Plugin

AIB - Joomla! Yazar Bilgileri Kutusu

AIB - Joomla! Yazar Bilgileri Kutusu

AIB Joomla! yazar bilgileri eklentisi, yazar hakkındaki önemli bilgileri makalenin üst veya alt kısmında göstermenize olanak sağlar. Bu sayede web sitenizde yazar hakkında bir ön bilgi paylaşımı yapabilirsiniz.

Eklenti şu bilgileri gösterir, isim, avatar, web sitesi, e-posta adresi ve açıklama. Yazar bilgileri isteğe bağlıdır ve olası tüm varyasyonlar da etkinleştirilebilir.

Çeşitli kaynaklardan edinilirler: normal kullanıcı profilinden gelen ad ve e-posta adresi, web sitesi ve açıklama Joomla! "Kullanıcı - Profil eklentisi" (Alanlar: web sitesi ve hakkımda) veya JomSocial, Kunena veya yazar listesi profili. Resim, Gravatar hizmetinden (gravatar.com) veya JomSocial, Kunena veya yazar listesi profilinden yüklenir.

AIB - Yazar Bilgileri Kutusu Özellikleri

- Yazarlar hakkında bilgileri gösterebilme.

- Tüm alanlar isteğe bağlıdır.

- Kutu için bireysel başlıklar ve yazarın açıklama metni.

- Veriler şu adresten yüklenir: Yazar bilgi kutusu kullanıcı profili plugin, Joomla! Profil Eklentisi, Joomla! İletişim Bileşeni, JomSocial, Kunena, Yazar Listesi ve Gravatar.

- İsim - gerçek adı veya kullanıcı adı.

- Açıklama - yazarla ilgili kısa metin - "Kullanıcı - Profil" eklentisi veya JomSocial, Kunena veya yazar listesi profilinden yüklenir.

- Web sitesi - "Kullanıcı - Profil" Eklentisi veya JomSocial / Kunena profilinden yüklenir.

- Yazarın resmi - Avatar - Gravatar'dan yüklenir (Gravatar.com'a ücretsiz kayıt olunmalı) veya JomSocial, Kunena veya yazar listesi profili.

- Bilgi kutusu pozisyonu ayarlama makalelerden önce veya sonra

- Diller: İngilizce ve Almanca

Web sitenizdeki yazarlara ait kısa bilgileri göstermek istiyorsanız "AIB - Yazar Bilgileri" eklentisini kullanabilirsiniz. Eklenti hakkında daha fazla bilgi için Buraya bakabilirsiniz.

AIB - Yazar Bilgileri Kutusu Demo: Tıklayın

AIB - Yazar Bilgileri Kutusu Download: Tıklayın

AIB - Yazar Bilgileri Kutusu Dökümanlar: Tıklayın

NOT: Uzantı tamamen ücretsizdir, ancak destek için bir aboneliğe ihtiyacınız olabilir.

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.