Temalar

Joomla Tema - JA Sport

Joomla Tema - JA Sport

JA Sport, spor takımları, futbol kulüpleri ve spor organizasyonları için özel bir Joomla şablonudur. Şablon, oyuncu listesini, oyuncu profillerini, takımları, kulüpleri, lig tablosunu, fikstürleri ve sonuçları vb. yönetmek için gerekli tüm özellikleri içerir.

JA Sport, Mağaza sayfası için Virtuemart 4.0'ı destekler. Yeni T4 Framework ile oluşturulan JA Sport, güçlü bir yönetici kontrol paneline dayalı olarak kolayca özelleştirilebilir: düzen oluşturucu, tema renk ayarları, tipografi ayarları, megamenu oluşturucu ve çok daha fazlası.

JA Sport Joomla teması, her Joomla sürümü için dahil olan hızlı başlangıç paketleri ile Joomla 4 ve Joomla 3 ile tamamen uyumludur. Şablon, özünde RTL dil düzenini destekler.

Ekip Sayfası İçin Yerleşik Düzen 

Joomla makaleleri, oyuncu bilgileri için önceden tanımlanmış ekstra alanlar ve dahili takım sayfası düzenini kullanarak kulüp takımı sayfanızı yönetmek daha kolaydır.

Oyuncu Profili 

JA Sport, oyuncu bilgilerini güzel bir şekilde sunmak için oyuncu profili düzeni için özel bir düzen içerir: isim, pozisyon, uyruk, hedef. Desteklenen ekstra alanlar ile bilgileri kolayca güncelleyebilirsiniz.

Kulüp Fikstürleri ve Sonuç Düzeni 

Fikstür ve sonuç, beklentilerinize uyacak şekilde esnek bir şekilde görüntülenebilir. Yaklaşan maçı ve son maç sonuçlarını göstermek için ana sayfada bir modül veya tüm maçları göstermek için özel bir sayfa.

Kulüp Bileti ve Üyelik Düzeni 

JA Advanced Custom HTML modülünün önceden hazırlanmış stillerini kullanarak spor ve futbol kulübü web siteniz için kolayca profesyonel bilet ve üyelik sayfası oluşturun.

Shop Özelliği İçin Virtuemart 4.0'ı Destekler 

JA Sport ile spor web siteniz için bir mağaza sayfası oluşturmak çok kolay. Şablon, Joomla için en popüler e-ticaret uzantılarından biri olan en son Virtuemart 4.0'ı tamamen destekler.

Bonus Sayfalar ve Varsayılan Joomla Sayfaları 

Joomla şablonu, birden fazla güzel kullanıma hazır sayfa içerir, tüm Joomla varsayılan sayfaları, kodlama yapmadan veya 3. taraf uzantıları kullanmadan eksiksiz bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için özelleştirilmiş stile sahiptir: Haberler, İletişim, etiketler, arama, kayıt ve daha fazlası.

T4 Framework ile Oluşturulmuştur 

T4 Framework, güçlü özelliklere ve özelleştirme kolaylığına sahip en iyi Joomla şablonlarından biridir:

  • Bootstrap 5 entegrasyonu
  • Düzen oluşturucu
  • Tema rengi ayarları
  • Megamenü oluşturucu
  • CSS ve SCSS özel aracı
  • CSS ve JS Sıkıştırma

...ve daha fazlası

Opengraph Yerleşik Özelliği 

Şablon, sitenizden paylaşılan tüm içeriğin görünümünü yönetmenize yardımcı olmak için Açık Grafik'i destekler. Facebook, Twitter ve LinkedIn akışlarınızı sitenizde kolayca gösterin.

Joomla ile spor üzerine profesyonel bir web sitesi kurmak için JA Sport teması ihtiyacınızı karşılayabilir.

JA Sport: İNDİR

JA Sport: DEMO

JA Sport: BELGELER

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.