Joomla Tema - JD Dental

Joomla Tema - JD Dental

JD Dental, diş hekimleri, diş klinikleri, diş hijyenistleri, ortodontistler, endodontistler, sağlık klinikleri, doktorlar, ağız sağlığı hizmeti sağlayıcıları için özel olarak tasarlanmış temiz ve modern bir Joomla şablonudur.

JD Dental Özellikler

  • Joomla şablonu, Astroid çerçevesi ve JD Builder Pro ile güçlendirildiği için tamamen özelleştirilebilir.
  • JD Dental Şablonu ile kolayca bir Mega Menü oluşturabilir ve Tuval Dışı menüsünü Diş bakımı web sitenize ekleyebilirsiniz.
  • Dental Joomla şablonu birden fazla başlık düzeniyle birlikte gelir. İstediğiniz zaman herhangi bir başlığa geçebilirsiniz.
  • Herhangi bir masaüstü veya mobil cihaza kolayca uyarlanmasını sağlayan Tam Duyarlı akışkan tasarım.
  • Google Yazı Tipleri ve Font Awesome'un yerleşik entegrasyonu, web siteniz için herhangi bir yazı tipini veya simgeyi seçmenizi sağlar.
  • JD Dental şablonu çok dikkatli bir şekilde hazırlandığından, performansı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Dönüşümler için Optimize Edilmiş Ana Sayfa

JD Dental, ziyaretçilerinizi kolay ve hızlı bir şekilde dönüştürmek için size optimize edilmiş bir ana sayfa sağlar. Göz alıcı Düğmeler, Farklı Bölümler, Harekete Geçirici Mesaj düğmesi, Takım Vitrini bölümü, Açılış saatleri, Randevu Ayırt seçeneği, Bize ulaşın, tüm bu bileşenler açıkça görülebilir ve kullanıcının herhangi bir güçlük çekmeden kolayca kullanabilmesini sağlar.

Diş Hekimi Joomla şablonu, web sitenizdeki kullanıcı deneyimini hiçbir çaba harcamadan geliştirecek gelişmiş bir yapıya sahiptir.

Dönüşüm Öncesi ve Sonrasını Göster

Diş Hekimleri için Joomla Şablonu birçok gelişmiş özelliğe sahiptir ve en heyecan verici olanı, becerilerinizi, sonuçlarınızı ve önceki çalışmalarınızı sergilemek için Galerinizde dönüşümlerden Önce ve Sonra görüntüleyebilmenizdir.

Bu segmentin yardımıyla kullanıcıları çekebilir ve onları hizmetlerinizden ve yardımlarınızdan yararlanmaya dolaylı olarak ikna edebilirsiniz. Onlara görmek istediklerini gösterdiğinizde izleyicinin bakış açısını büyük ölçüde değiştirebilir.

Özel Tedavi Detay Sayfası

Dental Joomla Şablonundaki Tedavi Ayrıntıları sayfası, kullanıcınızın yaptığınız veya yapacağınız tedaviler hakkında tüm bilgileri almasını sağlayacaktır. Lazer Diş Hekimliğinden Diş İmplantlarına kadar hastalarınıza verdiğiniz tüm hizmetleri ve daha fazlasını görüntüleyebilirsiniz.

Şimdi Özel bir tedavi detay sayfasıyla, kullanıcınıza ne yapmak istedikleri ve sürecin ne olduğu konusunda net bir fikir vermek için her bir yardımı / hizmeti mükemmel bir şekilde detaylandırabilirsiniz.

Diş Hekimleri Ekibinizi Sergileyin

JD Dental, özel diş hekimleri ekibinizi izleyicilerinize sergilemenize izin verecektir. Kullanıcılarınız arasında güven oluşturmanıza yardımcı olacak, ayrıca ekibinizin güvenini artıracak ve onları bu bütünlüğü korumak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya motive edecektir.

Bu Dental Joomla Şablonu, pazarda marka değerinizi ve güvenilirliğinizi oluşturmanıza olanak tanır çünkü hastalar kime tedavi edileceğini / danışılacağını veya gerçek olup olmadıklarını bildiklerinde daha fazla güvenmek kolaydır.

Kitlenizle Blog Aracılığıyla Etkileşim Kurun

Bu Joomla şablonu tüm ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmıştır. Dental şablonuyla kendi blogunuzu oluşturma seçeneğiniz olacak.

İstediğiniz her şeyi yazabilirsiniz, belki Ağız sağlığı, Diş hijyeni üzerine, haber bültenlerini paylaşabilir, çeşitli diş sorunları hakkında farkındalık yayabilir veya diş süreci hakkında bilgi vererek dinleyicilerinize yardımcı olabilirsiniz. Sadece kullanıcılarınızla etkileşime girmeyecek, aslında bu blogun yardımıyla web sitenizdeki okuyucu sayınızı ve trafiğinizi kolayca artırabilirsiniz.

Önceden Tasarlanmış Ek Sayfalar

Joomla Diş Hekimi Şablonu ile her şeyi önceden tasarlanmış ve sadece kullanıma hazır olacaksınız. Giriş sayfası, 404 Hata sayfası, Sık Sorulan Sorular, Çok yakında sayfası gibi hayalinizdeki web sitesinin ihtiyaç duyduğu tüm gerekli sayfaları tek seferde alacaksınız.

Bu ek sayfalar, izleyicilerinizin uzun süre bağlantıda kalmasına yardımcı olur ve aralarındaki etkileşimi geliştirebilir.

Astroid ve JD Builder ile Tasarımda Daha Fazla Esneklik

JD Dental, web sitenizi her düzeyde piksel piksel özelleştirmenize olanak tanıyan Astroid Joomla Şablon çerçevesi ve JD Builder ile güçlendirilmiştir. En kullanıcı dostu çerçeve ve sayfa oluşturucu ile uyumlu olan bu Diş Hekimi Joomla şablonunun keyfini çıkarabilirsiniz.

JD Builder ile, öğeleri istediğiniz konuma sürükleyip bırakarak sayfaları kolayca düzenleyebilir veya oluşturabilirsiniz. Bu, kelimenin tam anlamıyla hiçbir kodlama becerisi olmadan bir sonraki Web oluşturma seviyesini deneyimlemenize yardımcı olacaktır.

JD Dental Tema: İNDİR

JD Dental Tema: DEMO

Comments powered by CComment

Önerilen Makaleler