Modül

Joomla! Menü Eklentisi - Vertical Menu

Joomla! Menü Eklentisi - Vertical Menu

Vertical Menu, adından da anlaşılacağı üzere Joomla! için bir dikey menü eklentisidir. Joomla! ve diğer birçok popüler bileşen için kullanıcı dostu, son derece özelleştirilebilir, çok amaçlı bir eklentidir.

Tüm şablonlar ile uyumlu, iyi optimize edilmiş kod tabanı sayesinde en son teknolojilerin mükemmel kombinasyonu ile şimdiye kadar gördüğünüz en iyi performansı sağlarken herhangi bir cihazda harika görünür.

Arama motorlarının menünüzün içeriğini doğru bir şekilde dizine eklemesini sağlayan geçerli HTML kodunu kullandığı için SEO dostudur.

Joomla! Dikey Menü göz alıcı ve kullanımı kolay yönetici arayüzü ile özelleştirilebilir temalar, önceden tanımlanmış renk şemaları, Google Fonts'tan ve özel menü açılış ve kapanış animasyonları için geçiş oluşturucu özelliğine sahiptir.

Mobil cihazlarda duyarlı mod, çoklu düzenleri ve dokunma hareketlerini destekleyerek cihaz dostudur. Her menü seviyesinin önceden tanımlanmış modül konumları vardır, bu nedenle seviyeler özel içerikle genişletilebilir.

Animasyon Türleri

Sidebar Animasyon

Sol tarafta, kenar çubuğu konumundayken menü için önceden tanımlanmış birçok animasyon görebilirsiniz. Bu süper akıcı animasyonların tümü CSS3 tabanlı, GPU hızlandırmalı ve kutudan çıkar çıkmaz hazır. Geçişler, daha yüksek kullanıcı deneyimi için mobil cihazlar için optimize edilmiştir.

Overlay Animasyon

Modern ve modaya uygun bir web sitesiniz mi var? Müşterilerinizi etkilemek için bu süslü navigasyonu kullanın.

Menü Türleri

Slide Menu

Menü geçişleri, kullanıcı bir alt seviye açtığında veya bir üst seviyeye geri döndüğünde açılır. Animasyon Oluşturucu ile kendi animasyonunuzu oluşturabilir veya önceden tanımlanmış geçişler arasından seçim yapabilirsiniz.

Drop Menu

Ekranın sol tarafındaki son derece özelleştirilebilir Menüyü açtığınızda, üstte bir logo görüntüsü ve ikinci düzeyde özel bir modülü vardır. Test etmek için demo site'deki menüyü kullanın.

Tree Menu

Menünüzü gerçek bir hiyerarşik yapıda göstermek istiyorsanız, TreeMenu doğru seçim olacaktır. Dikey Menü ayrıca önceden tasarlanmış çeşitli arka plan renkleri içerir.

Accordion Menu

Çok sayıda kategoriniz varsa bu menü türü gezinmeyi kolaylaştırır. Alt düzeyler doğrudan ebeveynlerinin altında görünecektir. Her alt menü seviyesi genişletilebilir veya daraltılabilir. Bir menüyü açtığınızda, yer açmak için önceden açılan menü otomatik olarak kapanır. Akordeon menüsünü bazı harika menü öğesi animasyonlarıyla deneyebilirsiniz.

Vertical Menu Özellikler

Desteklenen Bileşenler

Joomla! 2.5 ve 3.x, Joomla! kategorileri ve makaleleri, VirtueMart, HikaShop, EasyBlog, K2, ZOO, JoomShopping, MijoShop ve redSHOP.

Dahili Filtre

Çok sayıda menü öğeniz mi var? Yerleşik güçlü filtre seçeneği ile artık zorluk çekmeyeceksiniz. Sadece alt menünün adını yazmaya başlayın ve ilgili öğelerinin çoğu filtre çubuğunun altında bir liste olarak görünür.

Özel Logo ve Modül Konumları

Menünüzü kendi logonuzla özelleştirin. Menünün üzerinde gösterilecek modül parametrelerinde her türlü görüntüye göz atabilirsiniz. Dikey Menü, her menü düzeyinde yerleşik modül konumlarına sahiptir. Bu özellik sayesinde farklı menü seviyelerine modüller ekleyebilirsiniz. Google Haritalar entegrasyonu veya AJAX aramasıyla kullanıcı deneyimini iyileştirin.

Yumuşak Kaydırma Navigasyonu

Tek sayfalık bir sitede kaydırma navigasyonu istiyorsanız, bu menü doğru seçim olacaktır. Dikey Menü, siteyi belirtilen kimliklere uyarlayabilir. Bu özelliği kullanmak için yalnızca "Sistem bağlantısı" menü öğesi türünü oluşturmanız ve bağlantıya #ID değerini vermeniz yeterlidir. Daha küçük cihazlarda da otomatik gizleme özelliği vardır.

Duyarlı ve Mobil Cihazlar İçin Optimize Edilmiş

Dikey Menü, gelişmiş bir mobil deneyim için tamamen duyarlı ve dokunma özelliklidir. Sezgisel hareket desteği ile menü sistemine geri dönmek için daha konforlu bir yol eklendi. Animasyon efektlerini daha yavaş bir kaydırma ile keşfedebilir veya fikrinizi değiştirdiyseniz kaydırma işlemini geri alabilirsiniz. En hızlı geri bildirim için tüm menünün hemen dokunma algılaması vardır.

Harika Simgeler

Yerleşik Font Awesome desteğiyle sitenizin estetiğini geliştirin ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlayın. 675 simge arasından seçim yapabilir ve menü öğelerinizi daha süslü hale getirebilirsiniz.

Güçlü API İşlevleri

API ile menüyü kontrol edebilir veya modülün mevcut durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu, Dikey Menü ile başka bir uzantı bağlamak için de kullanılabilir. Örneğin: menü açıldığında özel JavaScript kodunuzu tetikleyebilirsiniz.

...ve daha fazlası

Joomla! sitelerinizde Vertical Menu eklentisini kullanmak isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Vertical Menu: İNDİR

Vertical Menu: DEMO

Vertical Menu: DÖKÜMANLAR

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.