Joomla! Araç Çubuğu Eklentisi - JD Admin Bar

Joomla! Araç Çubuğu Eklentisi - JD Admin Bar

Joomla! web sitenizin ön ucundayken yönetici denetimlerine erişmek ister misiniz? Sitenizin ön ucundan çeşitli alanları düzenleme imkanına sahip olarak işleri daha hızlı ve kolay bir biçimde yapabilirsiniz.

JD Admin Bar eklentisi sayesinde herhangi bir yapılandırma ayarına gidin, herhangi bir sayfayı veya menü öğesini düzenleyin, Yeni Makale, Kategori, Modül, Kullanıcı Oluşturun veya Joomla! sitenizi görüntülerken yayınlanan herhangi bir modülü düzenleyin.

JD Admin Bar eklentisini etkinleştirin ve sayfalarınızı doğrudan ön uçtan düzenlemeye başlayın. Joomla! makaleleri, kategori ve JD Builder, Hikashop, Virtuemart, Easyblog, J2Store ve daha fazlası gibi üçüncü taraf uzantıları destekler.

JD Admin Bar Özellikler

Verimliliği Artırın

Mevcut makaleyi, modülü veya kategorileri eklemek veya düzenlemek için ileri ve geri gitmeyi bırakın. Yönetici özelliklerine ön uçtan erişmeniz yeterlidir.

Yönetici Özelliğine Ön Uçtan Erişin

Konfigürasyonlar, modüller, şablon vb. Yönetici özelliklerine erişmek için arka uçta oturum açmanıza artık gerek yok.

Görüntüleme Sırasında Sayfayı Düzenle

Bir Menü öğesinde veya makalede bulunuyorsanız, ön uçta görüntülerken bu menü öğesini ya da makaleyi düzenleyebilirsiniz.

Mükemmel Kullanıcı Deneyimi

Sayfanın üst kısmındaki araç çubuğu ile tüm denetimlere erişin. Yönetici Araç Çubuğu, işi hızlandırmak için size harika bir kullanıcı deneyimi sağlayacaktır.

Tek Tıklamayla Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

Karışık bir ayar yok. Basit kurulum. Eklentiyi tek bir tıklamayla etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu

Eklenti tamamen kullanıcı dostudur ve dikkatiniz dağılmadan kullanabilirsiniz. Sadece sayfanın üstüne basit bir araç çubuğu ekleyecektir.

JoomDev tarafından Joomla! için üretilen JD Admin Bar eklentisini indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

JD Admin Bar: İNDİR

Comments powered by CComment

Önerilen Makaleler