Temalar

Joomla Tema - JA Coach

Joomla Tema - JA Coach

JA Coach, mentorlar, eğitmenler ve profesyonel danışman ajanslar için çok amaçlı bir koçluk şablonudur. Joomla JA Coach şablonu, koçluk endüstrisindeki bireylerin ve işletmelerin kurslarını, hizmetlerini ve danışmanlıklarını dünyaya daha kolay tanıtmasına yardımcı olur.

JA Coach, çok sayıda kolay hazırlanmış standart sayfayla doludur: Farklı kategoriler için ana sayfa, çevrimiçi kurs listesi sayfası, kurs ayrıntıları, abonelik ve fiyatlandırma ve birçok bonus sayfası.

JA Coach şablonu, tamamen yeni T4 Framework üzerinde geliştirilen Joomla 4 ve Joomla 3 ile uyumludur, en yeni Bootstrap 5 kitaplığını, mobil uyumlu hazır ve gelişmiş şablon panosunu şaşırtıcı özelliklerle bütünleştirir: düzen oluşturucu, mega menü oluşturucu, tema özelleştirme aracı ve daha fazlası.

Koçluk Web Sitesi İçin Esnek ve Özel Tasarım

JA Coach, LMS, çevrimiçi öğrenme, koçluk web sitesi için özel tasarım öğelerine sahip yaratıcı, modern ve profesyonel bir şablondur. JA ACM'yi kullanarak içeriği, medyayı ve simgeleri güncellemeniz çok kolaydır.

3 Ana Sayfa Benzersiz Tasarımlar

İster profesyonel bir danışman ajans, ister bir akıl hocası ya da bir tranier olun, JA Coach şablonu tam size göre. Şablon, koyu tema ve açık tema ile ajans, sağlık ve beslenme koçu ve fitness koçu için 3 varyasyonu destekler.

Kurs Listesi İçin İyi Yapılandırılmış Izgara Düzeni

JA Coach, site içeriğinizi, özellikle kurslarınızı temiz bir çok sütunlu ızgara düzeninde göstermek için tasarlanmıştır. Kullanıcı bir dersin en önemli bilgilerini daha kolay yakalayabilir.

Joomla 4 ve Joomla 3'ü Destekler

Joomla 4 kararlı sürüm çıktı, ancak Joomla 3 hala aktif, istediğiniz herhangi bir Joomla sürümüyle proje oluşturabilirsiniz. Hem Joomla 4 hem de Joomla 3 için hızlı başlangıç ​​paketi sağlıyoruz.

Tamamen Duyarlı Tasarım ve Mobil Uyumlu

Web siteniz ne kadar duyarlı olursa, Google sizi o kadar iyi sıralar. Web sitenizi tüm duyarlı düzenlerde güzel bir şekilde gösteren JA Coach şablonuyla garantili tam duyarlı tasarım.

Sizde çok amaçlı bir koçluk web sitesi oluşturmak ister misiniz? Joomla 4 ile de uyumlu olan JA Coach teması sahip olduğu özellikler ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Temayı indirmek ya da demo sayfasına bakmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

JA Coach Tema: İNDİR

JA Coach Tema: DEMO

JA Coach Tema: BELGELER

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.