Joomla Download Eklentisi - agile Downloads

Joomla Download Eklentisi - agile Downloads

Joomla download eklentisi olan agile, indirilmek üzere bir veya daha fazla klasörün içeriğini dinamik olarak sunar. Ek olarak, modül, kayıtsız web sitesi ziyaretçileri tarafından içlerindeki dosyalara erişimi önlemek için tek tek klasörleri korumanıza olanak tanır.

Çoğu zaman, bir web sitesinde indirilmek üzere bir belge listesi sunmak / sunmak isteyip istemediğiniz olur. Bu amaç için ağır bir dosya yönetimi bileşeni kurmak çoğunlukla gereğinden fazla olur. Ancak dosyaların üçüncü şahıslar tarafından veya olabildiğince kolay bir şekilde güncellenmesi gerekiyorsa, uygun bir çözüm bulmak daha zor hale gelir. agile indirmeler modülü burada devreye giriyor ve gününüzü kurtarıyor!

Kolay ve Güçlü

Evet, böyle olması gerekir - basit ve güçlü. agile downloads modülü, ilk kurulumdan sonra tamamen bakım gerektirmeden çalışır. Hangi klasörlerin izleneceğini ve isteğe bağlı olarak yalnızca kayıtlı kullanıcıların dosyaları görüntülemesine / indirmesine izin verilip verilmeyeceğini belirlersiniz. Modül ayarlarında izlenen klasör başına bu isteğe bağlı korumayı kolayca etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Kurulum tamamlandıktan sonra, siz veya müşteriniz dosyaları FTP veya Media Manager aracılığıyla kolayca yükleyebilir / silebilirsiniz. İzlenen bir klasörün dosya sistemindeki her değişiklik, sayfa yeniden yüklendikten sonra ön uca yansıtılacaktır.

Dosyaları Yalnızca Kayıtlı Kullanıcılara Sağlayın

agile downloads modülü, paylaşılan bir klasördeki dosyaları harici erişimden otomatik olarak korumanıza izin veren yeni bir özellik içerir. Seçenek etkinleştirilirse, yalnızca kayıtlı kullanıcılar (bir hesabı olan) dosyaları görebilir / dosyalara erişebilir.

Çoklu Kaynak Klasörleri Desteklenir

agile downloads modülünün bir örneğini sınırsız sayıda kaynakla besleyebilir ve bu kaynakların her biri için herkesin erişimine açık olup olmayacağını tanımlayabilirsiniz.

Prettyfier 2.1 ile Birlikte Gönderilir

Prettyfier, etiketleri / metinleri kendi kurallarına göre değiştirmeye izin veren bir kod bileşenidir. İşlem çok basittir - arka uç modülü aracılığıyla birbiri ardına uygulanan kurallar tanımlanabilir. Prettyfier'ımızla, web uyumlu dosya adının modülde listelenmemesi için kurallar tanımlayabilirsiniz.

Bu yüzden "myuglybutsafeFilename.jpg" dosyasından etiket olarak görüntülenebilir: çirkin ama güvenli dosya adım. Ve Prettyfier daha fazlasını da yapabilir. Kuralların serbestçe tanımlanmasıyla tam ad bile özelleştirilebilir ve bazı bölümleri silinebilir. Seçenekler kıyaslanamaz.

agile downloads eklentisi ile dosyaların kolay bir şekilde indirilmesini sağlayabilirsiniz. Eklentiyi indirmek ya da demo sitesine bakmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Ayrıca eklenti Joomla 4 Beta ile uyumludur.

Comments powered by CComment

Önerilen Makaleler