Modül

Vina Youtube Video Carousel

Vina Youtube Video Carousel

Joomla! web sitelerinizde Youtube videolarını göstermek istermisiniz?. Vina Youtube Video Carousel modülü, Joomla! 3x'de kolay bir şekilde Youtube Video Carousel oluşturmanıza olanak sağlar.

İhtiyacınız olan tek şey Youtube Video Kimliği'ni girmek ve modül otomatik olarak tüm video bilgilerini yükleyecektir: Başlık, Resim, Yazar Adı, Süre ve Sayı Görünümleri daha sonra tüm videoları duyarlı bir şekilde görüntüler.

Video görüntüsünü veya video başlığını tıkladığınızda, yeni bir kutu açılır ve bu kutuda video oynatılır. Bu, Youtube'u kullanan veya döngüsel bir video araç sahibi olmak isteyen web sitesi sahipleri için güzel bir modül'dür. Favori videolarınızı YouTube'dan Joomla! CMS web sitenize getirin ve bunları duyarlı bir carousel içinde güzel bir şekilde gösterin.

Vina Youtube Video Carousel Özellikleri

- Sürüm 2.0'daki yeni seçenekler: Belirli bir adresten video yükleyebilirsiniz, oynatma listesinden videoları yükle, kullanıcı adından videoları yükle, kanal'dan videoları yükle, anahtar kelimeler'den videoları yükle, video'ları video yöneticisi'nden yükleme.

- Sınırsız Video: Vina Youtube Video Carousel sınırsız video desteği. Video eklemek, düzenlemek ve silmek çok kolaydır.

- Popup Kutusu: Vina Youtube Video Carousel'de videolar popup açılır pencere içerisinde oynatılır.

- Tam Duyarlı: Vina Youtube Video Carousel, mobil cihazlar, tabletler ve site ziyaretçinizin tarayıcı boyutu gibi tüm cihaz çözünürlükleri için mükemmel bir şekilde yanıt verir.

- Mobil Cihaz Optimizesi: Vina Youtube Video Carousel, Windows Phone, iOS, Android ve Opera Mobile gibi herhangi bir javascript özellikli tarayıcıda çalışır.

- Masaüstünde, tablet + mobilde ayrı ayrı gösterilecek öğelerin sayısını tanımlayabilirsiniz.

- Çoklu Dili Destekleme; Aynı sayfada Multi-Modülü destekleyin.

- HTML ve CSS kullanarak tamamen özelleştirilebilir.

Sizler de web sitenizde Youtube videolarını "Vina Youtube Video Carousel" ile göstermek isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 

Vina Youtube Video Carousel Demo: Tıklayın

Vina Youtube Video Carousel İndir: Tıklayın

Vina Youtube Video Carousel Dökümanlar: Tıklayın

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.