Blog

Helix Ultimate Nedir?

Helix Ultimate Nedir?

Helix Ultimate, Joomla! template framework'ü kullanmaya hazır gelişmiş bir yazılımdır. Muhteşem Joomla! şablonları oluşturmak için modern, kullanıcı dostu ve yoğun şekilde özelleştirilebilir bir araçtır.

Helix Ultimate, geliştiriciler ve son kullanıcılar için harika bir deneyim sağlamak amacıyla Bootstrap 4 ve diğer modern teknolojiler kullanılarak geliştirilmiştir. Joomla! sayfa oluşturucu aracı, sürükle ve bırak özelliği ile uyumludur. Helix Ultimate, hayalinizdeki siteyi dakikalar içinde inşa etmenizi sağlayacak şekilde özelleştirilebilir!

Helix Ultimate, Helix3 'ün direkt halefidir, ancak iki farklı üründür. Maalesef, aralarında basit bir güncelleme yoktur. Maksimum verimlilik sağlamak için Helix Ultimate yeni ve sağlam bir yolla geliştirilmiştir. Bu nedenle, önceki bir sürümden güncelleyemezsiniz.

Helix Ultimate, en sevdiğiniz şablon çerçevesi olmak için her şeye sahiptir. Bu gelişmiş Joomla! Şablon çerçevesi, sonsuz seçeneklerle web sitesi şablonları oluşturmak için sezgisel sürükle ve bırak işlevi de dahil olmak üzere muhteşem özelliklerle doludur!

Helix Ultimate'i Bu Kadar Kullanışlı Yapan Nedir?

Bu son derece işlevsel şablon oluşturma aracında çok şey var. Sizi hemen kullanmaya zorlayacak havalı olanlardan bazılarını kontrol edin.

 • Helix Ultimate'in harika özellikleri ile güzel web siteleri oluşturun. Her şeyi gözünüzün önünde görsel olarak oluşturun.
 • Modern teknolojilere ve temiz kodlara sahip olan Helix Ultimate, günümüzde mevcut en hızlı şablon çerçevesidir.
 • Helix Ultimate ile oluşturulmuş şablonlar %100 duyarlıdır. Web sitelerini farklı cihazlara göre oluşturmak artık bir sorun değil.
 • Web sitenizin içeriğini arama motoru sonuç sayfalarının üstünde sıralayın. Bu şablon oluşturma aracı sitenizin SEO 'su ile ilgilenir.
 • Sitelerin herhangi bir dilde olması sorun değil. Konuştuğunuz dil ne olursa olsun, anadilinizde siteler oluşturun.
 • Farklı medya öğelerine sahip blog yazılarına güzellik katın. Resimler, videolar ekleyin ve metinleri istediğiniz gibi formatlayın.
 • Kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak, Helix Ultimate, her düzeydeki kullanıcı ve geliştiricinin gereksinimlerini karşılamak için oluşturulmuştur.
 • Şablon oluşturmanın tüm adımları belgelerde detaylı olarak açıklanmaktadır. Yardıma ihtiyacınız olduğunda onları kontrol edin.

Helix Ultimate'in Heyecan Verici Özelliklerini Keşfedin

Araç, daha hızlı şablon geliştirme için kullanabileceğiniz pek çok harika özellik ve seçeneğe sahiptir. Kurulumdan hemen sonra son derece basit ve kullanıma hazırdır.

 • Yepyeni UX: Helix Ultimate'in yönetici arayüzü, mümkün olan en iyi UX'i sağlamak için düz tasarım konseptine dayanarak radikal bir şekilde yeniden tasarlandı.
 • Bootstrap 4 ile Geliştirildi: Web siteniz için şablonlar oluştururken Bootstrap 4'ün en üst seviye ve popüler özelliklerini yaşayın. Geleceğe hazır!
 • Mega Menü Oluşturucu: Menülerinize farklı görünümler vermek için sayısız düzen kullanın. Ayrıca, özel menü öğelerini rozetlerle vurgulayabilirsiniz.
 • İşlevsel Medya Yöneticisi: Medya dosyalarınızı verimli bir şekilde yönetin. Klasörleri oluşturarak normal şekilde saklayın veya kategorik olarak saklayın.
 • Bakım / Yakında Modu: Siteniz yapım aşamasındayken sitede özelleştirilmiş bir bakım modu sayfası görüntüleyin. Kitlenizi haberdar edin.
 • Başlık Çeşitleri: Helix Ultimate'daki verilen başlık varyasyonları, sitelerinizin kapsamını ve çok yönlülüğünü zenginleştirir. Ayrıca kendi başlıklarınızı ekleyebilirsiniz!
 • SCSS Eklendi: Açıkça okunabilir ve mükemmel şekilde genişletilebilir olan SCSS, ön uç geliştirme için çok şey sunuyor. Bütün güzel şeyleri tek bir yerde topla.
 • Yeni Hazır Ayar Tarzı Seçenekleri: Helix Ultimate, sistemde önceden ayarlanmış stil seçeneklerine sahiptir. Bu renk hazır ayarlarının davranışını ayrı ayrı değiştirin.
 • SP Sayfa Oluşturucu Desteği: Helix Ultimate ile dakikalar içinde siteler oluşturmak için SP Page Builder'ın hazır mizanpajlarını, hazır ayarlı bölümlerini ve özelleştirilebilir eklentilerini kullanın.
 • SVG Logo Seçeneği: Sitenize SVG logoları ekleyin, çünkü Helix Ultimate sisteme entegre edilmiştir. Bu, sitenin yüklenme süresini azaltır.
 • Ajax Değerlendirmesi: Ajax Derecelendirme sistemi, ziyaretçilerin sayfayı yeniden yüklemeden içeriğini (ürünler, blog gönderileri vb.) Derecelendirmelerini sağlar.
 • Blog Seçenekleri: Genişletilmiş blog seçenekleri, ek uzantılar kullanmadan hoş görünümlü blog yazıları oluşturmanıza olanak sağlar.
 • CSS ve Javascript Sıkıştırma: Sitenizi daha hızlı hale getirmek için hemen hemen tüm CSS ve JS şablonlarını ve ilgili Joomla! dosyalarını sıkıştırmak için kullanımı basit seçenekler verilmiştir!
 • Entegre Yorumlar: IntenseDebate, Facebook ve Disqus gibi popüler yorum çözümleri, çabalarınızı kolaylaştırmak için Helix Ultimate ile entegre edilmiştir.
 • Sosyal Paylaşım: İçeriğinizi (makalelerinizi) popüler sosyal ağlardaki kullanıcılara tanıtmak için sosyal paylaşım düğmelerini kullanın.
 • Özel CSS: Özel CSS özelliği, kullanılan tüm renkli hazır ayarları geçersiz kılmanıza ve daha fazlasını yapmanıza olanak sağlar. Kendi tasarımını yap!
 • Duyarlı Tasarım: Helix Ultimate kullanılarak oluşturulan siteler, masaüstü ve tabletlerden akıllı telefonlara kadar her boyutta mükemmel görünecek.
 • Hata Sayfaları: Herhangi bir modülü kolayca yayınlayabileceğiniz Joomla! hata sayfaları (örneğin 404) için yeni görünümler tasarlandı.
 • Özel Kod: Kendi özel kodunuzu kullanın; örneğin, CSS, JS, meta etiketleri, bağlantılar ve çerçeveyle doğrulama kodları.

ve daha fazlası...

J.O.S.C.A.R Ödülü

Helix, en başından beri en iyi Joomla! Template çerçevesi olarak büyüyor. 2017 yılında JandBeyond konferansında Helix Framework prestijli J.O.S.C.A.R ödülünü kazandı, şablon çerçevesi kategorisinde. J.O.S.C.A.R, Joomla! dünyasında en yüksek dereceli ödüldür.

Helix Ultimate - Sıkça Sorulan Sorular

Helix Ultimate'ın Amacı Nedir?

Joomla! geliştiricilerinin hayatını her zamankinden daha kolay hale getirmek için Helix Ultimate geliştirilmiştir. Şablon oluşturma iş akışını sihir gibi kolaylaştırır.

Neden Helix Ultimate Kullanmalıyım?

Helix Ultimate, Joomla! web sitesi geliştirme deneyiminizi önemli ölçüde artıran çok sayıda faydalı özelliğe sahiptir. Kolayca erişilebilen seçenekler paneli ile birlikte bir ön görsel yerleşim kurucusuna sahip, tamamen duyarlı ve mobil ilk Joomla! şablon çerçevesi. Helix Ultimate, gerekli tüm özelliklere sahip mevcut en iyi Joomla! şablon çerçevesidir.

Helix Ultimate Kullanılarak Oluşturulan Şablonları Satabilir miyim?

Evet, genellikle kendi e-Ticaret platformunuz dahil tüm pazarlarda Helix Ultimate çerçevesine dayanarak kendi şablonunuzu satabilirsiniz. Lisans ücreti veya kredi gerekmez. Ancak lütfen JoomShaper telif hakkı işaretlerini kaynak kodundan çıkarmayın. Gelecekte güncellemelerle ilgili sorunlardan kaçınmak için Helix Ultimate çerçevesini değiştirmemelisiniz.

Helix Ultimate Mobil Dostu mu?

Helix Ultimate, Bootstrap 4 kullanılarak üretildi. %100 duyarlı ve mobil kullanım dostu. Kullanıcının cihazı ne olursa olsun, içeriğiniz mükemmel şekilde işlenir. Masaüstü bilgisayarlarda, tabletlerde, dizüstü bilgisayarlarda ve cep telefonlarında herhangi bir ekran boyutuna veya çözünürlüğüne uyum sağlayabilecektir. Şablon, Retina için hazır ve tarayıcılar arası uyumludur.

Helix3’den Helix Ultimate’a Güncelleme Yapabilir miyim?

Hayır. Maksimum verimliliği sağlamak için Helix Ultimate yeni ve sağlam bir yolla geliştirilmiştir. Bu yüzden önceki bir sürümden güncelleyemezsiniz. Ancak Helix3 ve Helix Ultimate'i farklı şablonlarda yan yana kullanabilirsiniz.

Helix Ultimate - Sistem Gereksinimleri

Helix Ultimate framework kurulumundan önce daima aşağıdaki sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz önerilir:

 • Joomla! 3.8 veya daha üzeri
 • PHP 5.6, 7.0.x, PHP 7.1 veya PHP 7.2
 • cURL kütüphanesi
 • OpenSSL kütüphaneleri
 • PHP file_get_contents () işlevi kullanılabilir / açık olmalıdır

Performans ve güvenlik nedeniyle Joomla! 'nın en son sürümünü ve sunucunuzda bulunan en yüksek PHP sürümünü kullanmanızı öneririz.

Tarayıcı Gereksinimleri

Helix Ultimate'ın tercih sırasına göre uygulama gereksinimleri şunlardır:

 • Chrome, Firefox, Safari, Opera, Brave, Microsoft Edge

Sizler de Helix Ultimate'ı denemek ve kullanmak isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Helix Ultimate: İNDİR

Helix Ultimate: DEMO

Helix Ultimate: BELGELER

Helix Ultimate: DESTEK

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.