Modül

Joomla! İçerik İstatistikleri Modülü

Joomla! İçerik İstatistikleri Modülü

İçerik istatistikleri modülü, Joomla! sitenizdeki aktivite akışlarını çapraz uzantı grafik istatistikleri sayesinde analiz etmenizi sağlayan bir araçtır. Google Analytics gibi harici bir araca gerek duymadan sitenizde olan her şeyi izleyebilirsiniz.

Herhangi bir Joomla! eklentisi için grafik İstatistikleri, Web Analytics ve etkinlik günlükleri. Tam kullanıcı etkinliği akışı ile kimin ne yaptığını görebilirsiniz. Herhangi bir Joomla! uzantısı ve bileşeni ile çalışabilir: K2, com_content, DOCman, JomSocial, Community Builder, VirtueMart, Mosets Tree, ZOO, JoomGallery, EasyBlog, SobiPro gibi..

Ultra yapılandırılabilir modülleri kullanarak popülerlik sıralamasını ve içerik geliştirme raporlarını gösterin. Joomla! makalelerinizi, K2 öğelerinizi, topluluk oluşturucu profillerinizi, JomSocial sayfalarınızı, DOCman dokümanlarını indirmeyi, VirtueMart ürün satışlarını kaç kişinin gördüğünü öğrenebilirsiniz.

Joomla! 'nın kesin Grafik İstatistikleri ve sıralama sistemi, sitenizi, istatistiklerinizle ilgili güzel Google Grafik raporlarıyla tamamlamanız için gereken her şeyi sunar. Çok yönlü eklenti sistemi, bileşen güncellemeleriniz için endişelenmenize gerek kalmadan sitenizin her alanıyla mükemmel bir şekilde entegre olmasını sağlar.

Güçlü özellikler, İçerik İstatistikleri kullanmaya başlamanın başlıca nedenlerini öğrenin!

İçerik İstatistikleri Modülü Özellikler

 • Çapraz Uzantı: Herhangi bir Joomla! eklentisi için takip ve görüntüleme istatistikleri: K2, JomSocial, ZOO, EasyBlog, DOCman, SobiPro, Community Builder.
 • Grafikler: Öğelerinizin, içeriğinizin, ürünlerinizin, satışlarınızın ve kazancınızın popülerliğini ortaya çıkarın.
 • Karşılaştırma Çizelgeleri: Etkileşimli grafiklerle çeşitli öğeleri, ürünleri, satışları tek bir grafikte karşılaştırın.
 • Gelişmiş Filtreleme: Sonuçlarınızı daraltmak için kullanıcı etkinlik özet akışını tarihe, kullanıcıya, bileşene, etkinlik türüne ve hatta belirli bir öğeye göre filtreleyin.
 • Arka Uç Etkinlik Takibi: Yöneticilerin sitenizde neler yaptığını bilin: Uzantı yükleme / kaldırma, modül ve eklenti oluşturma, düzenleme, yayınlama / yayından kaldırma, kullanıcı oluşturma, makale oluşturma, düzenleme, yayınlama / yayından kaldırma.
 • Rapor Bildirimleri: Sitenizde gerçekleşen belirli etkinliklerle ilgili istediğiniz zaman bildirim alın. Bilmeniz için önemli olan her şeyi kontrol edebilirsiniz.
 • Coğrafi Konum Analizi: Ziyaretçilerinizin nereden geldiğini bilin, bölge veya ülkeye göre güzel haritalar çizin.
 • CSV ve Excel Dışa Aktarma: Masaüstü yazılımınızda daha fazla analiz için analitik verilerinizi CSV veya Excel dosyalarına aktarın.
 • Pasta Grafikleri: En iyi dowcument indirmeleri, vb.. En güzel 2B veya 3D pasta grafiklerinde hangi öğelerin görüntülendiğini öğrenin.
 • Hafif: Bu uzantı, sitenizde mümkün olan en az kaynağı kullanmak için oluşturulmuştur. Modül başına 1 DB sorgulaması ve akıllı tablo endeksleme ile site performansınızı yavaşlatmaz!.
 • Etkileşimli Grafikler: Grafikler, tüm cihazlar için etkileşimli, özelleştirilebilir grafikler anlamına gelen Google Grafikler HTML5 API'sı kullanılarak oluşturulur: Masaüstü, iPad, iPhone, tablet ve mobil cihazlar.

ve daha fazla özellik...

Desteklenen Bileşenler ve Uyumlu Eklentiler

Joomla! İçerik İstatistikleri modülü, Joomla'daki herhangi bir bileşenle bütünleştirebilmenizi sağlayan benzersiz bir eklenti sistemi kullanır. İçerik İstatistikleri sistemi ile birlikte, Joomla! da kullanılan tüm ana bileşenleri ve uzantıları desteklemek için bir sürü eklenti eklenmiş durumda. Desteklenen eklentiler'den bazıları şunlardır:

 • Joomla! Makaleleri İçin İstatistikler: Joomla! 'nın yerel ve en çok kullanılan ürün sistemi com_content için yerleşik destek. Makaleler, kategoriler ve bölümler için istatistikler.
 • K2 İçin İstatistikler: K2 makaleleri, ürün listeleri, blog sayfaları, etiketler için istatistikleri saklamak ve görüntülemek için yerel destek.
 • ZOO İçin İstatistikler: ZOO makaleleri ve öğeleri, kategorileri, blog sayfaları için istatistikleri ve saklamak ve görüntülemek için yerel destek.
 • VirtueMart İçin İstatistikler: Joomla'nın en iyi e-ticaret uzantısından biriyle entegrasyon. Ürün satışlarınızın, ürün görünümlerinizin, kategorilerinizin özetlerini gösterir.
 • EasyBlog İçin İstatistikler: Joomla! için en iyi Blog uzantısı ile entegrasyon. Giriş görünümlerini, en iyi blog yazarlarını, en üst kategorileri takip edin, grafikler ve etkinlik günlüklerinin raporlarını yapın.
 • SobiPro İçin İstatistikler: Joomla! için en çok kullanılan dizin uzantısından biriyle entegrasyon. İlanlarınızın ve kategorilerinizin sıralamasını gösterin
 • JomSocial İçin İstatistikler: JomSocial için destek oluşturuldu: en iyi kullanıcıları, fotoğraf albümlerini, videoları veya grupları saklayın ve görüntüleyin. Raporlar oluşturun ve popülerlik evrimini gösterin.
 • HikaShop İçin İstatistikler: E-ticaret uzantısı HikaShop için istatistik ve analiz. Satışların, karların grafiklerini yapın, ürünleri kimin oluşturup düzenlediğini görün.

ve daha fazla eklenti...

Mobil Uyumlu!

Bootstrap ile oluşturulan düzen ve ekranlarınıza göre ayarlanan duyarlı grafikler. Web sitenizin istatistiklerini telefon veya tablet üzerinden kontrol etmek için mükemmel!..

Joomla! İçerik İstatistikleri Modülü, JoomlaThat! tarafından geliştirilmiş olup ücretli olarak dağıtılmaktadır. Joomla! 2.5 ve Joomla! 3.x ile uyumlu olan eklentiyi web sitelerinizde kullanmak isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

İçerik İstatistikleri Modülü İndir: Tıklayın

İçerik İstatistikleri Modülü Demo: Tıklayın

İçerik İstatistikleri Modülü Dökümanlar: Tıklayın

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.