Temalar

Joomla Tema - JA Candidate

Joomla Tema - JA Candidate

Politik Kampanyanız için doğru web sitesi şablonunu seçmek, dikkatlice düşünmeniz gereken, mutlaka kazanılması gereken bir savaş olacaktır. Değerli zamanınızı ve paranızı boşa harcamamak için, bireysel adayları tanıtmak, kampanyaları yönetmeye yardımcı olmak, şık siyasi bloglar oluşturmak ve daha fazlasını yapmak için oluşturulmuş en iyi Siyasi Aday Web Sitesi şablonu JA Candidate.

Vurgulanan Özellikler

  • 2 ana sayfa varyasyonu
  • Etkinlikler / Kampanyaya özel düzenler
  • Takım / Üye / Adaya özel düzenler
  • Birden fazla bonus sayfası
  • Tüm Joomla sayfaları

JA Candidate, en küçük bileşenlerden iyi tasarlanmış en güncel Bootstrap 4 kitaplığı kullanılarak en son T4 Framework ile geliştirilmiştir.

2 Ana Sayfa Varyasyonu

Başarılı bir web sitesi kampanyası için hedef kitlenin dikkatini çekmek en önemli faktördür. Etkileyici bir ana sayfa tasarımı ile site ziyaretçinizin güvenini hemen kazanabilirsiniz. İster tek bir aday için ister bir kuruluş için siyasi bir kampanya yürütecek olun, JA Candidate iki profesyonel ana sayfa seçeneğiyle başarılı olmanıza yardımcı olur.

Etkinlikler ve Kampanya

Akıllı yapısı ve temiz tasarımı ile kampanya etkinlik takviminizi herkese kolayca sunabilirsiniz. Etkinlik ayrıntılarını daha kolay güncellemenize yardımcı olacak ek alanlar kullanabilirsiniz.

Aday, Üye Liste ve Detay Düzeni

İnsan - her şeyin özüdür. Çarpıcı ve özlü bir profil web sitesi oluşturmak, ziyaretçilerinizi neden sizin ve ekibinizin Doğru Kişiler olduğuna ikna edecektir. Konum, sosyal bilgiler gibi üye bilgilerini daha kolay güncellemenize yardımcı olacak ekstra alanlar kullanmak.

Birden Fazla Bonus Sayfası

Bir "Misyonumuz" sayfası eklemek, kampanyanız için kazanan bir faktör olacaktır. Web siteniz, neye önem verdiğinizi göstermek için bir fırsattır. Öncelikleriniz nelerdir? Hedeflerinizi nasıl gerçekleştireceksiniz? Ziyaretçinizin hikayenizle empati kurmasını sağlayın.

Destekçinizi ve gönüllülerinizi İletişim sayfasından dinleyin. Kampanyanız için bağışı teşvik etmek için, daha ayrıntılı bilgi için tüm destekçilerin sizinle iletişime geçmeye hazır olduğundan emin olun.

Tamamen Duyarlı ve Mobil Uyumlu

Şablon, mobil uyumlu, hız açısından optimize edilmiş ve herhangi bir cihazda tamamen duyarlı. Tablet, masaüstü, dizüstü bilgisayar veya cep telefonu fark etmez, her ayrıntı ve öğeye özen gösterilir ve ekran boyutlarınız ne olursa olsun mükemmel şekilde çalışabilir.

Yeni T4 Framework ile Oluşturuldu

Gelişmiş özellikler içeren yeni güçlü T4 Framework kullanarak size daha iyi bir web sitesi kurulumu, özelleştirmesi ve yönetimi sunuyoruz. Düzen oluşturucu, mega menü oluşturucu ve özel tema yapılandırması gibi harika özelliklerle dolu, tamamen duyarlı ve mobil uyumludur.

Joomla CMS ile politik kampanya web sitesi oluşturmak ister misiniz? JA Candidate tema sahip olduğu özellikler ile ihtiyacınızı karşılayabilir. Joomla Şablonu'nu indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

JA Candidate: İNDİR

JA Candidate: DEMO

JA Candidate: BELGELER

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.