Modül

Joomla! Chat Eklentisi - Formilla Live Chat

Joomla! Chat Eklentisi - Formilla Live Chat

Formilla Live Chat eklentisi, Joomla! web sitenizde yalnızca birkaç dakika içinde gerçek zamanlı olarak ziyaretçiler ile canlı sohbet kurmanızı sağlar. Ziyaretçilerin herhangi bir sorunu veya desteğe ihtiyacı olması halinde, ziyaretçilerinizin sizinle sohbet etmesine izin verebilirsiniz.

Joomla! Chat Eklentisi 'nin ücretsiz standart paketini sonsuza kadar kullanın veya daha fazlasına hazır olduğunuzda Premium servislerine yükseltebilirsiniz.

Formilla Live Chat Özellikleri

Anında Yükleme: Canlı sohbete hemen başlamak için kullanıma hazır Formilla Live Chat web arayüzünü kullanabilirsiniz. Bu uzantıyı kurduktan ve etkinleştirdikten sonra, canlı sohbet butonu Joomla! web sitenizde görünecektir.

Gerçek Zamanlı Ziyaretçi İzleme: Formilla Canlı Sohbet gerçek zamanlı ziyaretçi izleme, web sitenizdeki aktif ziyaretçi sayısını görmenize ve onlarla canlı sohbetler başlatmanıza olanak sağlar. Her ziyaretçinin sayfa URL’sini, yönlendiren siteyi, yeni kullanıcıyı ve daha fazlasını görüntüleyin. Formilla Live Chat ziyaretçi takibi, Premium hesap paketlerinden herhangi biriyle birlikte gelir.

İPhone, iPad ve Android Cihazlarla Sohbet: iPhone, iPad veya Android uygulamalarını kullanarak mobil cihazınızla sohbet edebilirsiniz. Uygulamayı yükleyin ve herhangi bir yerden müşteriler ile irtibatta kalmak için Formilla hesabınıza giriş yapın! Formilla Live Chat mobil uygulamaları, Premium hesap paketlerinden herhangi biriyle birlikte gelir.

Dil Desteği (Uluslararası): Dil desteği seçeneği, canlı sohbet düğmeleri, sohbet formları ve çevrimdışı e-posta formlarının metnini özelleştirmenizi sağlar. Premium paketler de, canlı sohbet widget'ınızı İspanyolca, Fransızca, Endonezyaca, Portekizce, Rusça, Hintçe, Lehçe, Japonca, Korece, İtalyanca ve daha pek çok dilde özelleştirmenize olanak sağlar!

Proaktif Sohbet: Belirli bir saniye sonra bir ziyaretçiyle canlı sohbeti otomatik olarak tetiklemek için proaktif sohbeti etkinleştirin.

Özel Afişler, Renkler ve Temalar: Formilla Live Canlı Sohbet yazılımı Premium paketleri, sohbet widgetlerinizi sitenizin görünümüne ve hissine uyacak şekilde özelleştirmenize olanak tanır. Sohbet düğmesinin / widget'inin, sohbet iletisinin ve yazı tipi renginin, arka planların, vb. Rengini değiştirin. Müşterileri canlı sohbete teşvik etmek için başlığınızda, altbilginizde vb. Kullanmak için kendi çevrimiçi ve çevrimdışı canlı sohbet resimlerinizi yükleyin!

Masaüstü Bildirimleri: Her sohbet aldığınızda görüntülenen bir uyarı kutusunu görecek şekilde Masaüstü Bildirimleri'ni etkinleştirerek sohbetleri kaçırmadığınızdan emin olun. Bu özellik şu anda Chrome, Firefox ve Safari ile çalışmaktadır.

Kullanıcı, Temsilci Mesaj Yazıyor: Artık sohbet ettiğiniz kişinin diğer uçta olup olmadığını merak etmenize gerek yok! Kullanıcı veya Ajan bir mesaj yazdığında ziyaretçileri ve acenteleri bilgilendirir. Bu kullanılabilirliği arttırır ve konuşmaları daha keyifli hale getirir.

Çevrimdışı E-posta Formu: Formilla Live Chat yazılımı, çevrimdışı olduğunuzda otomatik olarak sitenizde 'Bize e-posta gönder' düğmesi olarak görüntülenir. Çevrimdışı mesajları, Formilla.com Müşteri Gelen Kutusu üzerinden veya hareket halindeyken tercih ettiğiniz e-posta istemcisini kullanarak yönetebilirsiniz. Müşteri Gelen Kutusu, müşteri e-postasını, müşteri geri bildirimlerini, önceliklendirmeyi ve bilet yönetimini yönetmek için bir Yardım Masası çözümü olarak canlı sohbet yazılımı hesabınızla birlikte gelir.

Yardım Masası: Müşteri Gelen Kutusu yardım masası, canlı sohbet geçmişinizi veya çevrimdışı e-postalarınızı müşteri e-posta adresi, öncelik, durum (yeni, okunan, beklemede, tamamlandı), işaretli ve işaretsiz olarak arama ve aynı zamanda başka bir kullanıcıya bir öğe atamanıza olanak tanır.

Sohbet Geçmişi: Canlı sohbet geçmişinize ve çevrimdışı e-postalarınıza Formilla.com Canlı Sohbet Müşteri Gelen Kutusu yardım masası çözümü yoluyla erişin.

E-posta Verilerini Dışarı Aktar: Formilla Live Chat yazılımı, müşterilerinizin e-posta adreslerini, tercih ettiğiniz aracı kullanarak e-posta pazarlama kampanyaları oluşturmak için Müşteri Gelen Kutusu yardım masasından dışa aktarmanıza olanak tanır.

Joomla! web sitenizde Formilla Live Chat eklentisini kullanmak isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Formilla Live Chat: İNDİR

Formilla Live Chat: DEMO

Formilla Live Chat: DÖKÜMANLAR

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.