Modül

Joomla! İçerik Ekran Uzantısı Shack Toolbox

Joomla! İçerik Ekran Uzantısı Shack Toolbox

Shack Toolbox, Joomla! sitenizde içerik göstermenin en iyi yoludur. Shack Toolbox, Facebook, Twitter, Google Haritalar, Instagram, iframe'ler, Joomla! makaleleri, K2 çok daha fazlası dahil olmak üzere 19'un üzerinde medya ve pazarlama entegrasyonuna sahiptir.

Shack Toolbox, içeriğiniz için birçok farklı tasarım ve düzen seçeneğine sahiptir. 17 farklı tema arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca pop-up'lar, lightbox'lar, slide-in, bottom barlar, fade-ins ve sidebar'lar içeren efektler arasından seçim yapabilirsiniz.

Shack Toolbox, Joomla! CMS için en iyi içerik ekran uzantısıdır..

19 Medya ve Pazarlama Entegrasyonu

Shack Toolbox, 19 çalışma ortamı ve pazarlama entegrasyonu ile birlikte gelir. Bu uzantı, Joomla! sitenizi Google Haritalar, YouTube, Vimeo, Facebook ve diğer birçok kaynakla bütünleştirir.

Yararlı Yerleşimler ve Güzel Efektler

Shack Toolbox içeriğinizi bir düğmede, sekmede göstermeyi veya varsayılan olarak görünür durumda bırakmayı seçebilirsiniz. Ardından, bir slayt kutusu, lightbox, alt çubuk veya bir akordeon etkisi ile ortaya çıkarabilirsiniz.

17 Özelleştirilebilir Tema

İçeriğinizi görüntülemek için 17 mevcut tema arasından seçim yapabilirsiniz. Köşeler, gölge, genişlik, yükseklik, renkler ve daha fazlası dahil olmak üzere her tema için birden çok seçeneği özelleştirebilirsiniz.

İçeriği Çeşitli Konumlarda Görüntüle

İçeriğinizin, sitenizin üst, sol, sağ ve alt kısımlarındaki sabit konumlardan şablonunuzdaki yerel modül konumlarına nerede görüntüleneceğine karar verebilirsiniz.

Sitenizde Kolayca Görülebilir Bir Düğme Yerleştirin

Shack Toolbox, ziyaretçilerinizin kolayca bulabileceği içeriği yerleştirmek için mükemmeldir. Shack Toolbox'ı sitenizin dışına yerleştirebilir ve kullanıcı tıkladığında içerik açılır veya slayt olarak görüntülenir.

Alt Çubuktaki İçeriği Görüntüle

GDPR ve yeni çerez politikaları ile, ziyaretçilere mesaj göstermemiz gerekiyor. Shack Toolbox ile alt çubuk konumu sitenizin politikalarını göstermek için mükemmeldir.

ve daha fazlası!..

Shack Toolbox, güzel içerikler oluşturmak için eksiksiz bir özellikler setidir. Shack Toolbox, sitenizden ekstra alan ayırmadan içeriği benzersiz bir şekilde sunmanıza olanak tanır.

Web sitenizde Shack Toolbox Joomla! Modülü'nü kullanmak isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Joomla! Shack Toolbox: İNDİR

Joomla! Shack Toolbox: DEMO

Joomla! Shack Toolbox: DÖKÜMANLAR

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.