Temalar

Joomla Tema - JA Ego

Joomla Tema - JA Ego

JA Ego, güzellik salonu, otel ve tatil köyü, tıp, evcil hayvan ve hayvan web sitesi gibi herhangi bir işletmeyle mükemmel uyum sağlayan sağlam, duyarlı, çok amaçlı bir Joomla şablonu. Etkileyici bir görsel deneyim sunan temiz ve kullanıcı merkezli bir arayüze odaklanılarak tasarlanmıştır.

JA Ego tamamen özelleştirilebilir, yüksek işlevsellik, hızlı yükleme süresi, SEO dostu ve Joomla 4 ile uyumlu tema. En esnek Joomla şablon çerçevesi olan T4 Framework ile oluşturulmuş, çarpıcı bir web sitesi ile işinizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Vurgulanan Özellikler

 • 4 ana sayfa varyasyonu
 • Farklı işletmeler için çekici özel tasarım öğeleri
 • Joomla makaleleri ile otel odaları ve uygun yönetim
 • Güzellik spa hizmeti sayfaları için özel düzen
 • Birden fazla bonus sayfası
 • Tüm Joomla sayfaları desteği

JA Ego Özellikler

 • 4 farklı sektör için benzersiz özel tasarımlar. JA Ego, tonlarca özel tasarım sayfasıyla doludur; her sektör, müşterinize cesur bir görsel deneyim sunmak için dikkatlice araştırılır ve tasarlanır.
 • Özel yerleşimlerle çekici özel tasarım öğeleri. Tüm tasarım öğeleri, işletmenizin markalaşması için size en benzersiz ve etkileyici görseli sunmak için özel olarak el yapımıdır.
 • Joomla makaleleri ile otel odaları ve uygun yönetim. Joomla Makaleleri, içeriği kolayca güncellemenizi sağlayan yerleşik özel alanlar ve Oda listesi sayfası ve Oda ayrıntı sayfası için özel düzen ile odalarınızı sistematik olarak yönetin.
 • Güzellik spa web sitesi için güzel tasarım öğeleri. JA Ego, eksiksiz bir web sitesini hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. İçeriğinizi en akıllı şekilde sunmak için her işletme için tüm önemli sayfaları ve güzel tasarım öğelerini ekliyoruz.
 • Özel güzellik hizmeti düzeni. JA Ego, kullanıcıya hizmet bilgilerini daha iyi gösterebilecekleri en iyi deneyimi sunmak için her endüstri tasarımı için farklı düzen ve stili destekler. Hizmet, kurulum kolaylığı için Joomla makalesi, ekstra alanlar ve özel düzen kullanır.
 • Tüm Joomla varsayılan sayfaları desteği. Kazanan bir kampanya için tüm belirleyici sayfaların yanı sıra JA Ego, özelleştirmeniz için tüm Joomla varsayılan sayfalarını da destekler.

Tamamen Duyarlı ve Mobil Uyumlu

Şablon, mobil uyumlu, hız açısından optimize edilmiş ve herhangi bir cihazda tamamen duyarlı. Bir tablet, masaüstü, dizüstü bilgisayar veya cep telefonu fark etmez, her ayrıntı ve öğeye özen gösterilir ve ekran boyutlarınız ne olursa olsun mükemmel şekilde çalışabilir.

Yeni T4 Framework ile Oluşturuldu

Gelişmiş özellikler içeren yeni güçlü T4 çerçevesini kullanarak size daha iyi bir web sitesi kurulumu, özelleştirmesi ve yönetimi sunuyoruz. Düzen oluşturucu, mega menü oluşturucu ve özel tema yapılandırması gibi harika özelliklerle dolu, tamamen duyarlı ve mobil uyumludur.

Kısa zaman önce kararlı sürümü çıkan Joomla 4 ile uyumlu bir tema arıyorsanız JA Ego şablonu ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. JA Ego temasını indirmek ya da demo sayfasına göz atmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

JA Ego Tema: İNDİR

JA Ego Tema: DEMO

JA Ego Tema: BELGELER

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.