Haberler

JoomShaper 2019 Yılı İçin Planlarını Açıkladı

JoomShaper 2019 Yılı İçin Planlarını Açıkladı

Popüler Joomla! Tema üreticileri'nden birisi olan JoomShaper, 2019 yılı için planlarını açıkladı ve heyecan verici bir yıl olacağını kullanıcılarına duyurdu.

JoomShaper'ın yapmış olduğu duyuru da dikkat çeken noktalar var, ayda 2 tema'nın çıkacak olması ve SP Page Builder'ın yeni özellikler ile iki güncelleme alması gibi.. Dilerseniz yapılan açıklama'daki detaylara birlikte göz atalım.

Hedeflediğiniz şeyi başardığınızda, istediğiniz şeyi başardığınızda, bir yılın başlangıcı her zaman mutluluk verici olacaktır. 2018 yılına baktıktan sonra, daha önce belirlediğimiz hedeflerin çoğuna ulaştığımızı gururla söyleyebiliriz ve bu, mutlu bir notla yeni bir yıla başlamak için gerçek bir ilham kaynağı olur.

Ancak, önceki tüm yıllar gibi, her yıl ürün ve hizmetlerimizi yükseltmek ve yenilerini getirmek için yeni bir kararla başlıyoruz. Bu yıl daha da fazlasını yapacağız. Sonunda müşterilerimizi ve tüm Joomla! CMS ekosistemini olumlu yönde etkileyecek pek çok çaba göstermeyi planlıyoruz. Bütün çabalarımızın ortak bir amacı var, yani Joomla! 'yı güçlendirmek ve kullanıcı deneyimini zenginleştirmek.

Daha iyi, daha güzel ve daha erişilebilir bir ağa olan yolculuğumuz harika geçiyor. Bunun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz!

Bugün 2019'un neyle ilgili olacağını tartışıyoruz. Önümüzdeki tüm yıl hakkında biraz bilgi verebiliriz. İşte hızlı bir bakış.

  • Ayda iki (2) Joomla! şablonu.
  • SP Page Builder yeni özellikler ile ayda iki kez güncelleme.
  • Daha gelişmiş ve yenilenmiş Helix Ultimate çerçevesi.
  • Fiyatlandırma planlarında yararlı bir değişiklik.
  • Hızlandırılmış destek yanıt süresi ve etkinliği.
  • Joomla! 4'ü % 100 karşılayacak hazırlıklara hazırlanın.

Ayda 2 Joomla! Şablonu

Küresel web sitesi sayısı hızla artıyor. Her gün pek çok yeni iş ve fikir beyin fırtınası yapılıyor. Daha çeşitli tasarımlar ve şablon kategorileri için sürekli gelişen talebi göz önünde bulundurarak, her ay yayınladığımız şablon sayısını iki katına çıkarmaya karar verdik.

Öyleyse yeni yıla büyük ve güzel bir haberle başlayalım. Mart 2019'dan başlayarak, düzenli olarak JoomShaper'dan ayda 2 Joomla! şablonu alacaksınız. Bundan sonra her ay, en sevdiğiniz QuickStart paketiyle 1 şablon gelecek, diğerinde ise QuickStart paketi yerine yeni bir kurulum paketi olacak. Kesin olarak, alacaksınız:

  • 12 ay içinde toplam 24 Joomla! şablonu.
  • Bu şablonlardan 12'si bir QuickStart paketi ile gelecek.
  • Geriye kalan 12'si, QuickStart dışında yeni bir kurulum paketine sahip olacak.

Mart ayında piyasaya sürmeyi planladığımız yeni şablon kurulum sistemi üzerinde çalışıyoruz.

SP Page Builder Yeni Özellikler İle Ayda İki Kez Güncelleme

SP Page Builder ile ilgili daha heyecan verici bir şey beklediğinizi biliyoruz. SP Page Builder için her ay 2 özellik güncellemesini yayınlayacağız. Bu, yepyeni SP Page Builder özellikleriyle ve sevilen Joomla! sayfa oluşturucunuzda mevcut özelliklerle ayda iki kez yapılan güncellemelerle karşılaşacaksınız. Ayrıca, SP Page Builder için daha fazla ipucu, püf noktası ve öğretici video olacak.

Daha Gelişmiş ve Yenilenmiş Helix Ultimate Çerçevesi

Kullanıcıların en sevdiği Joomla! şablon çerçevesinin en gelişmiş nesli olan Helix Ultimate, bu yıl büyük bir yenilemeye hazırlanıyor. Tarihin en iyi ve en sağlam şablon çerçevesini sunmak için Helix Ultimate hakkındaki kullanıcı geri bildirimlerini sürekli olarak topluyor ve analiz ediyoruz. Tamamen yeni bir tasarıma, elden geçirilmiş UX ve en yeni özelliklere sahip olacak.

Yaklaşan Helix Ultimate güncellemesi, mevcut Helix Ultimate tabanlı şablonların tümü ile birlikte çalışacaktır. Yani, uyumluluk endişesi yok. Ve bu devasa güncellemeyi bu yılın ortasında veya 3. çeyrekte yayınlamak için çok çalışıyoruz. Mükemmel olacak, söz veriyoruz.

Fiyatlandırma Planlarında Yararlı Bir Değişiklik

Yeni yıl, yeni kararlar, yeni hedefler. Endişelenmeyin, genel fiyatlandırmayı artırmayacağız. Topluluktan aldığımız geri bildirimlere dayanarak, fiyatlandırma yapısında yararlı bir değişiklik yapmayı planlıyoruz .

Şablon abonelik planlarında, Kişisel ve İşletme üyelikleri şu anda SP Page Builder Pro'ya erişim sunmamaktadır. QuickStart paketleri, sitenize sayfa oluşturucunun bir sürümünü yükler, ancak ayrı olarak yüklenebilen bir SP Page Builder Pro paketi alamazsınız.

SP Page Builder Pro'yu Kişisel ve İşletme üyeliği planlarına dahil etme seçeneği sunacağız. Dolayısıyla, bir müşteri yukarıda belirtilen planlardan herhangi birini almak isterse, aboneliğe SP Page Builder Pro ekleyebilir ve hemen satın alabilir.

Bu isteğe bağlıdır. SP Page Builder Pro istemiyorsanız, fiyatlandırma şu anda olduğu gibi olacaktır. İsteğe bağlı olarak SP Page Builder Pro'yu Kişisel veya İşletme şablon planına dahil ettiğinizde, üyelik fiyatlandırmasına birkaç ek ödeme yapılmasına neden olur. Adil ve basit!

Hızlandırılmış Destek Yanıt Süresi ve Etkinliği

Zaten bildiğiniz ve hissettiğiniz gibi, JoomShaper mükemmel müşteri desteğine sahip. Destek mühendislerimiz, forumda daha hızlı ve faydalı yanıtlar sunmak için çabalıyor. Satış öncesi destek ekibi de harika işler yapıyor. Önümüzdeki günlerde çok daha iyi bir destek deneyimi sağlamak için takım kadrosunu artırdık.

2018 yılında, Joomla! eklenti dizinindeki SP Page Builder'ın işlevselliği ve kullanım kolaylığı ile birlikte destek ve belgeler için genel bir 5 yıldızla derecelendirildi. Bunu, kullanıcılara ne kadar adanmış olduğumuzu kanıtlayan dev bir dönüm noktası olarak görüyoruz.

Bu gözden geçirme yazısındaki makalede JoomShaper'ın 2018'e detaylı bir bakışını bulabilirsiniz. Joomla! 4 yayınlandığında, ekibimiz ağırlamaya hazır. Joomla! 4 planlarımızı buradan öğrenebilirsiniz.

En iyi bölüm, bir yılın yaklaşık 365 gün olduğunu bildiğimiz için günlere odaklanmaktır. Her gün sayımı yapmak bizi bugün olduğumuz noktaya getirdi. Yapacağımız değişiklikler, geliştireceğimiz ürünler ve bu yıl getireceğimiz yeni şeyler, geleceğimizi etkileyecektir.

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.