Joomla! Haberleri

2017 CMS Eleştirmen Ödülleri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Joomla! dünya'nın önde gelen popüler CMS sistemlerinden birisidir, Açık Kaynaklı olması ve sürekli geliştirilen bir sistem olduğu için kullanıcılar tarafından fazlası ile tercih edilmektedir.

Joomla! bugün itibari ile 85 milyon indirilme sayısına ulaşmış bir sistemdir. Geçmişte birçok ödül alan Joomla! yazılımı, bu ödüllerin arasına bir yenisini daha eklemek istiyor.

CMS Critic tarafından her yıl düzenlenen "CMS Critic Awards" yarışması'nda Joomla! "En iyi ücretsiz CMS" kategorisinde yarışmakta, Joomla! 'nın rakipleri arasında CMS Made Simple ve WordPress bulunmakta. 2015 ve 2016 yıllarında Joomla! üst üste 2 kez bu ödülü kazanmıştı, bu yıl da kazanması halinde 3'ncü kez ödülün sahibi olacak.

Oylama aşaması 1 Kasım 2017 tarihine kadar açık olacak, bu süre zarfında sizler de Joomla! 'nın bir kez daha bu ödülü kazanması için oy kullanabilirsiniz.

OY VERMEK İÇİN TIKLAYIN

CMS Critic Awards Yarışması'ndaki Kurallar

- Oy karşılığında teşvik sağlayan şirketler diskalifiye edilecektir. Bu ödüller, adaletle alakalı, oy ya da aday satın almıyor; çünkü bu etik değil.

- İstediğiniz ürünü yalnızca bir kez oylayabilirsiniz.

- Satıcılar kendi ürünlerini aday gösterebilir, ancak neden aday olacağı konusunda ayrıntılı bir açıklama yazmalıdır.

- Aday gösterilme sayısı ve bu adayların niteliği (açıklama bölümünün ayrıntılı doldurulması) hangi ürünlerin kısa listeleneceğini belirlemeye yardımcı olur.

NOT: Oylama 1 Eylül'de başlayıp 1 Kasım 2017'de bitiyor.