Joomla! Tema - JA Vital

Joomla! Tema - JA Vital

JA Vital, kozmetik kliniklerine sahip Hastaneler ve Sağlık merkezleri için profesyonel bir Joomla! şablonu'dur. Yönlendirilmiş yaratıcı tasarımı, akıllı düzenlerde web sitenizin içeriğini temsil eden birçok güzel içerik bloğu ile birlikte gelir.

Tıbbi Joomla! şablonu, sağlık hizmeti web sitesi için özel olarak tasarlanmış bölümler ve sayfalar sağlar: Departman dizini, Hizmetler, Doktorlar ve güzel bonus sayfalar: Blog, İletişim ve şablon tasarımına uyacak şekilde özelleştirilmiş stile sahip tüm Joomla! varsayılan sayfaları.

Joomla! tıbbi şablonu, SEO ve performans için optimize edilmiş, çekirdeğe tamamen duyarlı, sağlam T4 Joomla! Şablon Çerçevesi ile üretilmiştir. Bülten kaydı ve pazarlama planları için Acymailing'i destekler.

JA Vital Tema Özellikler

  • JA Vital, tıbbi hizmetlerinizi, departman tesislerinizi, doktorlarınızı esnek ve modern tasarımda temsil edecek özel tasarıma sahip herhangi bir sağlık hizmeti işletmesi için iyi tasarlanmış bir Joomla! Tema 'dır.
  • Yaratıcı tasarımlara sahip servis sayfası, tıbbi ve sağlık hizmetlerinizi, referansları ve daha fazlasını içeren hizmet listesi ile en akıllı şekilde gösterir.
  • Hastane ve sağlık hizmetleri için modern Joomla! şablonu birden fazla ek sayfayı destekler: Blog, İletişim ve eksiksiz bir web sitesini daha hızlı ve daha kolay bir şekilde oluşturmak için özelleştirilmiş stile sahip tüm Joomla! varsayılan sayfaları.
  • En iyi T4 Joomla! şablon Çerçevesi sayesinde JA Vital, görsel düzen oluşturucu, tema özelleştirme aracı, megamenu oluşturucu ve daha birçok gelişmiş özellik ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolaydır.
  • Tıbbi ve sağlık hizmetleri Joomla! şablonu, esnek ve kullanıcı dostu gezinme oluşturmak için birden fazla menü sistemini destekler: Masaüstü için Megamenu ve Mobil düzen için Tuval dışı veya açılır menü.
  • JA Vital, tüm duyarlı düzenlerde en iyi görünüm ve hisle mobil uyumlu bir web sitesi oluşturmak için mobil cihazlar için tamamen duyarlı ve optimize edilmiştir.
  • Tüm Joomla! varsayılan sayfaları, şablon tasarımına uyacak şekilde desteklenir ve stillendirilir: etiketler, kategori blogu, arama, 404, hata ve daha fazlası.
  • Şablon RTL'yi destekler - Özel dillere sahip web siteleri oluşturmak için sağdan sola düzeni: Arap, Farsça gibi.

...ve daha fazlası

Joomla! CMS ile sağlık sektöründe hizmet veren kurumlar için bir web sitesi oluşturmak ister misiniz? JA Vital tema öne çıkan özellikleri ile sağlık hizmetine uygun bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. JA Vital temasını indirmek ya da demo sayfasına göz atmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

JA Vital Tema: İNDİR

JA Vital Tema: DEMO

JA Vital Tema: BELGELER

Comments powered by CComment

Önerilen Makaleler