.