Bileşen

Joomla Güvenlik Eklentisi - Eyesite

Joomla Güvenlik Eklentisi - Eyesite

Eyesite eklentisi, dizin yapısının herhangi bir yerinde herhangi bir dosya eklendiğinde, değiştirildiğinde veya silindiğinde sizi e-posta ile uyararak web sitenize göz kulak olur.

Joomla Eyesite eklentisi, her dosyanın ayrıntılarını bir veritabanı tablosunda saklayarak dizin yapılarınızı tarar. Kaydedilen ayrıntılar dosyanın tarih / saatini, boyutunu ve md5 sağlama toplamını içerir. Eyesite, dizin yapısını her yeniden taradığında, her dosyanın md5 sağlama toplamını yeniden hesaplar ve veritabanında saklananla karşılaştırır.

Eyesite daha sonra dizin ağacındaki yeni, değiştirilmiş veya silinmiş dosyaları algılayabilir. Herhangi bir değişiklik tespit edilirse, Eyesite güvenlik eklentisi size bir e-posta gönderir.

Sitenizi yönetici arayüzünden manuel olarak tarayabilir veya sitenizi düzenli aralıklarla otomatik olarak taramak için eklenti edinebilirsiniz. Eyesite'ın web sitelerimizden herhangi birine girip girmediğini bize söyleyeceğini bilerek geceleri daha iyi uyuyoruz - ve hangi dosyaların değiştirildiğini tam olarak bileceğiz, böylece sorunu hızlı bir şekilde çözebiliriz.

Ana durum sayfası, son taramada hangi dosyaların eklendiğini, değiştirildiğini veya silindiğini belirtir. Geçmiş sayfası, her taramada tespit edilen her değişikliğin tüm ayrıntılarını içerir ve seçtiğiniz süre boyunca saklanır. Hangi dosyaların ne zaman değiştiğini görmek için geçmişe göz atabilir veya arama yapabilirsiniz.

Sitenizi istediğiniz sıklıkta taramak için ücretsiz bileşeni kullanabilirsiniz, ancak tam otomatik işlem için, sitenizi düzenli aralıklarla otomatik olarak tarayan Eyesite ücretli sürümüne ihtiyacınız vardır. Eklentiyi satın aldığınızda, onu istediğiniz kadar sitede sonsuza kadar kullanabilirsiniz. Eklenti, yeni özellikler eklemek veya Joomla'nın yeni sürümleriyle uyumluluk için zaman zaman güncellenir, bu nedenle birkaç farklı abonelik sunuluyor. Hepsi destek içerir.

NOT: Eyesite, sitenizin saldırıya uğramasını durduramaz, ancak sizi anında uyarır ve neyin değiştiğini tam olarak söyler, böylece hızlı ve eksiksiz bir şekilde kurtarabilirsiniz.

Eyesite: İNDİR

Eyesite: BELGELER

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.