Plugin

Geek Joomla! Açılış Sayfası Eklentisi

Geek Joomla! Açılış Sayfası Eklentisi

Geek Joomla! açılış sayfası oluşturucu eklentisi, basit adımlarla sitenizde etkileyici ve son derece etkili bir açılış sayfası oluşturmanızı sağlar.

Yeni ürününüzü veya yeni kampanyanızı sitenizde başka bir sayfaya yönlendirme yapmadan tanıtmak için hızlı bir şekilde açılış sayfası oluşturmak istiyorsanız çok yararlıdır. Standart bir Joomla! eklentisi olarak geldiğinden, bir dış sayfanın mikro sayfasını bir açılış sayfası olarak kullanmaktan çok daha kolay olan, belirli Joomla! sayfalarına bir açılış sayfası yayınlama imkanı sunar.

Geek Ana Özellikler

Kolay ve Güçlü Arka Uç

Yaratıcı açılış sayfaları oluşturmak için daha hızlı ve kolay görsel düzenleyici. Eklenti, yeni başlayanlar için bile yeterince kolay kullanıma sahiptir, sürükle ve bırak yöntemi ile açılış sayfası oluşturucuyu çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Tüm değişiklikler anında yapılır ve içeriğiniz ekranda görüntülenince tam olarak yayınlanma şekli olur.

Duyarlı Tasarım

Geek açılış sayfası oluşturucu eklentisi tamamen duyarlıdır ve bu açılış sayfası eklentisiyle oluşturulan açılış sayfanızın tüm cihazlarda ve ekran boyutlarında harika görünmesini sağlar.

Kolayca Yönetin

Açılış sayfası içerik yapısının ve animasyonların iyi kombinasyonu, izleyicilerin mükemmel duygusal tepkisini ortaya çıkaracaktır. Dikkat çekmek ve kullanıcıları ürün veya hizmet hakkında daha fazla bir eylemde bulunmaya teşvik etmek amacıyla eklentide entegre 30+ dahili animasyon vardır.

Diğer Özellikler

- Son derece güçlü görsel katman editörü.

- Kendi düzeninizi ve tasarım içeriğinizi kolayca oluşturun.

- Senaryoyu kolayca yönetin.

- Birçok faydalı öğeyi destekleyin: Başlıklar, Özel HTML, Resim, Düğmeler, YouTube video, Vimeo video ve 500'den fazla dahili simgeler çeşitli kullanım amaçları için.

- Video arka planı, görüntü arka planı, düz renkli arka plan ve degrade renk arka planı da dahil olmak üzere çeşitli arka plan türlerini destekler.

- Arka plan üzerine maske ekleme.

- Yerleşik profillerden açılış sayfaları oluşturma.

- Tam Duyarlı.

- Dahili 30+ Animasyon

- Açılış sayfasını belirtilen saniye sonra otomatik olarak kapatma.

Geek Açılış Sayfası Eklentisi ile Ne Yapabilirsiniz?

- Bir ürünü, hizmeti veya kampanyayı tanıtmak için bir açılış sayfası oluşturur.

- Yılbaşı, şükran günü için bir açılış sayfası oluşturur.

- Sitenizi hızlı bir şekilde tanıtmak için bir selamlama kutusu oluşturur.

- Animasyonlu bir slayt hazırlar.

- Yakında hazırlanacak sayfası oluşturma.

- Çevrimdışı sayfa oluşturma.

JoomlaGeek tarafından üretilen "Geek Açılış Sayfası" eklentisi, Joomla! 3x serisi ile uyumlu olup ücretli olarak dağıtılmaktadır. Web sitelerinize farklı bir açılış sayfası kazandırmak isterseniz eklentiyi denemelisiniz, eklentiyi indirmek veya demo sayfasına bakmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Geek Açılış Sayfası Demo: Tıklayın

Geek Açılış Sayfası İndir!: Tıklayın

Geek Açılış Sayfası Dökümanlar: Tıklayın

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.