Bileşen

Joomla Sayfa Oluşturucu - SP Page Builder

Joomla Sayfa Oluşturucu - SP Page Builder

SP Page Builder, Joomla! için güçlü, zengin özelliklere sahip ve hızlı bir şekilde sürükle-bırak yöntemi ile çalışan bir sayfa oluşturucusu'dur.

SP Page Builder ile dakikalar içinde tam olarak duyarlı ve mobil olarak hazır bir web sitesini görsel olarak oluşturmanızı sağlar. Ön uç (aynı zamanda arka uç) aracı sayfayı yenilemeksizin anında değişiklikleri gösterir.

Herkes, mümkün olan en kısa sürede Joomla! sitesini sıfırdan oluşturabilir. SP Page Builder ile tek bir satır kodlama dahi bilmeden, sitenizin tasarımını tam kontrol altına almanızı sağlayan modern bir tasarım sistemidir.

SP Page Builder Özellikleri

SP Page Builder, en az bir web sitesi inşa etmeyi kolaylaştıracak inanılmaz özelliklere sahiptir. Joomla! Sayfa Oluşturucu, çok yönlü ve kullanıcı dostudur. Uzantıyı kesinlikle seveceksiniz. SP Page Builder'in temel özelliklerinden bazılarını görelim.

1: SP Page Builder % 100 Duyarlı ve Mobil Dostu

SP Page Builder ile oluşturduğunuz her şey, mükemmel bir şekilde mobil cihazlar ile uyumludur. Bu, mobil uyumlu bir Joomla! CMS sitesi için herhangi bir ek kodlama veya yapılandırmaya ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir. SP Page Builder bunu çok kolaylaştırıyor.

2: Basit - Kompleks Satır Sütun Yapısı

SP Page Builder, size mükemmel bir özgürlük dünyası sunuyor. Kolayca karmaşık bir satır-sütun yapısına uygun bir şey oluşturabilirsiniz. Sayfa oluşturucu, sınırsız sayıda sütun, satır, iç içe geçmiş satır, eklenti ve içerik eklemenizi sağlar.

3: Sayfa Öğelerini Kopyala - Yapıştır (Pro)

Sayfa oluşturucu, elemanın yeniden kullanılabilirliği için ilginç bir işlevselliğe sahiptir. Yani, SP sayfa yapımcısı ile bunları tekrar kullanmak ve zamandan kazanmak için mevcut satırları, sütunları ve eklentileri kopyalayabilir, yapıştırabilirsiniz. Sayfa Oluşturucu, bir öğeyi yalnızca tek bir fare tıklamasıyla kopyalamanıza izin verir.

4: Satırları, Sütunları Etkinleştir, Devre Dışı Bırak (Pro)

SP Page Builder, satır, sütun, addons'ı etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için kullanabileceğiniz yepyeni bir özellik kazanıyor. Bu, ön uçtan tek tek sayfa öğelerini arka planda sağlam tutarken gösterip gizlemenize izin verir. Sayfa Yapımcısı'nın etkinleştirme, devre dışı bırakma özelliği geliştiriciler için mükemmel bir fırsattır.

5: SP Page Builder Güçlü Medya Yöneticisi

Bir web sitesi oluştururken bir dizi resim yüklemek ve eklemek gerekir. SP Page Builder, bu etkinlikleri sorunsuz bir şekilde halletmek için gelişmiş bir medya yöneticisine sahiptir. Page Builder ortam yöneticisi, resimleri, videoları, belge dosyalarını ve arşivleri destekler.

6: Önceden Tasarlanmış Ücretsiz Düzenler (Pro)

SP Page Builder, çok işlevsel bir web sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz önceden tasarlanmış sayfa düzenleri koleksiyonu sunar. Gelecekte sayfa oluşturucu'da kullanıma hazır yeni sayfa düzenleri sunmaya devam edeceğiz.

7: Sayfaları Dışa Aktar, İçe Aktar (Pro)

Sayfa üreticisi, aracı kullanarak düzenlenmiş, yönetilen herhangi bir sayfayı dışa aktarmanıza veya içe aktarmanıza olanak sağlar. Bu özellik, tekrarlanan sayfa mizanpajlarıyla büyük web siteleri oluşturanlara çok yardımcı olur. Sayfa dışa aktarma, içe aktarma özelliği ayrıca web sitesi sayfa yedekleme, geri yükleme amaçları için de kullanılabilir.

8: Joomla! Makalelerini Daha Profesyonel Olarak Üretin (Pro) 

SP Page Builder 2, bloglar ve içerik tabanlı siteler için önemli bir özellik getiriyor. Sayfa oluşturucu artık Joomla! makalelerini görsel sürükle ve bırak sistemiyle daha profesyonel görünümlü hale getirmek için, düzenlemenize ve güzelleştirmenize olanak tanıyan yerel Joomla! makalelerini desteklemektedir.

9: JCE, K2, J2Store vb ile Uyumludur (Pro)

SP Page Builder 2, aracın uyumluluğunu büyük ölçüde genişletir. Sayfa üreticisinin en yeni sürümü, TinyMCE editörünün yanı sıra daha güzel bir blog deneyimi için K2 desteğini, farklı bir stil editörü desteği için JCE desteğini de içeriyor. J2Store desteği, ürün listelemenizi daha çekici hale getirerek e-ticaret dönüşüm oranınızı artırmak için de mevcuttur.

10: Facebook Açık Grafik Verileri

SP Page Builder, araç tarafından yönetilen sayfalar için açık grafik verileri eklemek için bir seçenek sunar. Açık bir grafik verisi, paylaşılabilir bir web sayfası için çok önemlidir, çünkü Facebook paylaşımının başlığını, açıklamasını, küçük resim görüntüsünü vb. Tanımlar.

Joomla! sayfa oluşturucusu SP Page Builder'in ücretli ve ücretsiz olmak üzere 2 versiyonu bulunmaktadır. SP Page Builder bileşeni'ni indirmek ve demo versiyona bakmak yada dökümanları incelemek için aşağıdaki bağlantıları takip edebilirsiniz.

SP Page Builder: İNDİR

SP Page Builder: DEMO

SP Page Builder: DÖKÜMANLAR

SP Page Builder: VİDEOLAR

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.