Modül

Joomla Chat Eklentisi - ChatSupport

Joomla Chat Eklentisi - ChatSupport

ChatSupport, Joomla web sitenize dakikalar içinde kolayca eklenebilen güçlü bir canlı sohbet yazılımı çözümüdür. ChatSupport, kullanımı kolay özel bir gösterge panosu aracılığıyla web sitenizin ziyaretçilerinin ilgisini çekmenizi sağlar.

Joomla ChatSupport ile soruları yanıtlayarak ve sorunları anında çözerek gerçek zamanlı destek sunun ve satışlarınızı artırın. Müşterileriniz sizinle konuşmak istiyorsa - ChatSupport ile işleri kolaylaştırın. ChatSupport uzantısı, Joomla destekli web sitenize dakikalar içinde bir sohbet widget'ı eklemenizi sağlar.

ChatSupport Avantajları

  • Tek bir kontrol paneli aracılığıyla birden fazla sohbeti gerçek zamanlı olarak yönetin
  • Canlı ziyaretçi kuyruğunu kullanarak geri dönen ziyaretçilerle ve müşteri adaylarıyla yeniden etkileşime geçin
  • Sohbet öncesi anket formuyla potansiyel müşteri bilgilerini yakalayın
  • Ziyaretçilerin ilgisini çekin ve proaktif sohbet yoluyla sohbeti başlatın
  • Web trafiğinizi analiz edin ve değerli bilgiler edinin
  • Sohbet, duyuru ve e-posta kampanyaları aracılığıyla hedeflenen giden mesajlar gönderin

Sıkça Sorulan Sorular

S. ChatSupport nedir?

ChatSupport, mükemmel müşteri hizmeti sunmanıza, potansiyel müşterileri dönüştürmenize, satışları artırmanıza ve ziyaretçiler ve müşterilerle kalıcı ilişkiler kurmanıza olanak tanıyan basitleştirilmiş bir canlı sohbet çözümüdür.

S. ChatSupport'u kullanmaya nasıl başlarım?

Mevcut bir ChatSupport müşterisiyseniz, widget'ı sitenize eklemek için uzantıyı kurmaya ve etkinleştirmeye devam edebilirsiniz. Yeni müşteriler ücretsiz bir hesap oluşturabilir.

S. ChatSupport'un maliyeti nedir?

Ücretsiz planımız, ihtiyacınız olan tüm temel özellikleri içerir. Hangi planın ihtiyaçlarınızı karşıladığını görmek için pro-planımızı 30 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

S. Widget'larım özelleştirilebilir mi?

Widget'ınızın renk şemasını, simgesini ve konumunu web ziyaretçilerinize marka içi bir deneyim sunmak için özelleştirebilirsiniz.

S. Sitemde proaktif olarak ziyaretçilerin ilgisini çekebilir miyim?

Özel mesajlaşma ile sitenizdeki yeni ziyaretçiler için proaktif olarak widget'ı tetikleyebilirsiniz. Bu, web trafiğinizle bağlantı kurmanıza ve daha fazla konuşma oluşturmanıza olanak tanır.

S. Ziyaretçilerle sohbet başlatabilir miyim?

Evet. Canlı ziyaretçi sırasını kullanarak, web sitenizde kimlerin gerçek zamanlı olarak olduğunu görebilir ve proaktif olarak bir konuşma başlatabilirsiniz.

S. Aynı anda kaç sohbet atayabilirim?

Bir ekip üyesinin beceri düzeyine bağlı olarak, aynı anda üç sohbeti yönetebilirsiniz.

S. Ziyaretçilerim, potansiyel müşterilerim ve müşterilerim hakkındaki bilgileri görüntüleyebilir miyim?

Kesinlikle. Tüm ziyaretçi, müşteri adayı ve müşteri bilgileri kaydedilir ve sohbet panosundan erişilebilir. Bu veriler, web sitenizi ve desteğinizi geliştirmek için içgörüler elde etmek için kullanılabilir.

S. ChatSupport aracılığıyla müşterilerime hedeflenmiş mesajlar gönderebilir miyim?

Evet. Hedeflenen giden sohbet, duyuru ve e-posta kampanyaları göndermek için web ziyaretçisi verilerinizi kullanarak bir kampanya yürütebilirsiniz.

Joomla web sitenizde bir Chat eklentisine ihtiyacınız varsa Joomla ChatSupport eklentisini deneyerek değerlendirebilirsiniz. ChatSupport eklentisini indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Joomla ChatSupport: İNDİR

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.