Modül

Joomla Finans Modülü

Joomla Finans Modülü

JA Finance Joomla modülü, zengin ticaret göstergeleri, hacim, RSI, Ichimoku bulutu, Bollinger Bantları, Hareketli Ortalamalar ve daha fazlasıyla gerçek zamanlı olarak herhangi bir piyasa, hisse senedi, varlık para birimi, kripto para birimi değeri için temelden gelişmiş grafiklere kadar yönetici oluşturmasına yardımcı olmak için TradingView 'i entegre eder.

Ana Özellikler 

  • Çoklu Grafik Türleri: Piyasaya genel bakış, Kayan Yazı, Kayan Kayıt, Tek Kayıt, Mini Grafik, Sembole Genel Bakış ve Kripto Para Birimi Piyasası
  • Arka Uçta Önizleme: Grafiği doğrudan arka uçta önizleyin
  • Sembol Aramayı Otomatik Tamamlama: Sembol araması kolay
  • Gerçek zamanlı bilgi ve pazar bilgileri
  • Tamamen Duyarlı: Verileri duyarlı düzenlerde güzel bir şekilde sunun
  • Kurulumu Kolay: Kolay yapılandırma seçenekleri olarak yerleşik özelliklere sahip kullanıcı dostu yönetici paneli

TradingView'i Birleştirir 

TradingView, ticaret fikirlerini paylaşmak ve görüntülemek için ihtiyacınız olan tüm grafik araçlarına sahiptir. Gerçek zamanlı veriler ve tarayıcı tabanlı grafikler, araştırmanızı her yerden yapmanızı sağlar. JA Finans Modülü, herhangi bir piyasa, hisse senedi, varlık para birimi, kripto para birimi ve web sitenizdeki herhangi bir yerde gösterim için grafikler oluşturmanıza yardımcı olmak için TradingView'i entegre eder.

Birden Çok Grafik Türünü Destekleyin 

JA Finans Modülü, gerçek zamanlı hisse senedi, piyasa öngörüsü, varlık para birimini farklı görünümlerde göstermek için 7 grafik türünü destekler.

Tamamen Duyarlı Tasarım 

Oluşturduğunuz grafikler özünde duyarlıdır, duyarlı mizanpajlara uyacak şekilde otomatik olarak yeniden boyutlandırılır ve mizanpajlarda güzel bir şekilde görüntülenir.

Kullanıcı Dostu Yönetici Kontrol Paneli 

Modül yönetici panelinin kurulumu ve yapılandırması bazı basit adımlarla çok kolaydır: varsayılan kullanıcı arayüzü zaten iyi göründüğünden, isterseniz grafik türünü seçin, verileri ayarlayın ve kullanıcı arayüzünü yapılandırın.

Grafikleri Arka Uçta Önizleme 

Grafiği ayarlarken, arka uçtaki yerleşik önizleme işleviyle grafiğin nasıl göründüğünü hızlı bir şekilde önizleyebilirsiniz.

Otomatik Tamamlama Sembolü Arama 

Sembol Ekle, yerleşik otomatik tamamlama Sembol aramasıyla çok kolaydır, şirket adını yazın ve ilgili arama sonuçlarını gösterecek, bir ad seçin ve şirket Sembolünü ekleyecektir.

Ticker Grafiği'ni Destekler 

Ticker Widget, enstrüman fiyatlarına sahip yatay bir hızlı bakış çubuğudur. En son fiyatı ve günlük değişimi ile 15'e kadar farklı sembolü görüntüleyebilirsiniz.

Piyasaya Genel Bakış Tablosunu Destekler 

Piyasaya Genel Bakış Widget'ı, çeşitli sektörlerdeki en son piyasa faaliyetlerine hızlı bir bakış sağlar. Ana sayfalar için harika çalışır ve kullanıcıları sitenizde daha büyük bir grafik içeren bir sayfaya götürecek şekilde yapılandırılabilir. İhtiyacınız olanı karşılamak için kendi enstrüman listelerinizi ve sekmelerinizi ayarlayın, çizelge için zaman çerçevesini ayarlayın ve hatta çizelgeyi tamamen gizleyin.

Sembole Genel Bakış Tablosunu Destekler 

Sembole Genel Bakış Widget'ı, tek bir hisse senedi için en son fiyatları, basit bir grafiği ve temel temel alanları gösterir. Hem derinlemesine hem de ayrıntılıdır ve web ve mobil için harika bir çözümdür. Birkaç hisse senedini kapsayacak şekilde birden fazla sekme ekleyebilir ve daha basit bir görünüm için "Yalnızca Grafik" modunu kullanabilirsiniz.

Kripto Para Birimi Tablosunu Destekler 

Cryptocurrency Market Widget, kripto tüccarları ve meraklıları için en yeni aracımızdır. Bu pencere öğesi, mevcut kripto varlıklarının çoğunu görüntüler ve bunları piyasa değerine göre sıralar. Kapanış fiyatı, toplam ve mevcut jeton sayısı, işlem hacmi ve fiyat değişim yüzdesi gibi temel metriklerin tümü bir bakışta mevcuttur.

JA Finans Modülü: İNDİR

JA Finans Modülü: DEMO

JA Finans Modülü: BELGELER

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.