Plugin

JA Open Street Map Eklentisi

JA Open Street Map Eklentisi

JA Open Street Map eklentisi, Joomla! web sitenize ücretsiz Open Street Map'i (harita oluşturma projesi) entegre etmek için gelişmiş bir Joomla! harita eklentisidir.

Open Street Map Joomla! eklentisi, hızlı yanıt veren Open Street Map'i hızla kurmanıza ve Joomla! web sitenizdeki herhangi bir yere gömülmesine yardımcı olacaktır: basit kısa kod kullanarak iletişim sayfası, makale, özel html modülü gibi alanlara ekleyebilirsiniz.

JA Open Street Map eklentisi, Joomla! için harita ekleme eklentisidir. Kullanıcının Joomla! web sitesinde herhangi bir yere duyarlı Open Street haritasını yerleştirmesine izin verir.

Joomla! CMS için gelişmiş Open Street Map eklentisini genel bir bakış ile inceleyelim.

Ana Özellikler

 • Mobil uyumlu etkileşimli haritalar için önde gelen açık kaynak kodlu JavaScript kitaplığını kullanma.
 • Standart harita türlerini destekler, sonraki versiyonda daha fazla harita türü desteklenecektir.
 • Tek haritada sınırsız yer gösterme.
 • Tamamen duyarlı harita.
 • Web sitenizdeki herhangi bir yerde özelleştirilmiş parametrelerle harita ekleyin.
 • Arka uç panelinde çok sayıda desteklenen parametreyle yapılandırılması ve ayarlanması kolaydır.
 • Kod Üretme Aracı.

Birden Çok Harita Türünü Destekler

Joomla! harita uzantısı JA Open Street Map, 2 harita türünü destekler: Varsayılan olarak Standart ve İnsani değer. Sonraki sürümde daha fazla harita türü desteği var.

Bir Haritada Sınırsız Yer Gösterir

Open Street Map Joomla! eklentisi, bir haritaya birçok yer eklemenizi sağlar. Her yer Latitude, Boylam ve yer bilgisine sahiptir.

Tamamen Duyarlı Open Street Map

JA Open Street Map eklentisi tamamen duyarlıdır. Masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet ve mobil: Joomla! harita uzantısı ile oluşturulan haritalar tüm duyarlı düzenlerde güzel bir şekilde görüntülenir.

Arka Uçta Haritayı Önizleme

Kurulumu yaptıktan ve yapılandırdıktan sonra, yönetici haritayı arka uçtan önizleyebilir ve kullanıcılara göstermek için iyi olduğunu hissedene kadar ayarları değiştirebilir.

Güçlü Yönetici Paneli

JA Open Street Map eklentisi ana özellikleri, kullanıcının haritayı daha kolay yapılandırmasına ve ayarlamasına yardımcı olmak için arka uçta seçenekler ve parametreler olarak yerleşiktir: harita türü, açılır pencere stili, yakınlaştırma seviyesi, harita boyutu ve daha fazlası.

Kod Üretme Aracı

Araç, tanımlanan Open Street Haritasını makaleye, özel HTML modülüne, iletişim formuna gömmek için kısa kod oluşturulmasına yardımcı olmaktadır. Yönetici, yapılandırma değerlerini değiştirebilir ve parametreleri seçebilir, ardından kodu kopyalayabilir. Kod jeneratörü kullanarak her harita için farklı konfigürasyonlarınız olabilir. Her kod oluşturduğunuzda varsayılan konumu istediğiniz konumla değiştirin.

Leaflet Açık Kaynaklı JavaScript Kütüphanesi Haritalarını Kullanma

Leaflet, mobil uyumlu etkileşimli haritalar için önde gelen açık kaynaklı JavaScript kütüphanesidir. Basitlik, performans ve kullanılabilirlik ile tasarlanmıştır, masaüstü ve mobil platformlarda verimli bir şekilde çalışır.

Yol Haritası:

Bir sonraki versiyonda, aşağıdaki yeni özelliklerin uygulanması planlanıyor:

 • Daha fazla harita türü desteği
 • Destek yön harita tipi
 • Özel harita simgesi
 • Adrese göre konum

Joomla! web sitelerine harita eklemek isteyen kullanıcılar için güzel bir eklenti, web sitelerinizde JA Open Street Map eklentisini kullanmak isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

JA Open Street Map: İNDİR

JA Open Street Map: DEMO

JA Open Street Map: DÖKÜMANLAR

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.