Plugin

Joomla! Makale Puanlama Eklentisi - GK Rating

Joomla! Makale Puanlama Eklentisi - GK Rating

Joomla! için GK Ratings inceleme puanı eklentisiyle sitenize inceleme puanı işlevselliği ekleyin! 3. Okuyucularınızın piyasada neyin yeni olduğunu bilmelerini sağlamak için makalelerinize dinamik olarak canlandırılmış değerlendirme puanı blokları ekleyin!

Blogunuzu veya E-ticaret Sitesi İşlevselliğinizi Genişletin

Dergi tarzı şablonlar haberler ve incelemeler için hazırdır, ancak yararlanabilecek tek web sitesi türü değildir. GK Rating eklentisiyle, ister bir e-ticaret mağazası işletiyor olun, ister bu yılki koleksiyonun en iyilerini vurgulamak, ister sadece küçük bir blogunuz olsun ve düşüncelerinizi profesyonellere bırakmak istiyorsanız, herhangi bir siteye şık inceleme puanları ekleyebilirsiniz.

Saniyeler İçinde Yeni Yorum Puanı Kategorileri Ekleyin

Kullanım kolaylığı, Rating eklentisi için bir önceliktir ve puanlarınızı ayarlamayı çok kolay bulacaksınız. Sadece basit bir kısa kodla, puan bloğunuzu içeriğinizin herhangi bir yerine, hazır ve animasyonlu kenarlıklarla güzel görünecek şekilde ekleyebilirsiniz. Okuyucularınıza tam bir özellik dökümü vermek için yalnızca sade bir genel puan alın veya çok sayıda alt kategori puanı ekleyin.

Puanlarınızı Çeşitli Seçeneklerle Özelleştirin

Herkesin incelemeleri için kendi vizyonu olacaktır; bir kişi, kaliteli bir ürün için tasarım ve erişilebilirliği anahtar ölçütler olarak koymak isteyebilirken, diğerleri bunun yerine özelliklere ve geleceğe yönelik hazırlığa bakacaktır. Joomla! GK Ratings eklentisi, puan kategorilerinin tamamen özelleştirilmesine olanak tanır, böylece sitenize odaklanmanız için anlamlı olan ürüne özgü puan kategorilerine sahip olabilirsiniz. Genel puanı etkinleştirme veya devre dışı bırakma ve alt puan sırasını ayarlama seçenekleriyle birlikte, istediğiniz kadar alt puan ayarlayın; basit ama etkili!

Makalelerinizi Düzenlerken Puanlarınızı Özelleştirin

Puanları ayarlamak için birden fazla yapılandırma sayfası arasında geçiş yapmaya gerek yok; her makale, düzenleme ekranında ayrı bir sekmede ayarlanan seçeneklerle sezgisel değişiklik için kendi benzersiz bloğuna sahip olabilir. Kısa kodun esnekliğiyle, inceleme puanlarınızı daha fazla okunmadan önce, makalenin sonunda veya arada herhangi bir yere ekleyebilirsiniz. Varsayılan stilin sitenizin estetiğine uymadığını mı hissediyorsunuz? Eklenti yapılandırmasında varsayılan CSS'yi devre dışı bırakmanız ve gerektiğinde kendi kodunuzu eklemeniz yeterlidir.

Duyarlı, Açık Kaynaklı ve Tamamen Ücretsiz

Joomla! için tüm eklentilerimiz ve modüllerimiz gibi, GK Ratings açık kaynaklıdır ve uygun gördüğünüz şekilde tüm sitelerinizde ücretsiz olarak indirilebilir ve kullanılabilir. Bu, Joomla! topluluğuna yaptığımız küçük katkılardan biridir, bu yüzden eklentiyi kurun ve incelemeye başlayın!

Joomla! sitenizde puan eklentisi kullanmak ister misiniz? GK Rating eklentisini indirmek ya da demo sitesine bakmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

GK Rating: İNDİR

GK Rating: DEMO

GK Rating: BELGELER

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.