Temalar

Joomla Tema - Appetit

Joomla Tema - Appetit

GK Appetit, müşterilerinize ulaşmak ve lezzetli mutfağınızı tanıtmak için işlevsel bir restoran web sitesi oluşturmaya yönelik eksiksiz bir pakettir. Appetit, deneyimi olabildiğince sorunsuz hale getirmek için bir dizi ek sayfa ve özellik içerir.

GK Appetit Joomla tema özel bir rezervasyon eklentisi, oluşturduğumuz Rezervasyon sayfası aracılığıyla doğrudan sitenizden rezervasyonları kabul etmenizi sağlar ve özel Menü, Galeri ve Hakkımızda sayfaları, ziyaretçileri güzel resimler ve lezzetli menü seçenekleriyle rezervasyon yapmaya teşvik etmenizi sağlar.

GK Appetit, Joomla 4 ve Joomla 3 ile tamamen uyumludur, her Joomla sürümü için hızlı başlangıç paketleri dahildir.

Restoran İçin Joomla Şablonu 

Appetit şablonu, bir restoran, büyük bar ve ızgara ya da küçük, samimi bir pub için hızlı ve kolay profesyonel bir web sitesi oluşturmak için menü, rezervasyon, şefler ve daha fazlası için geniş bir öğe seti, sayfa düzenleri ve daha fazlasını sağlar.

Eşsiz Menü Tasarımı 

Şablon, benzersiz bir tasarımda en iyi tariflerinizi, popüler yemeklerinizi ve cezbedici restoran menüsü seçeneklerinizi öne çıkarmanıza yardımcı olur. Menü ortamı, başlık, fiyat ve açıklamayı güncellemek için önceden tanımlanmış alanlarla JA ACM Modülünde menü güncellenir.

Güzel Menü Galerisi

Appetit şablonu, restoran menüleriniz için güzel bir galeri oluşturmayı kolaylaştırır. Her menünün, profesyonel resim galerisi animasyonu ve efekti ile kendi resim galerisi vardır.

Profesyonel Aşçılar Düzeni 

Restoran şeflerinizi temiz ve profesyonel bir sayfada gösterir. Her şefin daha fazla bilgi göstermek için kendi detay sayfası vardır.

Joomla 4 ve Joomla 3 Desteği 

Restoran şablonu, tüm özellikleri destekleyen Joomla 4 ve Joomla 3 ile yereldir. Her ana Joomla sürümüyle, size en iyi başlangıç noktasını sağlamak için ayrı bir hızlı başlangıç paketi sağlıyoruz - sunucunuzdaki demo sitesini tek kurulumda çoğaltın.

Tamamen Duyarlı Tasarım 

Appetit Joomla şablonu, çeşitli ekran boyutlarına zarif bir şekilde yanıt verir ve en büyük masaüstü bilgisayarlardan modern akıllı telefonlara kadar tüm cihazlarda çalışmak üzere test edilmiştir. Tüm sayfalar duyarlı düzenlerde güzel bir şekilde görüntülenir.

Güzel Bonus Sayfaları 

Joomla şablonu, kodlamadan veya 3. taraf uzantıları kullanmadan eksiksiz bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak çok sayıda güzel kullanıma hazır sayfa içerir: Hakkında, Ekip, Blog, İletişim. Tüm Joomla sayfaları özelleştirilmiştir ve bir sonraki seviyeye göre tasarlanmıştır.

Appetit Joomla şablonu, daha güzel olması ve şablon tasarımına mükemmel şekilde uyması için özelleştirilmiş düzen ve stille tüm Joomla varsayılan sayfalarını destekler.

  • Bize Ulaşın Sayfası - E-posta ve iletişim formu da dahil olmak üzere bilgi dolu bir iletişim sayfasıyla bağlantı kurun.
  • Yapım Aşamasında Sayfası - Geri sayım sayacına sahip, ustalıkla tasarlanmış bu yapım aşamasında sayfasıyla beklenti oluşturun. Bu özelliğe sahip olmak kadar aciliyeti, beklentileri veya dönüşümleri hiçbir şey artırmaz.
  • Hata Sayfası - Ziyaretçinin bundan böyle gerçekten gitmeyi amaçladığı yere geri dönmesini sağlamak için ana sayfa bağlantısıyla birlikte özel olarak tasarlanmış, hemen çıkma oranını düşürür ve Kullanıcı Deneyimini artırır.

GK Appetit ile bir restoran web sitesi oluşturmak ister misiniz? Bu Joomla teması ihtiyaçlarınızı karşılayabilir belki de. Temayı indirmek ya da demo sayfasına bakmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

GK Appetit: İNDİR

GK Appetit: DEMO

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.