Haberler

Joomla! ile Girişimci Olmak

Joomla! ile Girişimci Olmak

Yeni bir şirket kurmak istiyorsunuz ve bir web sitesine ihtiyacınız olacak. Joomla!, hayatınızı kolaylaştıracak ve işinizi hızla hızlandıracak kadar geniş bir yelpaze sunmaktadır. Ayrıca Joomla!, yeni bir şirket kurmak isteyen ve bir web sitesine ihtiyacı olanlar için ideal bir çözümdür.

Joomla'yı Seçerken Bulacaklarınız

Öğrenmesi kolaydır: Bir web sitesi oluşturmak için nasıl kod yazacağınızı bilmenize gerek yoktur. Bir Joomla! web sitesinin içeriğini güncelleme, düzenleme veya değiştirme oldukça basittir.

Özelleştirilebilir: Joomla!, sitenizi iş modelinize uyacak şekilde özelleştirebilmenize izin veren çok fazla uzantıya sahiptir. Birçoğu özgür, bazıları ticari ve ücretlidir.

Günün 24 saati desteklenir: Joomla! Forum'da sorunuza cevap bulmamak neredeyse imkansızdır. Global Joomla! Topluluğu her zaman yanınızda.

Modern ve sofistike web siteleri kolaylıkla oluşturulabilir. Joomla!, ürünlerini ve / veya hizmetlerini başlatmak isteyen yeni başlayan ve işletmeler için mükemmel bir varlıktır.

Para Kazanmak

Joomla'yı, ürün ve / veya hizmetlerinizi satmak veya mevcut yüksek kaliteli üçüncü parti uzantılardan birini yükleyerek şirketinizi pazarlamak için kullanabilirsiniz. İhtiyaç duyulduğunda dünyaya hizmet etmek için kolayca tercüme edilebilir hızlı bir tek mağaza oluşturabilirsiniz.

Dünya Senin Ayaklarında'dır

İşinizle daha geniş bir kitleye ulaşmak ve farklı global pazarlara girmek istiyorsanız, Joomla! yeni müşterilere ulaşmanıza yardımcı olabilir. Kutudan çıkan çok dilli ve kurulum için 70'ten fazla çeviri paketi bulunmaktadır.

Güvenlik

Web sitenizin işlediği veriler önemli bir güvenlik sorunu oluşturabilir. Joomla!, güvenliği çok ciddiye alıyor ve ekipler, kullanıcı tabanına güvenli ve güvenilir bir CMS sunmak için güvenlik konularını düzeltiyorlar.

Joomla! Hakkında Her Şey İçerik

Joomla!, bir İçerik Yönetim Sistemidir ve iyi bir pazarlama stratejisi ile işletmenizin daha fazla kişiye ulaşabilmesi, potansiyel müşteri kaynağı ve tabi ki para kazanmanıza yardımcı olabilir.

İletişim

Joomla'yı kurduğunuzda, yerli iletişim bileşeni, işletmenizin potansiyel müşterilerinizle etkileşimde bulunmanıza yardımcı olmak için orada bulunur. Daha karmaşık bir çözüm istenirse, ziyaretçilerinize, ihtiyacınız olduğunda etkileşimi yönetmek için bir dizi mükemmel üçüncü taraf uzantıları da vardır.

Kullanıcı Yönetimi

Bir Joomla! web sitesi, bir veya birçok kişi tarafından yönetilebilir, içeriğin farklı erişim türleri ve görselleştirilmesiyle birlikte. Her kullanıcının, kendi istediğine erişmek için kendine ait kimlik bilgileri vardır ve daha fazlası yoktur.

Joomla!, ilk sürümünden beri bir güç merkezi olmuştur ve her sürümü ile iyileşme konusunda mükemmel bir sicili vardır. Joomla!, bir işe başlamak ve web sitenizi çalıştırmak için istikrarlı, güvenilir, güvenli, sonsuza kadar ücretsiz bir sistem arıyorsanız, en azından bence, desteklenecek sağlam, genişletilebilir bir platform sunma konusunda açık bir liderdir.

Sizde Joomla! ile bir web sitesi kurmak isterseniz "Joomla! İndir" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

NOT: Bu yazı Joomla! Magazine bölümünde Helvecio da Silva tarafından yazılmış olan "Entrepreneuring with Joomla" başlıklı yazı kaynak alınarak Türkçe'ye çevrilmiştir.

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.