Joomla Tema - JA Educatsy

Joomla Tema - JA Educatsy

JA Educatsy, okul, kolej, üniversite, kurum, vakıf ve diğer akademik kurumlar gibi her türlü eğitim web sitesi için profesyonel bir Joomla LMS şablonudur. Şablon , kurslar, öğretmenler, öğrenciler, sertifikalar, sınavlar, abonelikler, çevrimiçi ödemeler, komisyonlar ve daha fazlası için yönetim sistemleri dahil olmak üzere tüm öğrenme ve koçluk nişlerini kapsayan en güçlü Joomla LMS platformu olan Guru Pro'yu tam olarak destekler.

Basit bir çözüme ihtiyaç duymanız durumunda, JA Educatsy Tema sizi de tatmin eder, Joomla içeriğini (Joomla makaleleri), ekstra alanları kullanarak basit eğitim web sitesi oluşturmak için yerleşik düzenlere ve stile sahiptir.

Joomla Eğitim Şablonu, en son Bootstrap 4 kitaplığını, tamamen duyarlı, mobil uyumlu hazır ve muhteşem özelliklere sahip gelişmiş şablon panosunu kullanan tamamen yeni T4 Framework üzerinde geliştirilmiştir: düzen oluşturucu, mega menü oluşturucu, tema özelleştirme aracı ve daha fazlası.

Profesyonel Olarak Tasarlanmış LMS Şablonu

Bir çevrimiçi öğrenim sitesi başlatmak, okulunuzu çevrimiçine taşımak istiyorsanız, JA Educatsy şablonu tam size göre. Şablon, yaratıcı ve profesyonel tasarım, kurs yönetimi, öğrenci ve öğretmen panosu, sınav ve sınav sistemi, çevrimiçi ödeme desteği ve daha fazlası gibi güzel ve işlevsel, zengin bir eğitim web sitesi oluşturmak için her şeye sahiptir.

Ders Ekleme ve Dersleri Akıllı Bir Düzende Gösterme

JA Educatsy, güzel ancak zengin özelliklere sahip bir LMS web sitesi oluşturmak için nihai çözümdür; site sahibinin ve öğretmenlerin kolayca kurslar oluşturmasına ve kursları akıllı bir kurs listesi düzeninde göstermesine olanak tanıyan güçlü bir çevrimiçi kurs yönetim sistemi ile doludur.

Kurs Detay Sayfası

Çevrimiçi bir öğrenme web sitesinde kurslar temeldir ve bu kadar önemli bir sayfayla, kurs içeriğini, kurs açıklaması, kurs fiyatı, öğretmenler vb. En iyi şekilde sunmak için özel bir düzen oluşturuyoruz.

LMS Web Sitesi İçin Daha Önemli Sayfalar

Guru Pro'nun tam desteğiyle, JA Educatsy öğretmen, sınavlar, çevrimiçi ödemeler ve daha fazlası gibi bir LMS web sitesi için tüm önemli sayfaları içerir, tüm sayfalar şablon tasarımına uyan düzen ve stile sahip olacak şekilde özelleştirilir.

Basit Eğitim Web Siteleri İçin Joomla İçerik Sürümü

Bir LMS sistemi gerektirmeyen basit bir eğitim web sitesi mi oluşturmak istiyorsunuz? JA Educatsy bunu yapabilir. GURU Pro'yu kullanmak istemiyorsanız, Joomla içerik sürümünü kullanabilirsiniz, neredeyse Guru sayfalarıyla aynı düzen ve stile sahiptir, ancak Joomla makalelerini ve önceden tanımlanmış ekstra alanları kullanır. Ekstra alanları değiştirebilir veya ekleyebilirsiniz.

Tamamen Duyarlı Tasarım ve Mobil Uyumlu

Web siteniz ne kadar duyarlıysa, Google sizi o kadar iyi derecelendirir. Web sitenizi tüm duyarlı düzenlerde güzel bir şekilde görüntüleyen JA Educatsy şablonuyla garantili tam duyarlı tasarım.

T4 Framework ile Oluşturuldu

JA Educatsy şablonu, düzen oluşturucu, mega menü oluşturucu, gelişmiş tema özelleştirme aracı, özelleştirme kolaylığı ve performans için optimize edilmiş gibi yerleşik gelişmiş özellikler içeren yepyeni güçlü T4 Framework ile oluşturulmuştur.

Comments powered by CComment

Önerilen Makaleler