Joomla Tema - JD Carrie

Joomla Tema - JD Carrie

JD Carrie, fotoğrafçı, tasarımcı, geliştirici, reklam öğeleri, sanatçılar, ressam vb. İçin tasarlanmış Joomla portfolio şablonudur. Sürükle ve Bırak Joomla sayfa oluşturucu ile tasarlanmış ve mobil cihazlar ile uyumludur.

JD Carrie Özellikler

 • JD Carrie Joomla şablonu, web sitenizi herhangi bir düzeyde özelleştirmenize olanak tanıyan esnek Astroid Joomla şablon çerçevesiyle güçlendirilmiştir.
 • Öğeyi istenen konuma sürükleyip bırakarak sayfaları düzenlemenize veya oluşturmanıza olanak tanıyan JD Builder Pro ile şekillendirilmiştir.
 • Düzgün Kaydırma efektiyle kullanıcılarınıza güzel bir kaydırma deneyimi verin. Herhangi bir komut dosyası eklemeye gerek yoktur, özellik şablonun kendisiyle birlikte gelir.
 • JD Carrie tema birden fazla başlık düzeniyle birlikte gelir. İstediğiniz zaman aralarında geçiş yapabilirsiniz. Kenar çubuğu başlığı varsayılan başlıktır.
 • Şablon, tüm SEO / Webmaster yönergeleri takip edilerek geliştirilmiştir. Yani SEO optimizasyonu konusunda endişelenmenize gerek yok.
 • Joomla şablonunun kullanımı ve özelleştirmesi kolaydır. Herhangi bir kodlama beceriniz olmasa bile sayfaları düzenleyebileceksiniz.
 • JD Carrie tek sayfalık Joomla şablonu, esnekliğini ve işlevselliğini artıran en son Bootstrap 4 çerçevesi ile geliştirilmiştir.
 • Bir web sitesini harika yapan şey, tarayıcı sürümü ne olursa olsun herhangi bir tarayıcıyla uyumlu olmasıdır. JD Carrie, yaygın olarak kullanılan tüm tarayıcılarda kusursuz çalışan Joomla şablonudur.

Astroid, Daha Güçlü Hale Getiriyor

JD Carrie Joomla şablonu, Astoid Framework ile güçlendirilmiştir. Daha güçlü ve esnek hale getirir. Astroid çerçevesi, tüm web sitesi ayarlarınızı tek bir kontrol panelinden yönetmenize olanak tanır.

Ön yükleyici, başa dön vb. Gibi temel ayarları, başlık düzeni yönetimi, düzen yönetimi, Tipografi ve renk yönetimi vb. Gibi gelişmiş ayarları değiştirebilirsiniz. JD Carrie Joomla şablonu birden fazla başlık düzeniyle birlikte gelir ve kullanıcılarınıza yeni ve taze bir deneyim sunmak için istediğiniz zaman aralarında geçiş yapabilirsiniz.

JD Builder Kullanımı Kolaylaştırır

Tek sayfalık Joomla şablonu sürükle ve bırak Joomla sayfa oluşturucu ile tasarlanmıştır. Şablonu kullanmayı ve özelleştirmeyi kolaylaştırır. Öğeyi sürükleyip bırakarak yeni bir sayfa oluşturabilir veya mevcut bir sayfayı düzenleyebilirsiniz. JD Carrie şablonunu kullanmak için kodlamayı öğrenmenize gerek yok.

JD Builder size şunları sunar:

 • Pencereleri değiştirmeden değişiklikleri izlemek için canlı ön izleme
 • Tamamen işlevsel bir okul web sitesi oluşturmak için Gelişmiş Öğeler
 • Milyonlarca Ücretsiz Stok fotoğrafına erişim
 • Etkileşimli tasarımlar oluşturmak için Bölücülere şekil verin

Becerilerinizin ve Portföyünüzün Etkileşimli Sergisi

Portfolio web siteniz aracılığıyla işlerinizi sunarken, daha yaratıcı olmanız gerekir. Tek sayfalık Joomla şablonu bu yaratıcılıkla tasarlanmıştır. Bu şablon yardımıyla becerilerinizi, projelerinizi yaratıcı ve etkileşimli bir şekilde sergileyebilirsiniz.

Özgeçmişiniz ve sunduğunuz hizmetlerin yanı sıra, hareketli sayılar ve ilerleme çubukları ile kendinizle, kilit müşterilerinizle ve istatistiklerinizle ilgili tanıtımları görüntüleyebilirsiniz.

Sayfaya Fiyatlandırma Tablosu Ekleyin

Web sitenizdeki fiyatlandırma tabloları, müşterinizin sizin müdahaleniz olmadan gereksinimlerine göre uygun planları seçmesine yardımcı olur. Bu, çabalarınızı da azaltır. JD Carrie Joomla şablonu, hizmet fiyatınızı ve planlarınızı oluşturabileceğiniz ve görüntüleyebileceğiniz oldukça duyarlı bir fiyatlandırma tablosu bölümü ile birlikte gelir.

İlgi Çekici bir Blog sayfası oluşturun

Bloglar sadece kendinizle ilgili haberleri iletmek için önemli değil, aynı zamanda web sitenizdeki katılımı ve kitleyi artırmanıza da yardımcı olurlar.

Geçmişte insanlar hizmet satmaya odaklanıyordu ama şimdi değişti. Şimdi, müşterinize bir şey satmak istiyorsanız, onları eğitmelisiniz. Bu yüzden satışa odaklanmak yerine onları eğitmeniz gerekiyor. Blogların yardımıyla içeriğinizi müşterinize kolayca ulaştırabilirsiniz.

JD Carrie Tema: İNDİR

JD Carrie Tema: DEMO

Comments powered by CComment

Önerilen Makaleler