Temalar

Joomla Tema - JA Findus

Joomla Tema - JA Findus

JA Findus, mümkün olan en az geliştirme süresi ve maliyeti ile dizin ve listeleme web siteleri için nihai çözümü sunar. Esnek listeleme düzenlerini, JA Megafilter 'e dayalı güçlü bir arama ve filtreleme sistemini destekler - en iyi Joomla arama ve filtre uzantısı, 3 liste ayrıntı düzeni, Google haritası için ek alanlarla Joomla makalelerini kullanarak liste öğesi yönetimi, çalışma saatleri, iletişim, menüler ve daha pek çoğu, listeleme işinizi uyarlayan kendi özel alanlarınızı da oluşturabilirsiniz.

T4 Framework sayesinde, şablon birçok yeni web teknolojisi tarafından desteklenmektedir: Bootstrap 5, Font Awesome 5, LESS, vb. Birden fazla güzel bonus sayfasını destekler: blog, ekip, iletişim ve bireysel olarak özelleştirilmiş stillere sahip tüm Joomla sayfaları. şablon tasarımına uyacak ve tamamen işlevsel Dizin Sitenizi oluşturmanıza yardımcı olacak.

JA Findus, her Joomla sürümü için dahil edilen hızlı başlangıç paketleri ile Joomla 4 ve Joomla 3 ile tamamen uyumludur. Şablon, çekirdekte RTL dil düzenini destekler.

Özel Dizin ve Listeleme Şablonu 

JA Findus, yararlı özelliklere ve öğe listeleme, öğe ayrıntıları, arama ve filtre, özel alanların listelenmesi için gerekli sayfalara sahip iş web sitelerini dizin, listeleme ve inceleme için tasarlanmış özel bir Joomla şablonu.

Çoklu Liste Düzeni 

JA Findus Joomla şablonu, listeleme öğelerini esnek ızgara düzenlerinde görüntülemek için birden çok liste düzenini destekler. Bu düzenler, gereksinimlerinize göre öğeleri bulmak için bir arama ve filtreleme sistemiyle de desteklenir.

Çoklu Listeleme Detay Düzenleri 

Listeleme öğelerini çok güzel şekillerde sunmak ister misiniz? Resim galerisi de dahil olmak üzere birden fazla içerik türünü destekleyen 3 farklı Ayrıntı sayfası düzeni sağladığımız için sözlerinizi cazip bir şekilde ifade etmekten çekinmeyin.

Ek Ayrıntıları Listeleme 

Dizin ve listeleme Joomla şablonu, yerleşik Joomla özel alanlarına dayalı ek listelemenin ek ayrıntılarını yönetmek için kullanımı kolay bir sistem sağlar: Google haritası, çalışma saatleri, iletişim, menüler ve daha fazlası.

JA Megafilter Desteği 

JA Property'de sağlanan Gelişmiş özellik araması, en iyi Joomla arama ve filtre Joomla uzantısı olan JA Megafileter'e dayanmaktadır, güçlüdür ve çeşitli ihtiyaçları karşılamak için tamamen özelleştirilebilir.

İnceleme ve Derecelendirme 

JA Findus, kullanıcıların ücretsiz Joomla inceleme ve yorum uzantısı - Komento'ya dayalı olarak liste öğelerini hızlı ve kolay bir şekilde derecelendirmelerini ve incelemelerini sağlar. Kullanıcı ayrıca öğeleri öğenin derecesine göre filtreleyebilir.

Mobil Uyumlu Hazır 

JA Findus özünde duyarlıdır, tüm duyarlı düzenlerde sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar. Kullanılan tüm grafikler, web sitenizin modern ekranlarda canlı görünmesini sağlamak için yüksek çözünürlüktedir.

Open Graph ile Sosyal Paylaşım 

Şablon, sitenizden paylaşılan tüm içeriğin görünümünü yönetmenize yardımcı olmak için Açık Grafik'i destekler. Facebook, Twitter ve LinkedIn akışlarınızı sitenizde kolayca gösterin.

Joomla Varsayılan Sayfalarını Destekleyin 

Dizin ve listeleme için ayrılmış sayfaların yanı sıra, Joomla şablonu aynı zamanda şablon tasarımına uyacak şekilde özelleştirilmiş tüm Joomla varsayılan sayfalarını da destekler: Blog, Etiket sayfası, İletişim, 404, Çevrimdışı, Arama, vb. tam bir web sitesi kurulumunda zaman kazanmak için.

JA Findus Joomla teması ile bir dizin sitesi oluşturmak ister misiniz? JA Findus temasını indirmek ya da demo sayfasına göz atmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

JA Findus Tema: İNDİR

JA Findus Tema: DEMO

JA Findus Tema: BELGELER

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.