Kurumsal Hosting Nedir?

Kurumsal Hosting Nedir?

Kurumsal Hosting, standart hosting paketlerinin sunmuş olduğu özeliklere göre daha fazla özelliğe sahip olan paketlerdir. Ayrıca, kurumsal şirketinizin ihtiyacı olabilecek gereksinimler düşünülerek tasarlanır.

Genellikle kurumsal kimlik ve tasarımına uygun şekilde hareket etmek isteyen KOBİ'ler ve işletmeler için öne çıkan bir Hosting servisidir. Kurumsal Hosting paketleri, işletmeler için büyük önem arz eden e-posta hizmetlerinde kolaylık ve avantajlar da sağlamaktadır.

Ziyaretçilerine kesintisiz hizmet vermek isteyen ve yoğun bir şekilde mail trafiği olan firmaların tercih sebebi olabilir. Kurumsal Hosting servisleri işinizi kolaylaştırmak amacıyla sizlere ek araçlar sunar ve yüksek performanslı kullanımı kolay bir ortam yaratır.

Kurumsal Hosting hizmetinin tanımını daha kısa ve sade bir şekilde yapmak gerekirse, şu şekilde açıklayabiliriz.

Kurumsal Hosting Nedir?

İşletmelerin ihtiyacı olan yüksek performanslı ve stabil web sitesi yayını ve yüksek kotalı e-mail hizmetinin hibrit birleştirilmiş haline kurumsal hosting hizmeti denir. Bu paketlerin en büyük özelliği KOBİ ve organizasyonların ihtiyacı olan gelişmiş antivirüs ve antispam mail filtreleme servisinin olmasıdır. Aynı zamanda sorunsuz eposta hizmeti için her e-mail adresine yüksek oranda disk kotası tanımlanmaktadır.

Kurumsal Hosting Avantajları

Şirketiniz için aldığınız Kurumsal Hosting paketlerinin size katacağı değer mutlaka önemlidir, bunun yanı sıra firmanızı dışarıya karşı nasıl yansıtacağı da önemli bir noktadır. Web sitenizi ziyaret eden müşteriler sayfa aralarındaki hız kalitesi ile prestijinizi anlayabilir. Peki kurumsal hosting paketinin avantajları neler?

  • Kurumsal Hosting Paketleri 'nde trafik ve depolama alanı esnektir, bu sebeple ziyaretçi trafiği ve anlık depolama ihtiyaçlarında web site erişiminizi ve e-posta trafiğinizi aksatmaz.
  • Özel olarak bir IP tanımlanır, sizinle aynı sunucuda olan diğer siteler ile bir bağ kurulamaz. Diğer sitelerin spam hareketleri ve saldırıya uğramaları size zarar vermez.
  • Sitenizdeki görsel, video gibi disk alanında çok fazla yer kaplayan içerikleri sorunsuz bir şekilde yayınlamanızı ve hosting hizmetinizin çalışmasını sağlayan %100 SSD disklerden oluşan hosting sunucu alt yapısına sahiptir.

...ve daha fazlası

Kurumsal Web Hosting Hizmeti ile kurumlar ihtiyacı olan güvenli web ve sorunsuz eposta servislerine hızlı ve ekonomik bir şekilde erişebiliyor. Web sitesi performans sorunu yaşamıyor, trafik, disk ve e-posta kotası dolacak diye endişe etmiyor. Hem de çok uygun fiyatlarla!

Comments powered by CComment

Önerilen Makaleler