Temalar

Joomla Tema - JA GameX

Joomla Tema - JA GameX

JA GameX, Oyun, Oyun Stüdyosu, Oyun Listeleme, Oyun İnceleme ve Oyun Geliştirme şirket web siteleri için modern ve esnek bir Joomla şablonu'dur. Şablon, kaliteli oyun merkezli web sitenizin oluşturulmasını kolaylaştırmak için en iyi seçimdir.

JA GameX şablonu, bir oyun web sitesi için çok sayıda özel tasarlanmış sayfayla doludur: öne çıkan oyunlar ve oyun listesi, oyun ayrıntıları, oyun blogu, takım/şirket tanıtımı ve daha fazlası.

JA GameX, her Joomla sürümü için dahil olan hızlı başlangıç paketleri ile Joomla 4 ve Joomla 3 ile tam uyumlu en son T4 Framework ile oluşturulmuştur. Oyun şablonu, özünde RTL dil düzenini destekler.

JA GameX Özellikler 

Oyun Web Sitesi İçin Modern Tasarım 

JA GameX, esnek yerleşim sistemi, modern ve renkli tasarımı ile kaliteli oyun merkezli web sitenizin yapımını kolaylaştırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Oyun Listeleme Düzeni 

Kaliteli oyunlarınızı, iyi yapılandırılmış bir listede ve öne çıkan oyunlar ve oyun listesi için tasarımlı ızgara düzenlerinde güzelce gösterin.

Oyun Ayrıntıları Düzeni 

JA GameX, oyun verilerinizi güzel ve akıllı bir düzende sergilemek için benzersiz bir tasarıma sahiptir.

Oyun İçin Blog Düzeni 

Dahili Blog düzeniyle oyun siteniz için bir blog sayfası oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. T4 Framework tarafından desteklenen yazar özelliği ile blog sayfasının daha çekici görünmesini sağlar.

Joomla 4 ve Joomla 3 En Son Sürüm Desteği 

Şablon, Joomla 4 ve Joomla 3'ün en son sürümünü destekler. Ayrıca, şablon demomuzu sunucunuzda hızlı bir şekilde çoğaltmak için hem Joomla 4 hem de Joomla 3 için hızlı başlangıç paketi sağlanır.

Mobil Uyumlu Hazır 

JA GameX şablonu, Bootstrap 5'i tamamen entegre eder, özünde duyarlıdır, her bir öğe, duyarlı düzenlerde olağanüstü bir görünüm ve hisse sahip olacak şekilde tasarlanmıştır: Masaüstü, tablet ve mobil

Varsayılan Joomla Sayfalarını Destekleyin 

Tüm Joomla varsayılan sayfaları, şablon tasarımına uyacak şekilde desteklenir ve biçimlendirilir: etiketler, kategori blogu, arama, 404, hata ve daha fazlası.

Yeni T4 Framework ile Oluşturuldu 

GameX Joomla şablonu, gelişmiş özelliklere sahip yepyeni güçlü T4 Framework ile oluşturulmuştur: düzen oluşturucu, megamenu oluşturucu, tema özelleştirme aracı, performans için optimize edilmiştir ve daha fazlası.

Joomla ile bir oyun web sitesi kurmak ister misiniz? JA GameX oyun web siteleri için özenle hazırlanmış ve sahip olduğu özellikler ile ihtiyacınızı karşılayabilir. JA GameX temasını indirmek ya da demo sayfasına göz atmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

JA GameX Tema: İNDİR

JA GameX Tema: DEMO

JA GameX Tema: BELGELER

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.