Plugin

Aikon Süper Preloader

Aikon Süper Preloader

Aikon Süper Preloader eklentisiyle, web siteniz yüklenirken güzel bir yükleme animasyonu gösterebilirsiniz. Çok çeşitli preloader'lar ve döndürücüler arasından seçim yapın, logonuzu / resminizi ekleyin, ziyaretçilerin görmesini istediğiniz metni ayarlayın, arka plan rengini seçin ve bir dizi stil, renk ve font boyutu kullanarak tasarımı kişiselleştirin.

Zamanında Yükleme, Hayal Kırıklığına Elveda Deyin

Çok sayıda kod satırı ve resim içeren büyük boyutlu ve karmaşık bir web sitesi geliştirmek mi? aikon Süper Preloader eklentisi web sitesi performansı için özellikle yararlıdır. Yarım yüklenmiş web sitelerini görüntülemek yerine, ziyaretçilerinizin güzel bir animasyon ve özel karşılama metni ile web sitenize hoş bir giriş yapmalarını sağlayın.

Eklenti otomatik yanıt verme özelliğine sahiptir ve eski tarayıcı sürümleri ile de çalışmaktadır. Ziyaretçilerinize hak ettikleri kullanıcı deneyimini verin. Yarı dolu web sitelerini göstermeyi bırakın ve bugün güzel tasarlanmış prelaoder'a ilerleyin!..

Temel Özellikler

  • 20'den fazla animasyon.
  • Tam tasarım kontrolü.
  • Özel içerik ve resim.
  • K2, Virtuemart, EasyBlog, COM_CONTENT ve daha fazlası ile çalışır.
  • Helix, T3, Gantry, Artisteer, Yootheme, Wrap ve daha fazlası ile çalışır.
  • PHP7'yi desteklemektedir.
  • GIF ve CSS3 Animasyonları.

Süper Yönetici Arabirimi

Gerçekten kolay bir şekilde kullanmanız ve yapılandırmanız için bir yönetici arayüzüne sahiptir. İçinde mükemmel görünümlü tasarımlar, güçlü işlevsellik özellikleri ve çok daha fazlasını ayarlamak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri bulacaksınız.

Özel olarak tasarlanmış arayüzü kullanarak, nerede olursanız olun ve istediğiniz zaman, eklentinizdeki özellikleri de ekleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Bu sadece kolay değil ve eğlencelidir.

Aikon Süper Preloader İndir: Tıklayın

Aikon Süper Preloader Demo: Tıklayın

Aikon Süper Preloader Dökümanlar: Tıklayın

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.