Bileşen

Joomla! Uzaktan Site Yönetim Eklentisi - Watchful Client

Joomla! Uzaktan Site Yönetim Eklentisi - Watchful Client

Watchful, Joomla! web sitesini uzaktan yönetmek ve izlemeniz için size merkezi bir gösterge tablosu sağlayan web tabanlı bir hizmettir. Watchful, web sitesi yedeklemeleri, izinsiz giriş işaretleri için tarama ve güvendiğiniz uzantıları otomatik güncelleme gibi görevleri otomatikleştirerek yapar.

Ayrıca sitenizi en iyi güvenlik uygulamalarını kullanmak için tarayabilir, potansiyel güvenlik tehditlerini aramak için derinlemesine tarama yapabilir ve müşterileriniz için web sitesi raporları oluşturabilirsiniz.

Watchful Öne Çıkan Özellikler

 • Yedekleme zamanlayıcı ve monitör
 • Otomatik güncellemeler de dahil olmak üzere güçlü uzantı güncellemeleri
 • Eklentilerin ne zaman eklendiğini ve kaldırıldığını izlemek için uzantı izleyici
 • Çalışma zamanı monitörü ve SSL sertifika denetleyicisi
 • Davetsiz misafir tespiti için erken uyarı sistemi
 • En iyi uygulama, kötü amaçlı yazılım ve dosya sistemi tarayıcıları
 • Müşterileriniz için web sitesi raporlaması
 • SEO denetim aracı
 • Ticari güncelleme anahtarları / lisansları için merkezi yönetici
 • Google Analytics entegrasyonu
 • Özelleştirilebilir gösterge tablosu

Watchful'un Ücretsiz Deneme hizmeti 5 web sitesine kadar test sağlamaktadır. Ne kadar zaman kazandıracağına inanamayacaksınız!

Özelleştirilebilir Gösterge Tablosu

Tüm web sitesi portföyünüzle tek bir kontrol panelinde, web sitesi bakım görevlerini kolayca gözden geçirebilir ve önceliklendirebilirsiniz. İş akışınıza Dikkatli Olmanızı optimize etmek için temel sürüme, bekleyen güncellemelerin sayısına, yedekleme tarihine, etiketlere ve daha fazlasına göre sıralayın.

Güçlü Güncelleme Teknolojisi

Web sitelerinizi korumanın en kolay yolu Joomla! sürümünü ve tüm eklentilerini güncel tutmaktır. Watchful ile güncellemeleri tek bir tıklamayla tüm portföyünüze uygulayabilirsiniz. Desteklenen güncellemeler arasında Joomla! eklenti deposundaki uyumlu eklentiler ve en popüler ücretli eklentilerin büyüyen bir listesi bulunmaktadır. Ticari lisans anahtarlarınızı bile yönetebilir ve ücretli Joomla! eklentilerinizi de güncelleyebilirsiniz.

En İyi Uygulama Tarayıcı

Site denetimi, sitenizi en iyi güvenlik uygulamaları, saldırıya uğramış veya değiştirilmiş temel dosyalar ve kötü amaçlı yazılım açısından kontrol eden en iyi uygulama tarayıcısıdır. Herhangi bir sorun algılanırsa, sorunların çözülmesine yardımcı olacak tavsiyeler ve / veya basit araçlar sağlanır.

SEO Denetimi

Web sitenizin teknik yönlerinin SEO Denetimi ile doğru yapılandırıldığından emin olun. Denetim, bozuk bağlantılar, eksik site haritaları ve içerik alaka düzeyi gibi sorunları tespit eder ve sitenizin arama motorları tarafından dizine eklendiğinde en iyi performansta olmasını sağlamak için düzeltmeler önerir.

Eklenti İzleyici

Eklenti ve Uzantı İzleyici, web sitenize eklenen tüm Joomla! eklentilerine kolayca göz atmanızı sağlar ve beklenmedik değişiklikler için değişiklikleri kaydeder. Eklenti kurulum / yükseltme tarihlerini sitelerinizde ortaya çıkan hatalarla ilişkilendirerek, bu günlük tutma özelliği sorun giderme sürecini büyük ölçüde geliştirir. İzleyici ayrıca sistem genelinde arama araçlarımızla entegre olur. Bu, tüm sitelerinizi belirli eklentilerle ve hatta bir eklentinin belirli bir sürümüyle bulmayı hızlı ve kolay hale getirir, böylece sıfır günlük güvenlik sorunlarını ele alma gibi bakım görevlerinin yalnızca bunlara ihtiyaç duyan sitelere hızlı ve verimli bir şekilde uygulanması.

Çalışma Süresi İzleme

Uptime Monitor, çevrimiçi olduğundan emin olmak için sitelerinizi her gün her dakika kontrol eder. Sitenize ulaşılamazsa, bir bildirim gönderilir ve sorun kaydedilir. Monitör son 10 kesinti / kesinti olayını görüntüler ve son gün, 7 gün, 30 gün ve sitenizin ömrü boyunca yüzde kesinti süresini hesaplar. Bu bilgiler beyaz etiket raporlarınıza eklenebilir (aşağıya bakın).

Google Analytics Entegrasyonu

Google Analytics entegrasyonu, web sitenizin trafiğine, ziyaretçilerine, en çok görüntülenen sayfalara, en çok tavsiye edilen kaynaklara ve en sık aranan anahtar kelimelere anında genel bir bakış elde etmenizi sağlar. Bu bilgiler beyaz etiket raporlarınıza eklenebilir (aşağıya bakın).

Beyaz Etiket Raporları

Beyaz etiket raporlama aracı, müşterileriniz için rapor oluşturmayı kolaylaştırır. Raporlar, site başına veya etiketlere dayalı olarak oluşturularak rapor içeriğinde size çok fazla esneklik sağlar. Her rapor, web sitesi çalışma süresi, Google Analytics ve yazılım güncellemelerini ve diğer site etkinliğini gösteren belirtilen zaman dilimine ilişkin günlükleri içerir. Bu harika görünümlü raporlar, hizmetlerinizin değerini göstermek için müşterilerinize gönderilebilir.

Watchful'ın daha birçok özelliği ve aracı vardır ve düzenli olarak daha fazla işlevsellik ekler. Watchful ile Joomla! sitelerinizi izlemek ve eklentilerinizi düzenli olarak güncellemek ister misiniz?

NOT: Öncelikle bir Watchful hesabı oluşturun, daha sonrasında aşağıdaki eklentiyi indirip kurulumunu yapın. Eklenti kurulumundan sonra gerekli adımları izleyerek sitenizi Watchful kontrol paneline ekleyebilirsiniz.

Watchful Client: İNDİR

Watchful Client: DEMO

Watchful Client: BELGELER

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.