Modül

Joomla! Vertical Menü Modülü

Joomla! Vertical Menü Modülü

Vertical menü modülü, Joomla! ve birçok popüler bileşen için kullanıcı dostu olma özelliği taşır. Yüksek derece de özelleştirilebilir, çok amaçlı bir menü çözümüdür.

Şablonlara kolayca sığar ve şimdiye kadar gördüğünüz en iyi performansı sunarken, herhangi bir cihazda şaşırtıcı bir şekilde görünüyor ; iyi optimize edilmiş kod tabanı ile en yeni teknolojilerin mükemmel kombinasyonu. 

Arama motorlarının menü içeriğini düzgün dizinlemesine olanak tanıyan geçerli HTML kodunu kullandığı için SEO dostudur. Vertical menü, tamamen özelleştirilebilir temalar , önceden tanımlanmış renk şemaları, Google Fontlar ve benzeri özelliklerle göz alıcı ve kullanımı kolay bir yönetici arayüzü içerir.

Özel menü açma ve kapama animasyonları için geçiş oluşturucu. Mobil aygıtlarda yanıt modunu, çoklu düzenleri ve dokunmatik hareketleri destekleyerek cihaz dostu olur. Her menü seviyesinde önceden tanımlanmış modül konumları vardır, bu nedenle düzeyler özel içerikle genişletilebilir.

Desteklenen Bileşenler

 • VirtueMart 2.x & 3.x
 • K2
 • ZOO
 • JoomShopping
 • HikaShop
 • MijoShop
 • redSHOP

5 Farklı Navigasyon Türü

Slide Menü:

Slayt menüsü akıllı telefonların menü sistemlerinden tanıdık olabilir. Bir üst öğeyi açtığınızda, alt düzey kayan bir animasyonla birlikte görünür. Önceden tanımlanmış 6 sürgülü efekt arasından seçim yapabilirsiniz ve ayrıca Yerleşik Animasyon Oluşturucu ile özel bir tane oluşturabilirsiniz. Bu modda başlığı bir kırıntı gibi çalışır , bu nedenle hangi ana öğenin açıldığını takip etmek kolaydır. Akıllı cihazlarda basit bir tıklama veya hızlıca dolaşarak geri gidebilirsiniz.

Drop-Down Menü:

Açılır menü ile alt menü öğeleri ebeveynlerinin yanında görünecektir. Böylece menünün alt seviyeleri, önceden tanımlanmış veya özel açılış ve kapanış animasyonlarını izleyecektir. Alt menüler için sağ tarafta yeterli alan yoksa, bunlar sol tarafta görünür. Ekranda tüm öğeleri gösterecek yeterli alan yoksa, bir kaydırma çubuğu görünecektir.

Tree Menü:

Ağaç menü türünün noktası, alt menü öğelerinin hiyerarşik bir ağaç yapısında üst menü öğelerinin hemen altında görünecektir. Bu menü türü, üst menü ve - alt menü ilişkisini çok iyi sunar. Gezinme sırasında farklı alt menüleri genişletebilir veya daraltabilirsiniz.

Expanded Menü:

Bu menü türü, menü öğelerinin tümünün görüntülenmesi anlamına gelir. Onları görünür kılmak için herhangi bir tıklama veya dokunma etkileşimine ihtiyacınız yok. Sadece bazı menü öğelerini göstermek istiyorsanız veya hepsini görmek için önemlidir.

Accordion Menü:

Alt menü öğeleri, doğrudan ebeveynlerinin altında görünecektir. Her alt menü seviyeleri genişleyebilir veya daraltılır. Bir alan açtığınızda, daha önce açılmış olan alan otomatik olarak kapanır.

5 Farklı Menü Konumlandırması

 • Gömme modu
 • Açılır pencere modu
 • Sol Kenar Çubuğu
 • Sağ Kenar Çubuğu
 • Yer paylaşım modu

Vertical Menü Ekstra Özellikleri

Özel Logo ve Modül Pozisyonları

Vertical Menü ile, menünüzün üst kısmında görünecek kendi logonuzla menünüzü özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, her menü seviyesinde yerleşik modül pozisyonlarına sahiptir. Bu özellik sayesinde, menü düzeylerine çok daha güzel şeyler ekleyebilirsiniz. Kullanıcı deneyimini, Google Haritalar entegrasyonu gibi..

Seviyelere Göre Farklı Tasarımlar

Her seviye için farklı renkler, yazı tipi ve simgeler ayarlayabilirsiniz, böylece tüm menü seviyeleriniz benzersiz bir tasarıma sahip olur.

Gelişmiş Font Yöneticisi

Sezgisel bir font yöneticisi ile font ailesi, renk, metin gölgesi ve diğer özellikleri ayarlayabilirsiniz. Google yazı tiplerini destekler ve seçilen yazı tipini gerçek zamanlı olarak göreceksiniz.

Animasyon Oluşturucu

Gelişmiş animasyon oluşturucu, birçok kişiselleştirilebilir parametreyle hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Alt öğeler ve menü öğeleri için de özel animasyonlar tanımlayabilirsiniz.

NOT: Eklenti hakkında daha fazla bilgi almak için Buraya bakabilirsiniz. Vertical Menü eklentisi Joomla! 3.x ile uyumlu olup, ücretli olarak dağıtılmaktadır.

Joomla! Vertical Menü İndir: Tıklayın

Joomla! Vertical Menü Demo: Tıklayın

Joomla! Vertical Menü Dökümanlar: Tıklayın

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.