Temalar

Joomla! Tema - JA Beauty Salon

Joomla! Tema - JA Beauty Salon

JA Beauty Salon, modern tasarım, güzel içerik öğeleri, ek sayfalar, Virtuemart tarafından desteklenen e-ticaret platformu destekleriyle güzellik salonu, berber ve herhangi bir güzellik hizmeti web sitesi için profesyonel bir çok amaçlı Joomla! teması'dır.

JA Beauty, Joomla! web siteniz için tam bir çevrimiçi alışveriş sistemi uygulamak için Virtuemart bileşenini tamamen desteklemektedir. JA Beauty Joomla! Tema, SASS ile inşa edilen ve olağanüstü özellikler içeren Bootstrap 4'ü tamamen entegre eden yeni güçlü T4 Joomla! şablon çerçevesi ile üretilmiştir.

  • Düzen oluşturucu
  • Megamenu oluşturucu
  • Tema özelleştirme aracı
  • Gelişmiş araçlar: özel CSS ve SCSS düzenleyici, Özel kod, CSS ve JS optimizasyonu

JA Beauty Tema Özellikler

Güzellik Salonu Web Siteleri İçin Tasarlanmıştır

JA Beauty, güzellik salonu, berber ve modern tasarım, güzel içerik öğeleri ve ek sayfalarla her türlü güzellik hizmeti web sitesi için tasarlanmıştır.

2 Ana Sayfa Varyasyonu

Şablon, Ana sayfa için farklı bir tema rengi, düzeni ve stili olan 2 varyasyonu destekler. İçerik, kullanıcıların önceden tanımlanmış tür, stil ve alanları kullanarak içeriği daha hızlı kurmasına ve güncellemesine yardımcı olmak için JoomlArt Gelişmiş Özel modülüyle oluşturulmuştur.

Koyu ve Açık Tema

JA Beauty varsayılan olarak koyu ve açık temaları destekler, kullanıcı Tema Ayarında temayı değiştirebilir. Gelişmiş tema düzenleyici aracını kullanarak tema renklerini özelleştirmek de kolaydır.

Güzel İçerik Öğeleri

Desteklenen birden fazla içerik bloğu ile: slayt gösterisi, özellik tanıtımı, istatistik, referans, hizmetler ve daha fazlası, JA Beauty web sitenizin içeriğini, hizmetlerini, ürünlerini en akıllı düzende gösterebilir.

VirtueMart'ı Tamamen Destekler

Joomla! için ücretsiz bir e-ticaret platformu olan Virtuemart'ı kullanarak web siteniz için bir e-ticaret sistemi oluşturabilirsiniz. Uzantı, şablon tasarımına uyacak şekilde özelleştirilmiş bir düzen ve stille varsayılan olarak desteklenir.

Ürün Sayfası Tasarımı

Virtuemart ürün detay sayfası için özelleştirilmiş bir düzen ve stil ile, satışınızı en üst düzeye çıkarmak için ürününüzü yaratıcı ve güzel bir tasarımda sunabilirsiniz.

Kullanıma Hazır Blog

JA Beauty, tüm duyarlı düzenlerde olağanüstü görünmesini sağlamak için özelleştirilmiş bir düzen ve stille Joomla! 'nın blog sayfasını yeni bir seviyeye getiriyor.

Tamamen Duyarlı Tasarım

JA Beauty, düzen ve ızgara sistemleri için güçlü yardımcı programlara sahip duyarlı ve mobil ilk web siteleri oluşturmak için en popüler çerçeve olan Bootstrap 4'ü tamamen entegre eder. Her bir eleman, duyarlı mizanpajlarda mükemmel görünecek şekilde tasarlanmıştır.

Megamenu ve Mobil Menü

Joomla! JA Beauty tema, masaüstü düzeni, açılır menü veya  off-canvas mobil düzen için Megamenu ile esnek bir navigasyon sistemini destekler.

Joomla! Sayfalarını Destekler

Joomla! şablonu, şablon tasarımına uyacak şekilde özel olarak özelleştirilmiş stillere sahip tüm Joomla! varsayılan sayfalarını destekler: Arama, oturum açma, iletişim, etiketler, 404, çevrimdışı vb.

Dil Düzeni

JA Beauty teması, Arap, Farsça vb. gibi farklı dillerde bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan dil düzenini destekler.

Joomla! CMS ile güzellik salonu, berber ve herhangi bir güzellik hizmeti web sitesi oluşturmak isterseniz JA Beauty Tema ihtiyaçlarınız karşılayabilecek düzeyde bir Joomla! temasıdır.

JA Beauty temasını indirmek ve kullanmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

JA Beauty Tema: İNDİR

JA Beauty Tema: DEMO

JA Beauty Tema: BELGELER

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.