Yeni Joomla Servis Sağlayıcıları Dizini Yayında!

Yeni Joomla Servis Sağlayıcıları Dizini Yayında!

Müşterilere hizmet sağlamak için Joomla ile çalışan tüm kuruluşlar için yeni bir dizin. Joomla içinde yeni bir merkezi yer oluşturuldu! Ziyaretçilere ihtiyaçlarına yardım edecek kuruluşlar bulma seçenekleri sunan topluluk web sitesi "Servis Sağlayıcıları Dizini", ayrı bir alan.

Mevcut Kaynaklar Dizini Neden Taşınmalı?

Bilgi bulmayı kolaylaştırmak için mülklerin sayısını azaltma politikamızı izleyerek Hizmet Sağlayıcıları Dizinini Topluluk web sitesi olan community.joomla.org ile entegre etmeyi seçtik. Bu, en çok ziyaret edilen mülklerimizden biridir, Joomla kullanıcıları için merkezi noktadır. Bu nedenle, bu dizindeki listeleriniz, ayrı bir etki alanından daha fazla ilgi çekecektir.

Tüm önemli bilgileri mantıklı bir yerde bir araya getirmenin yanı sıra, bunun başka bir avantajı var. Muhtemelen bildiğiniz gibi, tüm joomla.org web siteleri gönüllüler tarafından yönetilmektedir. Daha az bir web sitesi, daha az bakım çalışması ve dolayısıyla yeni özellikler sağlamak için daha fazla zaman anlamına gelir.

Güvenlik, veri yaşı ve diğer nedenlerle bilgileri mevcut dizinden yenisine taşımamayı seçtik. Bunun için yardımınıza ihtiyacımız var: girişinizin güncellendiğinden emin olun!

Listemi Nasıl Ekleyebilirim?

Kuruluşunuz resources.joomla.org adresinde listeleniyorsa, sizi girişlerinizi yeniden göndermeye davet eden bir e-posta almış olmalısınız. Listenizi göndermek istiyorsanız veya e-postayı almadıysanız endişelenmeyin. Aşağıdaki adımları izleyerek listelenebilirsiniz:

  • Lütfen şu adrese gidin: Bakınız
  • Henüz bir hesabınız yoksa bir hesap oluşturun veya mevcut hesabınızla şu adresten oturum açın.
  • Dizini Joomla Servis Sağlayıcıları adresinde bulacaksınız.
  • Bu sayfadan, organizasyon ekleyin ana kategori seçin ve bilginin kalanını doldurabilirsiniz.
  • Gönderiminizi kontrol edeceğiz ve en önemli kurala uyduğundan emin olacağız "Sağlayıcı Joomla hizmetleri sunar." ve ardından girişinizi onaylayın.

Yeni dizini henüz yayınladığımız için, Kaynaklar Dizinindeki listenizi Hizmet Sağlayıcıları dizinindeki yeni listeye yeniden yönlendireceğiz, böylece bağlantıyı kaydeden herkes listenize ulaşmaya devam edecek. Sosyal Medya Ekibi, dizinin her kategorisini tanıtmak için resmi hesaplarımızda özel bir kampanya üzerinde çalışıyor.

Sıradaki Ne?

Elbette, Dizini yalnızca taşımayacağız. Ayrıca, bu dizini kuruluşunuz ve yardım arayan müşteriler için gerçek bir başarı haline getirmek için yeni özellikler sağlamak istiyoruz:

  • Müşterilerin bir sağlayıcıyla iletişim kurmasını kolaylaştırmak için her girişe bir iletişim düğmesi eklenecektir.
  • Bir coğrafi harita, müşterilerin bölgelerindeki şirketleri kolayca bulmalarına yardımcı olacaktır.
  • Şirketler, listelerini gösterebilecekler (küçük bir ücret karşılığında).
  • Müşterilerin Joomla Topluluğundaki şirketler hakkında ek bilgileri görebilmesi için daha fazla alan analiz edilecek ve eklenecektir.

Ama bu bizim kısa dilek listemiz. Herkesin yararına bu dileklerin gerçek özelliklere dönüştürülmesine yardımcı olabilirsiniz! Rehber için harika fikirleriniz var ve bunları gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olmak ister misiniz? Gel ve bize katıl! Bizimle Topluluk Siteleri Ekibi adresinden iletişime geçebilirsiniz, herhangi bir yardım memnuniyetle karşılanır!

Son olarak, geçişle ilgilenen Wilco Alsemgeest & Jaz Parkyn ve RSJoomla'ya bir RSDirectory aboneliği sundukları ve harika destekleri için teşekkür ederiz.

Comments powered by CComment

Önerilen Makaleler