Temalar

Joomla! Tema - JA Event Camp

Joomla! Tema - JA Event Camp

JA Event Camp her türlü etkinlik rezervasyonu ve konferans web sitesi için oluşturulmuş bir Joomla! Teması'dır. Öne çıkan etkinlikleri ve konferansları modern ve yaratıcı bir konseptte göstermek isteyen Etkinlik Ajansı için kullanılabilir.

Joomla! JA Event Camp tema, özel konferans ve etkinlik şablonu, öne çıkan etkinlikler, etkinlik programı, etkinlik ortağı ve sponsorları, konferans tanıtımı ve daha fazlası için birçok güzel içerik öğesi içerir.

Ayrıca, JA Event Camp Joomla! Tema, çevrimiçi etkinlik rezervasyonu için en iyi Joomla! etkinlik rezervasyon uzantısı olan DT Register 'ın tam desteğini temel alarak eksiksiz bir çözüm sunar.

JA Event Camp Özellikler

Etkinlik Takvimi

Etkinlik programı bölümü, kullanıcının önceden tanımlanmış parametrelerle içeriği daha kolay güncellemesine yardımcı olmak için JA ACM Modülü ile oluşturulmuştur.

Yaratıcı Tasarımlı Blog Sayfası

Özelleştirilmiş stil ve esnek düzenlere sahip dahili Joomla! blogunu kullanarak etkinlik web siteniz için güzel bir blog sayfası oluşturun.

Megamenu ve Mobil Menü

Güzel bir navigasyon sistemi ile etkinlik rezervasyonu ve konferans için eksiksiz bir web sitesi oluşturun: Masaüstü düzeninde Megamenu, mobil düzen için Off-canvas veya dropdown menü.

Responsive Joomla! Şablonu

JA Event Camp temelde duyarlı ve mobil cihazlarda performans için optimize edilmiştir. Web sitenizin tüm duyarlı düzenlerde olağanüstü görünmesini sağlayın.

Varsayılan Joomla! Sayfalarını Destekler

Etkinlik rezervasyonu Joomla! şablonu, tam işlevsel web sitelerini daha hızlı oluşturmanıza yardımcı olmak için zengin tasarım öğeleri ve tipografi içeren tüm Joomla! varsayılan sayfalarını destekler.

Dil Desteği

JA Event Camp, özel diller de web sitesi oluşturmanıza izin veren sağdan sola düzeni destekler: Arapça, Farsça, Hintçe, vb.

Joomla! CMS ile etkinlik ve konferans rezervasyonu web sitesi oluşturmak istiyorsanız JA Event Camp istediğiniz tarz da bir tema olabilir. JA Event Camp temasını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

JA Event Camp: İNDİR

JA Event Camp: DEMO

JA Event Camp: BELGELER

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.