Temalar

Joomla Tema - JA Tour

Joomla Tema - JA Tour

JA Tour seyahat şablonlarından biridir. Seyahat ve turizm endüstrisinin, Covid-19'un ne kadar süre dayanacağına bakılmaksızın faaliyete geçirilmesi gerekiyor. Tur rezervasyonlarını, seyahat web sitelerini oluşturmak isteyen veya mevcut web sitelerini yeniden tasarlamak isteyen seyahat ve turizm işletme sahipleri için.

JA Tour Joomla Tema, Vik rezervasyon turu , çevrimiçi rezervasyon sistemi, seyahat rehberi, Joomla rezervasyon formu ve tur ayrıntıları gibi gelişmiş özellikler ve bölümler sunar. Mobil cihazlara hızlı yükleneceği ve T4 Framework tarafından desteklendiği güvence altına alınmıştır.

JA Tour şablonu, bir seyahat ve tur rezervasyonu işletmesinin ihtiyaç duyacağı şeylere göre tasarlanmıştır. Her zaman olduğu gibi, şablon, düzen oluşturucu, mega menü, özel yapılandırma ve RTL dil düzeni vb. İle birlikte gelir.

Seyahat ve Turizm İşletmeleri İçin Tasarlandı

İster çevrimiçi rezervasyon sistemi sunan bir seyahat acentesi ister seyahat bilgilerini ayrıntılı olarak sağlayan basit bir seyahat sitesi. Temiz, modern ve yaratıcı JA Tour şablonunun keyfini bugün çıkarın!

Tur Ayrıntıları Bölümü İçin Akıllı Düzen

Bir Tur Rezervasyon İşletmesi için hiçbir şey seyahat ve tur detaylarından daha önemli değildir. Bu sadece müşteriler ve tur sağlayıcıları arasında bir gezinti. Bu yeni yayınlanan şablonda onu kaçıramazdık. Daha fazla çevrimiçi tur rezervasyonu almanıza yardımcı olmak için tur ayrıntıları bölümünü olabildiğince açık, düzenli ve temiz hale getirdik.

Özel Vik Rezervasyon Turu Entegre

Müşterinin web sitenizde kaybolmasına izin vermeyin. Hizmetlerinizi ayrıntılı olarak işleyebilmelerini sağlamak için blokları, yerleşimleri ve bölümleri optimize ettik ve tasarladık.

Seyahat Şablonu Düzeni

Herkese uyan tek bir şablon olmadığı açıktır. JA Tour özel olarak yapılmıştır ve Joomla rezervasyon formu ve seyahat rehberi bölümü ile entegre edilmiş, temiz ve kullanıcı dostu bir düzen ile Tur Rezervasyon ve Seyahat İşletmesine adanmıştır.

Seyahat Blog Sayfası

Önceden hazırlanmış seyahat rehberi sayfa düzenini kullanarak güzel ve göz alıcı seyahat blogu, seyahat rehberi sayfaları oluşturun.

Tamamen Duyarlı Tasarım

JA Tour şablonu tamamen duyarlı ve tüm cihazlara uyum sağlar, aynı zamanda uzun vadede SEO optimizasyonunuza kesinlikle fayda sağlayan Sıralama Kalitenizi geliştirmek için yapılmıştır.

Yeni T4 Framework ile Oluşturuldu

JA Tour Joomla şablonu, yerleşik gelişmiş özelliklere sahip yepyeni güçlü T4 Framework ile oluşturulmuştur: düzen oluşturucu, mega menü oluşturucu, gelişmiş tema özelleştirme aracı, özelleştirme kolaylığı ve performans için optimize edilmiştir.

Joomla alt yapısı ile Tur ve Seyahat web sitesi oluşturmak ister misiniz? JA Tour şablonu sahip olduğu gelişmiş özellikler ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Joomla şablonu'nu indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

JA Tour Tema: İNDİR

JA Tour Tema: DEMO

JA Tour Tema: BELGELER

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.